Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Modernizacja boisk sportowych przy Szkołach Podstawowych na terenie Gminy Żelazków

Zamawiający Gmina Żelazków (Żelazków, Wielkopolskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Modernizacja boisk sportowych przy Szkołach Podstawowych na terenie Gminy Żelazków”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina ŻelazkówŻelazków, Wielkopolskieopublikowano 21 sierpnia 2025
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 550 250 zł
Konkurencyjność
~4,4 oferty
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

5 wpisów
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Gmina Żelazków

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 250854932

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Żelazków138

1.4.2.)Miejscowość

Żelazków

1.4.3.)Kod pocztowy

62-817

1.4.4.)Województwo

wielkopolskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL416 - Kaliski

1.4.7.)Numer telefonu

62 752 18 50

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi@zelazkow.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

http://www.bip.zelazkow.pl/

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-5a3fb852-c35d-4955-bccc-6054d86d13fc

2.2.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00385517

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2025-08-21

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2025/BZP 00155699

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

3.7.)Nazwa zamówienia

Modernizacja boisk sportowych przy Szkołach Podstawowych na terenie Gminy Żelazków

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Szkoła Kokanin.
W terenie objętym opracowaniem planuje się remont istniejącego boiska do gry w piłkę ręczną i koszykową. Zakres prac obejmuje następujące elementy:
- wymiana istniejącej nawierzchni wraz z wykonaniem nowej podbudowy,
- remont ogrodzenia i piłkochwytów boiska polegająca na konserwacji istniejących słupków i wymianach: siatki ogrodzeniowej, siatki piłkochwytu i furtki oraz wykonaniu nowej bramy gospodarczej,
- likwidacja istniejących bramek do piłki ręcznej wraz z fundamentami oraz wymianie siatek w koszach do koszykówki,
- wykonanie nowych bramek do piłki nożnej i słupków do siatkówki wraz z fundamentami,
- przełożenie utwardzeń w zakresie wskazanym w części rysunkowej w celu dostosowania poziomów oraz wykonanie nowych utwardzeń w ramach opaski wokół ogrodzenia,
- wykonanie wycieraczek wzdłuż istniejącego placu zabaw,
- wykonanie wycieraczki stalowej przy wejściu na boisko,
- likwidacja fragmentu urządzenia zabawowego placu zabaw (wskazano w części rysunkowej),
- niwelacje terenu wraz z odtworzeniem zieleni.

3.9.)Główny kod CPV

45000000-7 - Roboty budowlane

3.10.)Dodatkowy kod CPV

45236119-7 - Naprawa boisk sportowych

45212221-1 - Roboty budowlane związane z obiektami na terenach sportowych

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2025-04-25

4.2.)Okres realizacji zamówienia

do 2025-08-29

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Redopol Sp. z o.o.

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

302831813

4.3.3.)Ulica

Św. Marcin 29/8

4.3.4.)Miejscowość

Poznań

4.3.5.)Kod pocztowy

61-806

4.3.6.)Województwo

wielkopolskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

374387,40 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2025/BZP 00207831/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2025-08-20

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

1

5.4.2.)Numer zmiany

1

5.4.3.)Podstawa prawna zmiany

art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy

5.4.4.)Przyczyny dokonania zmian

Wykonawca zgłosił do udziału w pracach podwykonawcę.

5.4.5.)Krótki opis zamówienia po zmianie

Zawarty został aneks do umowy na powierzenie zakresu prac podwykonawcy.

5.4.6.)Wartość zmiany

0

5.4.8.)Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej

Nie

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

374387,40 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45000000-7Roboty budowlane
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
550 250 zł
Próbka: 1594 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
233 134 zł1 828 825 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 595 691 zł
Źródło próbki
CPV 45000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
233 134 zł
Mediana
550 250 zł
Górny kwartyl
1 828 825 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Żelazków prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Żelazków.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45000000-7 (Roboty budowlane). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.