Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Cena wybranej oferty
2 867 050 zł
Umowa zawarta
8 sierpnia 2025
Okres realizacji
do 31 października 2026
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 2 867 050 zł – 3 943 089 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji i rękojmi40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

„Rozbudowa sieci wodno – kanalizacyjnych na terenie Gminy Brody oraz modernizacja oczyszczalni ścieków w Krynkach i Stykowie.”

Zamawiający Gmina Brody (Brody, Świętokrzyskie) rozstrzygnął postępowanie „Rozbudowa sieci wodno – kanalizacyjnych na terenie Gminy Brody oraz modernizacja…”, wybierając ofertę wykonawcy PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-MONTAŻOWE MONTECH Sp. z o.o.,. Cena wybranej oferty: 2 867 050 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Gmina BrodyBrody, Świętokrzyskieopublikowano 21 sierpnia 2025
Cena wybranej oferty
2 867 050 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~5,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-MONTAŻOWE MONTECH Sp. z o.o. (Lublin), mała firma.

  • 2

    UmowaCena wybranej oferty: 2 867 050,00 zł.

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 2 867 050,00 zł do 3 943 089,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 31 października 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail