Zmiana ogłoszenia · To aktualizacja istniejącego postępowania, nie nowe ogłoszenie
ZakończoneBZPOgłoszenie o zmianie ogłoszenia
Zmiana ogłoszenia

Wył. max 28 trenerów/doradców podz. na dwa obszary: Obszar I – trenerzy/doradcy ds. personalnych rozwoju organizacji – Cz. 1-14, Obszar II – trenerzy/doradcy ds. rozwiązań zarządczych – Cz. 15-28.

Zamawiający Ośrodek Rozwoju Edukacji (Warszawa, Mazowieckie) opublikował zmianę ogłoszenia w postępowaniu „Wył. max 28 trenerów/doradców podz. na dwa obszary: Obszar I – trenerzy/doradcy ds.…”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Ośrodek Rozwoju EdukacjiWarszawa, Mazowieckieopublikowano 21 sierpnia 2025
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 102 083 zł
Konkurencyjność
~4,2 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

30 wpisów
  1. Ogłoszenie

    22 kwietnia 2024

    Termin ofert: 6 maja 2024 09:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: częściowo rozstrzygnięty

    28 czerwca 2024

    2 oferty20 wykonawców
    Otwórz ogłoszenie →
  3. Zmiana ogłoszeniaBieżące

    21 sierpnia 2025

  4. Wykonanie umowy

    21 sierpnia 2025

    Otwórz ogłoszenie →
  5. Wykonanie umowy

    21 sierpnia 2025

    Otwórz ogłoszenie →
  6. Wykonanie umowy

    21 sierpnia 2025

    Otwórz ogłoszenie →
  7. Wykonanie umowy

    21 sierpnia 2025

    Otwórz ogłoszenie →
  8. Wykonanie umowy

    21 sierpnia 2025

    Otwórz ogłoszenie →
  9. Wykonanie umowy

    21 sierpnia 2025

    Otwórz ogłoszenie →
  10. Wykonanie umowy

    21 sierpnia 2025

    Otwórz ogłoszenie →
  11. Wykonanie umowy

    21 sierpnia 2025

    Otwórz ogłoszenie →
  12. Wykonanie umowy

    21 sierpnia 2025

    Otwórz ogłoszenie →
  13. Wykonanie umowy

    21 sierpnia 2025

    Otwórz ogłoszenie →
  14. Wykonanie umowy

    21 sierpnia 2025

    Otwórz ogłoszenie →
  15. Wykonanie umowy

    21 sierpnia 2025

    Otwórz ogłoszenie →
  16. Wykonanie umowy

    21 sierpnia 2025

    Otwórz ogłoszenie →
  17. Wykonanie umowy

    21 sierpnia 2025

    Otwórz ogłoszenie →
  18. Wykonanie umowy

    21 sierpnia 2025

    Otwórz ogłoszenie →
  19. Wykonanie umowy

    21 sierpnia 2025

    Otwórz ogłoszenie →
  20. Wykonanie umowy

    21 sierpnia 2025

    Otwórz ogłoszenie →
  21. Wykonanie umowy

    21 sierpnia 2025

    Otwórz ogłoszenie →
  22. Wykonanie umowy

    21 sierpnia 2025

    Otwórz ogłoszenie →
  23. Wykonanie umowy

    21 sierpnia 2025

    Otwórz ogłoszenie →
  24. Wykonanie umowy

    21 sierpnia 2025

    Otwórz ogłoszenie →
  25. Wykonanie umowy

    21 sierpnia 2025

    Otwórz ogłoszenie →
  26. Wykonanie umowy

    21 sierpnia 2025

    Otwórz ogłoszenie →
  27. Wykonanie umowy

    21 sierpnia 2025

    Otwórz ogłoszenie →
  28. Wykonanie umowy

    21 sierpnia 2025

    Otwórz ogłoszenie →
  29. Wykonanie umowy

    21 sierpnia 2025

    Otwórz ogłoszenie →
  30. Wykonanie umowy

    21 sierpnia 2025

    Otwórz ogłoszenie →
Przejdź do nawigacji sekcji

Zmiana ogłoszenia

Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Ośrodek Rozwoju Edukacji

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 14214358300000

1.4.)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Aleje Ujazdowskie 28

1.4.2.)Miejscowość

Warszawa

1.4.3.)Kod pocztowy

00-478

1.4.4.)Województwo

mazowieckie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL911 - Miasto Warszawa

1.4.7.)Numer telefonu

223457000

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

zzp@ore.edu.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://ore.edu.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.6.)Przedmiot działalności zamawiającego

Edukacja

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00384644

2.2.)Data ogłoszenia

2025-08-21

Sekcja 3

Zmiana ogłoszenia

PunktPolePrzed zmianąPo zmianie
9.1.Informacje dodatkowe Przed zmianą

Brak danych

zmiana dot. cz. 8

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

80000000-4Usługi edukacyjne i szkoleniowe
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
102 083 zł
Próbka: 103 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
43 945 zł244 639 zł
Rozstęp międzykwartylowy
200 694 zł
Źródło próbki
CPV 80000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
43 945 zł
Mediana
102 083 zł
Górny kwartyl
244 639 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Ośrodek Rozwoju Edukacji prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Warszawa.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 80000000-4 (Usługi edukacyjne i szkoleniowe). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.
Ta strona prezentuje zmianę (sprostowanie lub modyfikację) istniejącego postępowania. Zakres zmian — np. nowy termin, zmiana SWZ, korekta warunków — opisano w treści ogłoszenia. Właściwe postępowanie oraz oryginalne ogłoszenie są dostępne pod linkiem źródłowym.