Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
154 980 zł
Umowa zawarta
18 sierpnia 2025
Okres realizacji
60 dni
Oferty w postępowaniu
4 ofertyceny: 154 980 zł – 314 888 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Gwarancja40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

REMONT POKRYCIA DACHOWEGO NA BUDYNKU PAWILONU „A” W ZAKŁADZIE KARNYM W JAŚLE

Zamawiający Zakład Karny w Jaśle (Jasło, Podkarpackie) rozstrzygnął postępowanie „REMONT POKRYCIA DACHOWEGO NA BUDYNKU PAWILONU „A” W ZAKŁADZIE KARNYM W JAŚLE”, wybierając ofertę wykonawcy SPEC GRUPA Łeszek Łaczmański,. Wartość umowy: 154 980 zł. Złożono 4 oferty.

Zamawiający: Zakład Karny w JaśleJasło, Podkarpackie (powiat Jasielski →)opublikowano 19 sierpnia 2025
Wartość umowy
154 980 zł
Liczba ofert
4 oferty
Konkurencyjność
~5,1 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy SPEC GRUPA Łeszek Łaczmański (Hipolitów).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 154 980,00 zł (umowę zawarto 18 sierpnia 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 4 oferty; ceny wahały się od 154 980,00 zł do 314 888,30 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 60 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Zakład Karny w Jaśle

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 001271178

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Warzyce 467

1.5.2.)Miejscowość

Jasło

1.5.3.)Kod pocztowy

38-200

1.5.4.)Województwo

podkarpackie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL821 - Krośnieński

1.5.7.)Numer telefonu

13 443 58 60

1.5.8.)Numer faksu

13 443 58 61

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zk_jaslo@sw.gov.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.sw.gov.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-3ead80f1-adb1-4287-9797-7b640eb72344

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Porządek i bezpieczeństwo publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

REMONT POKRYCIA DACHOWEGO NA BUDYNKU PAWILONU „A” W ZAKŁADZIE KARNYM W JAŚLE

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-3ead80f1-adb1-4287-9797-7b640eb72344

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00381110

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-08-19

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00106594/03/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.3 Remont pokrycia dachowego na budynku pawilonu „A” w Zakładzie Karnym w Jaśle

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00332630

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

D/Kw.2232.4.2025.JM

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

130081,30 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych w ramach zadania pn. „Remont pokrycia dachowego na budynku pawilonu „A” w Zakładzie Karnym w Jaśle”.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w dokumentacji projektowej w postaci:
1) Projektu wykonawczego– branża: budowlana,
2) Specyfikacji technicznych: STWiORB,
3) Przedmiaru robót.
3. W razie jakichkolwiek rozbieżności lub niezgodności między postanowieniami lub dokumentami, o których mowa w pkt. 2, przyjmuje się pierwszeństwo w ich stosowaniu w następującym porządku:
1) umowa;
2) dokumentacja projektowa i jej zmiany;
3) kosztorys ofertowy sporządzony na podstawie przedmiaru robót;
4) pozostałe dokumenty towarzyszące umowie.
4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, opis wymagań Zamawiającego w zakresie realizacji i odbioru określa:
• opis przedmiotu zamówienia.
• projektowane postanowienia umowy – załącznik nr 5 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

45320000-6 - Roboty izolacyjne

45261000-4 - Wykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne roboty

45261900-3 - Naprawa i konserwacja dachów

45261210-9 - Wykonywanie pokryć dachowych

45261410-1 - Izolowanie dachu

45261910-6 - Naprawa dachów

45261200-6 - Wykonywanie pokryć dachowych i malowanie dachów

45261214-7 - Kładzenie dachów bitumicznych

45261420-4 - Uszczelnianie dachu

45261920-9 - Konserwacja dachów

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

154980,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

314888,30 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

154980 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

SPEC GRUPA Łeszek Łaczmański,

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8222103271

7.3.3)Ulica

Bukowa 13

7.3.4)Miejscowość

Hipolitów

7.3.5)Kod pocztowy

05-074

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-08-18

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

154980,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

60 dni

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45000000-7Roboty budowlane
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
550 250 zł
Próbka: 1594 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
233 134 zł1 828 825 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 595 691 zł
Źródło próbki
CPV 45000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
233 134 zł
Mediana
550 250 zł
Górny kwartyl
1 828 825 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Zakład Karny w Jaśle prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Jasło.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 154 980 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45000000-7 (Roboty budowlane). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: SPEC GRUPA Łeszek Łaczmański, (Hipolitów). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 4 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.