Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
96 976 zł
Umowa zawarta
7 sierpnia 2025
Okres realizacji
60 dni
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena60%Termin skrócenia realizacji zamówienia20%Ilość przystępujących do realizacji umowy pojazdów20%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Oczyszczanie urządzeń podczyszczających wody opadowe oraz wpustów ulicznych w ciągach dróg wojewódzkich na terenie działania Rejonu Dróg Wojewódzkich w Kole.

Zamawiający Wielkopolski Zarząd Dróg Wojewódzkich w Poznaniu (Poznań, Wielkopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Oczyszczanie urządzeń podczyszczających wody opadowe oraz wpustów ulicznych w ciągach…”, wybierając ofertę wykonawcy Eurotrex Sp. z o.o. Wartość umowy: 96 976 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Wielkopolski Zarząd Dróg Wojewódzkich w PoznaniuPoznań, Wielkopolskieopublikowano 18 sierpnia 2025
Wartość umowy
96 976 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~3,0 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Eurotrex Sp. z o.o. (Biskupice), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 96 976,28 zł (umowę zawarto 7 sierpnia 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 60 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail