Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 3 częściach3 części
Łączna wartość umów
177 318 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    147 581 zł
    1 oferta
  2. Umowa zawarta
    Część 2
    ZARYS INTERNATIONAL GROUP SP. Z O.O. SP. K.· Zabrze
    Wartość umowy
    13 687 zł
    1 oferta
  3. Umowa zawarta
    Część 3
    Medicavera Sp. z o.o. Dahlhausen Group· Szczecin
    Wartość umowy
    16 050 zł
    1 oferta
Oferty w postępowaniu
3 oferty(łącznie na 3 części)
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa sprzętu jednorazowego dla Szpitala Powiatowego w Rykach Sp. z o.o

Zamawiający Szpital Powiatowy w Rykach Sp. z o.o. (Ryki, Lubelskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa sprzętu jednorazowego dla Szpitala Powiatowego w Rykach Sp. z o.o”, wybierając 3 wykonawców. Łączna wartość umów: 177 318 zł. Złożono 3 oferty.

Zamawiający: Szpital Powiatowy w Rykach Sp. z o.o.Ryki, Lubelskie (powiat Rycki →)opublikowano 13 sierpnia 2025
Łączna wartość umów
177 318 zł
Liczba ofert
3 ofertyłącznie, 3 części
Konkurencyjność
~3,5 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    18 czerwca 2025

    Termin ofert: 27 czerwca 2025 11:30
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcówBieżące

    13 sierpnia 2025

    1 oferta3 wykonawców

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: Bialmed Sp. z o.o. (część 1); ZARYS INTERNATIONAL GROUP SP. Z O.O. SP. K. (część 2); Medicavera Sp. z o.o. Dahlhausen Group (część 3).

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 177 317,71 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 3 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail