Wynik częściowy: umowy w 5 z 7 części, 2 unieważniono7 części
Łączna wartość umów
255 622 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Unieważniona
    Część 1
    Podstawa: art. 255 pkt 2 ustawy
    2 oferty
  2. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    52 454 zł
    2 oferty
  3. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    89 117 zł
    1 oferta
  4. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    47 083 zł
    2 oferty
  5. Unieważniona
    Część 5
    Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy
  6. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    23 319 zł
    2 oferty
  7. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    43 648 zł
    2 oferty
Oferty w postępowaniu
11 ofert(łącznie na 7 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Termin płatności faktury40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa wyżywienia do placówek oświatowych w gminie Nieborów w roku szkolnym 2025/2026

Zamawiający Gmina Nieborów (Nieborów, Łódzkie) rozstrzygnął częściowo postępowanie „Dostawa wyżywienia do placówek oświatowych w gminie Nieborów w roku szkolnym 2025/2026”: w części wybrano wykonawców, część zakończono bez wyboru lub unieważniono. Łączna wartość umów: 255 622 zł. Złożono 11 ofert.

Zamawiający: Gmina NieborówNieborów, Łódzkie (powiat Łowicki →)opublikowano 13 sierpnia 2025
Łączna wartość umów
255 622 zł
Liczba ofert
11 ofertłącznie, 7 części
Konkurencyjność
~2,4 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    04 lipca 2025

    Termin ofert: 16 lipca 2025 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: częściowo rozstrzygniętyBieżące

    13 sierpnia 2025

    2 oferty2 wykonawców

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaZamówienie podzielono na 7 części: w 5 wybrano wykonawcę, 2 unieważniono.

  • 2

    WykonawcyWybrano wykonawców: KELMES Sp. z o.o. sp. k (część 2); KELMES Sp. z o.o. sp. k. (części 3, 4, 6); REN Sp. z o.o. (część 7).

  • 3

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 255 621,72 zł.

  • 4

    OfertyŁącznie złożono 11 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Nieborów

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 750148360

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Aleja Legionów Polskich 26

1.5.2.)Miejscowość

Nieborów

1.5.3.)Kod pocztowy

99-416

1.5.4.)Województwo

łódzkie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL715 - Skierniewicki

1.5.7.)Numer telefonu

721 237 383

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

gzeas@nieborow.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.nieborow.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://gmina-nieborow.ezamawiajacy.pl/

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawa wyżywienia do placówek oświatowych w gminie Nieborów
w roku szkolnym 2025/2026

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-9498f056-d2d3-4305-9887-9a20bf509cf2

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00373419

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-08-13

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00186974/04/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.1 Dostawa wyżywienia do placówek oświatowych w gminie Nieborów w roku szkolnym 2025/2026

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00309284

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

GZEAS.224.1.2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

442977 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

4.2. Opis przedmiotu zamówienia (jest wspólny dla wszystkich zadań – różnice w zakresie produktów wchodzących w zakres każdego z zadań zostały wykazane w załączniku do SWZ, tj. Opisie przedmiotu zamówienia).
4.2.1. Przedmiot zamówienia należy dostarczyć do:
1. Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Mysłakowie, 99-416 Nieborów, ul. Szkolna 32
2. Zespół Placówek Oświatowych w Nieborowie, 99-416 Nieborów, Aleja Legionów Polskich 92
3. Przedszkole w Bełchowie, 99-418 Bełchów, ul. 1 Maja 9

Zamawiający gwarantuje realizację zamówień w ilości 65% dla każdego zadania. Z tego tytułu Wykonawcy nie przysługuje względem Zamawiającego jakiegokolwiek roszczenie majątkowe, w tym możliwość dochodzenia od Zamawiającego odszkodowania tytułem utraconych korzyści.
Zlecenie zamówienia zostanie przekazane wykonawcy telefonicznie lub za pośrednictwem poczty elektronicznej.
Termin na realizację zamówienia od momentu przesłania zamówienia: 2 dni robocze (przez dni robocze Zamawiający rozumie dni od poniedziałku do piątku).
Po odebraniu dostawy zostaje wystawiona protokół odbioru. Po zakończeniu realizacji w danym miesiącu wykonawca otrzyma protokół miesięczny potwierdzający ilość dostarczonych w danym miesiącu produktów.
Podstawą wystawienia faktury jest protokół miesięczny.

4.5.3.)Główny kod CPV

15000000-8 - Żywność, napoje, tytoń i produkty pokrewne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

15897000-2 - Produkty puszkowane i polowe racje żywnościowe

15981000-8 - Wody mineralne

4.5.5.)Wartość części

122146 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Opis przedmiotu zamówienia (jest wspólny dla wszystkich zadań – różnice w zakresie produktów wchodzących w zakres każdego z zadań zostały wykazane w załączniku do SWZ, tj. Opisie przedmiotu zamówienia).

4.2.1. Przedmiot zamówienia należy dostarczyć do:
1. Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Mysłakowie, 99-416 Nieborów, ul. Szkolna 32
2. Zespół Placówek Oświatowych w Nieborowie, 99-416 Nieborów, Aleja Legionów Polskich 92
3. Przedszkole w Bełchowie, 99-418 Bełchów, ul. 1 Maja 9

Zamawiający gwarantuje realizację zamówień w ilości 65% dla każdego zadania. Z tego tytułu Wykonawcy nie przysługuje względem Zamawiającego jakiegokolwiek roszczenie majątkowe, w tym możliwość dochodzenia od Zamawiającego odszkodowania tytułem utraconych korzyści.
Zlecenie zamówienia zostanie przekazane wykonawcy telefonicznie lub za pośrednictwem poczty elektronicznej.
Termin na realizację zamówienia od momentu przesłania zamówienia: 2 dni robocze (przez dni robocze Zamawiający rozumie dni od poniedziałku do piątku).
Po odebraniu dostawy zostaje wystawiona protokół odbioru. Po zakończeniu realizacji w danym miesiącu wykonawca otrzyma protokół miesięczny potwierdzający ilość dostarczonych w danym miesiącu produktów.
Podstawą wystawienia faktury jest protokół miesięczny.

4.5.3.)Główny kod CPV

03200000-3 - Zboża, ziemniaki, warzywa, owoce i orzechy

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

03220000-9 - Warzywa, owoce i orzechy

03212210-5 - Warzywa strączkowe suszone

03221000-6 - Warzywa

4.5.5.)Wartość części

65563 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

4.2. Opis przedmiotu zamówienia (jest wspólny dla wszystkich zadań – różnice w zakresie produktów wchodzących w zakres każdego z zadań zostały wykazane w załączniku do SWZ, tj. Opisie przedmiotu zamówienia).

4.2.1. Przedmiot zamówienia należy dostarczyć do:
1. Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Mysłakowie, 99-416 Nieborów, ul. Szkolna 32
2. Zespół Placówek Oświatowych w Nieborowie, 99-416 Nieborów, Aleja Legionów Polskich 92
3. Przedszkole w Bełchowie, 99-418 Bełchów, ul. 1 Maja 9

Zamawiający gwarantuje realizację zamówień w ilości 65% dla każdego zadania. Z tego tytułu Wykonawcy nie przysługuje względem Zamawiającego jakiegokolwiek roszczenie majątkowe, w tym możliwość dochodzenia od Zamawiającego odszkodowania tytułem utraconych korzyści.
Zlecenie zamówienia zostanie przekazane wykonawcy telefonicznie lub za pośrednictwem poczty elektronicznej.
Termin na realizację zamówienia od momentu przesłania zamówienia: 2 dni robocze (przez dni robocze Zamawiający rozumie dni od poniedziałku do piątku).
Po odebraniu dostawy zostaje wystawiona protokół odbioru. Po zakończeniu realizacji w danym miesiącu wykonawca otrzyma protokół miesięczny potwierdzający ilość dostarczonych w danym miesiącu produktów.
Podstawą wystawienia faktury jest protokół miesięczny

4.5.3.)Główny kod CPV

15110000-2 - Mięso

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

15100000-9 - Produkty zwierzęce, mięso i produkty mięsne

15131130-5 - Wędliny

4.5.5.)Wartość części

111664 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

4.2. Opis przedmiotu zamówienia (jest wspólny dla wszystkich zadań – różnice w zakresie produktów wchodzących w zakres każdego z zadań zostały wykazane w załączniku do SWZ, tj. Opisie przedmiotu zamówienia).

4.2.1. Przedmiot zamówienia należy dostarczyć do:
1. Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Mysłakowie, 99-416 Nieborów, ul. Szkolna 32
2. Zespół Placówek Oświatowych w Nieborowie, 99-416 Nieborów, Aleja Legionów Polskich 92
3. Przedszkole w Bełchowie, 99-418 Bełchów, ul. 1 Maja 9

Zamawiający gwarantuje realizację zamówień w ilości 65% dla każdego zadania. Z tego tytułu Wykonawcy nie przysługuje względem Zamawiającego jakiegokolwiek roszczenie majątkowe, w tym możliwość dochodzenia od Zamawiającego odszkodowania tytułem utraconych korzyści.
Zlecenie zamówienia zostanie przekazane wykonawcy telefonicznie lub za pośrednictwem poczty elektronicznej.
Termin na realizację zamówienia od momentu przesłania zamówienia: 2 dni robocze (przez dni robocze Zamawiający rozumie dni od poniedziałku do piątku).
Po odebraniu dostawy zostaje wystawiona protokół odbioru. Po zakończeniu realizacji w danym miesiącu wykonawca otrzyma protokół miesięczny potwierdzający ilość dostarczonych w danym miesiącu produktów.
Podstawą wystawienia faktury jest protokół miesięczny

4.5.3.)Główny kod CPV

15550000-8 - Klasyfikowane produkty mleczarskie

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

15500000-3 - Produkty mleczarskie

15551300-8 - Jogurt

15551000-5 - Jogurt i pozostałe przefermentowane przetwory mleczne

4.5.5.)Wartość części

53630 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

4.2. Opis przedmiotu zamówienia (jest wspólny dla wszystkich zadań – różnice w zakresie produktów wchodzących w zakres każdego z zadań zostały wykazane w załączniku do SWZ, tj. Opisie przedmiotu zamówienia).

4.2.1. Przedmiot zamówienia należy dostarczyć do:
1. Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Mysłakowie, 99-416 Nieborów, ul. Szkolna 32
2. Zespół Placówek Oświatowych w Nieborowie, 99-416 Nieborów, Aleja Legionów Polskich 92
3. Przedszkole w Bełchowie, 99-418 Bełchów, ul. 1 Maja 9

Zamawiający gwarantuje realizację zamówień w ilości 65% dla każdego zadania. Z tego tytułu Wykonawcy nie przysługuje względem Zamawiającego jakiegokolwiek roszczenie majątkowe, w tym możliwość dochodzenia od Zamawiającego odszkodowania tytułem utraconych korzyści.
Zlecenie zamówienia zostanie przekazane wykonawcy telefonicznie lub za pośrednictwem poczty elektronicznej.
Termin na realizację zamówienia od momentu przesłania zamówienia: 2 dni robocze (przez dni robocze Zamawiający rozumie dni od poniedziałku do piątku).
Po odebraniu dostawy zostaje wystawiona protokół odbioru. Po zakończeniu realizacji w danym miesiącu wykonawca otrzyma protokół miesięczny potwierdzający ilość dostarczonych w danym miesiącu produktów.
Podstawą wystawienia faktury jest protokół miesięczny

4.5.3.)Główny kod CPV

15811000-6 - Pieczywo

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

15811500-1 - Pieczywo gotowe

15810000-9 - Pieczywo, świeże wyroby piekarskie i ciastkarskie

4.5.5.)Wartość części

41745 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

4.2. Opis przedmiotu zamówienia (jest wspólny dla wszystkich zadań – różnice w zakresie produktów wchodzących w zakres każdego z zadań zostały wykazane w załączniku do SWZ, tj. Opisie przedmiotu zamówienia).

4.2.1. Przedmiot zamówienia należy dostarczyć do:
1. Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Mysłakowie, 99-416 Nieborów, ul. Szkolna 32
2. Zespół Placówek Oświatowych w Nieborowie, 99-416 Nieborów, Aleja Legionów Polskich 92
3. Przedszkole w Bełchowie, 99-418 Bełchów, ul. 1 Maja 9

Zamawiający gwarantuje realizację zamówień w ilości 65% dla każdego zadania. Z tego tytułu Wykonawcy nie przysługuje względem Zamawiającego jakiegokolwiek roszczenie majątkowe, w tym możliwość dochodzenia od Zamawiającego odszkodowania tytułem utraconych korzyści.
Zlecenie zamówienia zostanie przekazane wykonawcy telefonicznie lub za pośrednictwem poczty elektronicznej.
Termin na realizację zamówienia od momentu przesłania zamówienia: 2 dni robocze (przez dni robocze Zamawiający rozumie dni od poniedziałku do piątku).
Po odebraniu dostawy zostaje wystawiona protokół odbioru. Po zakończeniu realizacji w danym miesiącu wykonawca otrzyma protokół miesięczny potwierdzający ilość dostarczonych w danym miesiącu produktów.
Podstawą wystawienia faktury jest protokół miesięczny

4.5.3.)Główny kod CPV

15800000-6 - Różne produkty spożywcze

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

15894000-1 - Przetworzone produkty spożywcze

4.5.5.)Wartość części

23400 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

4.2. Opis przedmiotu zamówienia (jest wspólny dla wszystkich zadań – różnice w zakresie produktów wchodzących w zakres każdego z zadań zostały wykazane w załączniku do SWZ, tj. Opisie przedmiotu zamówienia).

4.2.1. Przedmiot zamówienia należy dostarczyć do:
1. Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Mysłakowie, 99-416 Nieborów, ul. Szkolna 32
2. Zespół Placówek Oświatowych w Nieborowie, 99-416 Nieborów, Aleja Legionów Polskich 92
3. Przedszkole w Bełchowie, 99-418 Bełchów, ul. 1 Maja 9

Zamawiający gwarantuje realizację zamówień w ilości 65% dla każdego zadania. Z tego tytułu Wykonawcy nie przysługuje względem Zamawiającego jakiegokolwiek roszczenie majątkowe, w tym możliwość dochodzenia od Zamawiającego odszkodowania tytułem utraconych korzyści.
Zlecenie zamówienia zostanie przekazane wykonawcy telefonicznie lub za pośrednictwem poczty elektronicznej.
Termin na realizację zamówienia od momentu przesłania zamówienia: 2 dni robocze (przez dni robocze Zamawiający rozumie dni od poniedziałku do piątku).
Po odebraniu dostawy zostaje wystawiona protokół odbioru. Po zakończeniu realizacji w danym miesiącu wykonawca otrzyma protokół miesięczny potwierdzający ilość dostarczonych w danym miesiącu produktów.
Podstawą wystawienia faktury jest protokół miesięczny

4.5.3.)Główny kod CPV

15221000-3 - Ryby mrożone

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

15229000-9 - Mrożone produkty rybne

15331170-9 - Warzywa mrożone

15896000-5 - Produkty głęboko mrożone

4.5.5.)Wartość części

43700 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

oferty podlegały odrzuceniu

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

2

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

93262,45 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

119246,50 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 9

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

52454,33 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

52454,33 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

52454,33 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 10

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

KELMES Sp. z o.o. sp. k

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7732087725

7.3.3)Ulica

ul. Włókiennicza

7.3.4)Miejscowość

Tomaszów Mazowiecki

7.3.5)Kod pocztowy

97-200

7.3.6.)Województwo

łódzkie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 11

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-07-29

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

52454,33 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2025-09-01 do 2026-08-31

Sekcja 12

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 13

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

89117,18 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

89117,18 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

89117,18 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 14

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

KELMES Sp. z o.o. sp. k.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7732087725

7.3.3)Ulica

ul. Włókiennicza

7.3.4)Miejscowość

Tomaszów Mazowiecki

7.3.5)Kod pocztowy

97-200

7.3.6.)Województwo

łódzkie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 15

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-07-29

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

89117,18 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2025-09-01 do 2026-08-31

Sekcja 16

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 17

OFERTY (dla części 4)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

47083,37 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

59540,50 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

47083,37 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 18

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

KELMES Sp. z o.o. sp. k.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7732087725

7.3.3)Ulica

Włókiennicza

7.3.4)Miejscowość

Tomaszów Mazowiecki

7.3.5)Kod pocztowy

97-200

7.3.6.)Województwo

łódzkie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 19

UMOWA (dla części 4)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-07-29

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

47083,37 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2025-09-01 do 2026-08-31

Sekcja 20

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

nie złożono żadnej oferty;

Sekcja 21

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 22

OFERTY (dla części 6)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

23318,93 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

25507 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

23318,93 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 23

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 6)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

KELMES Sp. z o.o. sp. k.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7732087725

7.3.3)Ulica

Włókiennicza

7.3.4)Miejscowość

Tomaszów Mazowiecki

7.3.5)Kod pocztowy

97-200

7.3.6.)Województwo

łódzkie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 24

UMOWA (dla części 6)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-07-29

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

23318,93 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2025-09-01 do 2026-08-31

Sekcja 25

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 7)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 26

OFERTY (dla części 7)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

43122,09 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

43647,91 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

43647,91 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 27

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 7)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

REN Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

9481998168

7.3.3)Ulica

Tartaczna

7.3.4)Miejscowość

Radom

7.3.5)Kod pocztowy

26-600

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 28

UMOWA (dla części 7)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-07-29

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

43647,91 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2025-09-01 do 2026-08-31

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

15000000-8Żywność, napoje, tytoń i produkty p…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
308 850 zł
Próbka: 87 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
200 284 zł565 493 zł
Rozstęp międzykwartylowy
365 209 zł
Źródło próbki
CPV 15000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
200 284 zł
Mediana
308 850 zł
Górny kwartyl
565 493 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Nieborów prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Nieborów.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 255 622 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 15000000-8 (Żywność. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: KELMES Sp. z o.o. sp. k (Tomaszów Mazowiecki). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.