Wynik częściowy: umowy w 8 z 10 części, 2 unieważniono10 części
Łączna wartość umów
304 712 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1Środki do odkażania skóry i błon śluzowych. Szczegółowy opis zawarty jest w zał. nr 2 do SWZ - tj. w Formularzu asortymentowo-cenowym
    Wartość umowy
    59 511 zł
    2 oferty
  2. Umowa zawarta
    Część 2Środek dezynfekujący oraz testy paskowe. Szczegółowy opis zawarty jest w zał. nr 2 do SWZ - tj. w Formularzu asortymentowo-cenowym
    Wartość umowy
    22 288 zł
    1 oferta
  3. Unieważniona
    Część 3Chusteczki do dezynfekcji. Szczegółowy opis zawarty jest w zał. nr 2 do SWZ - tj. w Formularzu asortymentowo-cenowym
    Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy
  4. Umowa zawarta
    Część 4Środki ochronne do pielęgnacji rąk. Szczegółowy opis zawarty jest w zał. nr 2 do SWZ - tj. w Formularzu asortymentowo-cenowym
    Wartość umowy
    1461 zł
    5 ofert
  5. Umowa zawarta
    Część 5Środki do odkażania ran , skóry i powierzchni. Szczegółowy opis zawarty jest w zał. nr 2 do SWZ - tj. w Formularzu asortymentowo-cenowym
    Wartość umowy
    51 088 zł
    1 oferta
  6. Unieważniona
    Część 6Różne. Szczegółowy opis zawarty jest w zał. nr 2 do SWZ - tj. w Formularzu asortymentowo-cenowym
    Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy
  7. Umowa zawarta
    Część 7Środki do dezynfekcji ran i błon śluzowych. Szczegółowy opis zawarty jest w zał. nr 2 do SWZ - tj. w Formularzu asortymentowo-cenowym
    Wartość umowy
    5326 zł
    1 oferta
  8. Umowa zawarta
    Część 8Preparaty do dezynfekcji powierzchni. Szczegółowy opis zawarty jest w zał. nr 2 do SWZ - tj. w Formularzu asortymentowo-cenowym
    Wartość umowy
    78 959 zł
    2 oferty
  9. Umowa zawarta
    Część 9Preparaty do dezynfekcji narzędzi, przedmiotów i endoskopów. Szczegółowy opis zawarty jest w zał. nr 2 do SWZ - tj. w Formularzu asortymentowo-cenowym
    Wartość umowy
    44 727 zł
    1 oferta
  10. Umowa zawarta
    Część 10Preparaty do maszynowego mycia. Szczegółowy opis zawarty jest w zał. nr 2 do SWZ - tj. w Formularzu asortymentowo-cenowym
    Wartość umowy
    41 352 zł
    1 oferta
Oferty w postępowaniu
14 ofert(łącznie na 10 części)
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

„Sukcesywne dostawy środków dezynfekcyjnych”

Zamawiający Szpital im. św. Jadwigi Śląskiej w Trzebnicy (Trzebnica, Dolnośląskie) rozstrzygnął częściowo postępowanie „Sukcesywne dostawy środków dezynfekcyjnych”: w części wybrano wykonawców, część zakończono bez wyboru lub unieważniono. Łączna wartość umów: 304 712 zł. Złożono 14 ofert.

Łączna wartość umów
304 712 zł
Liczba ofert
14 ofertłącznie, 10 części
Konkurencyjność
~4,3 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

11 wpisów

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaZamówienie podzielono na 10 części: w 8 wybrano wykonawcę, 2 unieważniono (podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy).

  • 2

    WykonawcyWybrano wykonawców: Henry Kruse Sp. z o.o. (część 1); GREENPOL INSTYTUT KSZTAŁTOWANIA ŚRODOWISKA Sp. z o.o. (część 2); MEDI-PRO Sp. z o.o. (część 4); Schulke Polska Sp. z o.o. (część 5) oraz 4 innych.

  • 3

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 304 712,21 zł.

  • 4

    OfertyŁącznie złożono 14 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Szpital im. św. Jadwigi Śląskiej w Trzebnicy

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000308761

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Prusicka 53-55

1.5.2.)Miejscowość

Trzebnica

1.5.3.)Kod pocztowy

55-100

1.5.4.)Województwo

dolnośląskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL518 - Wrocławski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@szpital-trzebnica.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.szpital-trzebnica.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://szpital-trzebnica.ezamawiajacy.pl/pn/SZPTRZ/demand/214155/notice/public/details

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Zdrowie

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

„Sukcesywne dostawy środków dezynfekcyjnych”

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-6b0b6a45-ff49-4fd8-a6b2-c24cdd6815f2

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00371975

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-08-12

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00246797/02/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.1 Sukcesywne dostawy środków dezynfekcyjnych

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00290937

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

12/PZP/2025/TP

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Pakiet nr 1. Środki do odkażania skóry i błon śluzowych. Szczegółowy opis zawarty jest w zał. nr 2 do SWZ - tj. w Formularzu asortymentowo-cenowym.

4.5.3.)Główny kod CPV

33631600-8 - Środki antyseptyczne i dezynfekcyjne

4.5.5.)Wartość części

66437,93 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Pakiet nr 2. Środek dezynfekujący oraz testy paskowe. Szczegółowy opis zawarty jest w zał. nr 2 do SWZ - tj. w Formularzu asortymentowo-cenowym.

4.5.3.)Główny kod CPV

33631600-8 - Środki antyseptyczne i dezynfekcyjne

4.5.5.)Wartość części

23136,34 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Pakiet nr 3. Chusteczki do dezynfekcji. Szczegółowy opis zawarty jest w zał. nr 2 do SWZ - tj. w Formularzu asortymentowo-cenowym.

4.5.3.)Główny kod CPV

33631600-8 - Środki antyseptyczne i dezynfekcyjne

4.5.5.)Wartość części

30077,92 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Pakiet nr 4. Środki ochronne do pielęgnacji rąk. Szczegółowy opis zawarty jest w zał. nr 2 do SWZ - tj. w Formularzu asortymentowo-cenowym.

4.5.3.)Główny kod CPV

33631600-8 - Środki antyseptyczne i dezynfekcyjne

4.5.5.)Wartość części

2309,47 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Pakiet nr 5. Środki do odkażania ran , skóry i powierzchni. Szczegółowy opis zawarty jest w zał. nr 2 do SWZ - tj. w Formularzu asortymentowo-cenowym.

4.5.3.)Główny kod CPV

33631600-8 - Środki antyseptyczne i dezynfekcyjne

4.5.5.)Wartość części

52864,81 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Pakiet nr 6. Różne. Szczegółowy opis zawarty jest w zał. nr 2 do SWZ - tj. w Formularzu
asortymentowo-cenowym.

4.5.3.)Główny kod CPV

33631600-8 - Środki antyseptyczne i dezynfekcyjne

4.5.5.)Wartość części

703,62 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Pakiet nr 7. Środki do dezynfekcji ran i błon śluzowych. Szczegółowy opis zawarty jest w zał. nr 2 do SWZ - tj. w Formularzu
asortymentowo-cenowym.

4.5.3.)Główny kod CPV

33631600-8 - Środki antyseptyczne i dezynfekcyjne

4.5.5.)Wartość części

5325,73 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Pakiet nr 8. Preparaty do dezynfekcji powierzchni. Szczegółowy opis zawarty jest w zał. nr 2 do SWZ - tj. w Formularzu asortymentowo-cenowym.

4.5.3.)Główny kod CPV

33631600-8 - Środki antyseptyczne i dezynfekcyjne

4.5.5.)Wartość części

78759,56 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Pakiet nr 9. Preparaty do dezynfekcji narzędzi, przedmiotów i endoskopów. Szczegółowy opis zawarty jest w zał. nr 2 do SWZ - tj. w Formularzu
asortymentowo-cenowym.

4.5.3.)Główny kod CPV

33631600-8 - Środki antyseptyczne i dezynfekcyjne

4.5.5.)Wartość części

46609,56 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Pakiet nr 10. Preparaty do maszynowego mycia. Szczegółowy opis zawarty jest w zał. nr 2 do SWZ - tj. w Formularzu
asortymentowo-cenowym.

4.5.3.)Główny kod CPV

33631600-8 - Środki antyseptyczne i dezynfekcyjne

4.5.5.)Wartość części

41302,44 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

59510,67 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

59662,82 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

59510,67 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Henry Kruse Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8941022653

7.3.3)Ulica

Bielany Wrocławskie, ul. Kolejowa 3

7.3.4)Miejscowość

Kobierzyce

7.3.5)Kod pocztowy

55-040

7.3.6.)Województwo

dolnośląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-07-29

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

59510,67 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2025-07-29 do 2026-07-28

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

22288,11 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

22288,11 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

22288,11 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

GREENPOL INSTYTUT KSZTAŁTOWANIA ŚRODOWISKA Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

9290100334

7.3.3)Ulica

ul. Stefana Żeromskiego 10/4

7.3.4)Miejscowość

Zielona Góra

7.3.5)Kod pocztowy

65-066

7.3.6.)Województwo

lubelskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-07-29

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

22288,11 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2025-07-29 do 2026-07-28

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

W niniejszym postępowaniu złożono tylko jedną ofertę w zakresie pakietu 3. Jednakże, niniejsza oferta podlega odrzuceniu na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5) ustawy PZP.

Sekcja 15

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 16

OFERTY (dla części 4)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

5

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

1461,24 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

2743,88 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

1461,24 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 17

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

MEDI-PRO Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5240408022

7.3.3)Ulica

ul. Wysockiego 6b

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.5)Kod pocztowy

03-371

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 18

UMOWA (dla części 4)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-07-29

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

1461,24 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2025-07-29 do 2026-07-29

Sekcja 19

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 20

OFERTY (dla części 5)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

0

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

51087,81 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

51087,81 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

51087,81 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 21

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Schulke Polska Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5270010985

7.3.3)Ulica

Aleje Jerozolimskie 132

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.5)Kod pocztowy

02-305

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 22

UMOWA (dla części 5)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-07-29

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

51087,81 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2025-07-29 do 2026-07-28

Sekcja 23

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

W niniejszym postępowaniu nie złożono żadnej oferty na ww. pakiet.

Sekcja 24

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 7)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 25

OFERTY (dla części 7)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

5325,73 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

5325,73 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

5325,73 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 26

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 7)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

KIKGEL Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7732478124

7.3.3)Ulica

ul. Marii Curie-Skłodowskiej 7

7.3.4)Miejscowość

Ujazd

7.3.5)Kod pocztowy

97-225

7.3.6.)Województwo

łódzkie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 27

UMOWA (dla części 7)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-07-29

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

5325,73 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2025-07-29 do 2026-07-28

Sekcja 28

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 8)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 29

OFERTY (dla części 8)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

78958,73 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

78958,73 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

78958,73 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 30

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 8)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

MEDISEPT Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

9460010016

7.3.3)Ulica

ul. Ludwika Spiessa 4

7.3.4)Miejscowość

Lublin

7.3.5)Kod pocztowy

21-030

7.3.6.)Województwo

lubelskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 31

UMOWA (dla części 8)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-07-29

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

78958,73 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2025-07-29 do 2026-07-28

Sekcja 32

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 9)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 33

OFERTY (dla części 9)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

44727,44 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

44727,44 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

44727,44 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 34

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 9)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

MEDILAB Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5420202664

7.3.3)Ulica

ul. Niedźwiedzia 60

7.3.4)Miejscowość

Białystok

7.3.5)Kod pocztowy

15-531

7.3.6.)Województwo

podlaskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 35

UMOWA (dla części 9)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-07-29

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

44727,44 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2025-07-29 do 2026-07-28

Sekcja 36

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 10)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 37

OFERTY (dla części 10)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

41352,48 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

41352,48 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

41352,48 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 38

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 10)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Centrum Zaopatrzenia Medycznego „CEZAL” S.A. – Wrocław

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8990107208

7.3.3)Ulica

ul. Widna 4

7.3.4)Miejscowość

Wrocław

7.3.5)Kod pocztowy

50-543

7.3.6.)Województwo

dolnośląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 39

UMOWA (dla części 10)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-07-29

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

41352,48 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2025-07-29 do 2026-07-28

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

33631600-8Środki antyseptyczne i dezynfekcyjn…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
476 136 zł
Próbka: 33 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
228 653 zł999 066 zł
Rozstęp międzykwartylowy
770 413 zł
Źródło próbki
CPV 33631600· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
228 653 zł
Mediana
476 136 zł
Górny kwartyl
999 066 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Szpital im. św. Jadwigi Śląskiej w Trzebnicy prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Trzebnica.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 304 712 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 33631600-8 (Środki antyseptyczne i dezynfekcyjne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Henry Kruse Sp. z o.o. (Kobierzyce). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.