Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
8 663 342 zł
Umowa zawarta
8 sierpnia 2025
Okres realizacji
400 dni
Oferty w postępowaniu
4 ofertyceny: 8 663 342 zł – 13 622 772 zł
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Gwarancja i rękojmia40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Przebudowa ulicy Wylotowej i Kolejowej wraz ze skrzyżowaniem z drogą wojewódzką nr 655 (ul. Północna) oraz niezbędną infrastrukturą – zaprojektuj i wybuduj

Zamawiający Miasto Suwałki (Suwałki, Podlaskie) rozstrzygnął postępowanie „Przebudowa ulicy Wylotowej i Kolejowej wraz ze skrzyżowaniem z drogą wojewódzką nr 655…”, wybierając ofertę wykonawcy Przedsiębiorstwo Drogowo-Mostowe S.A. Wartość umowy: 8 663 342 zł. Złożono 4 oferty.

Zamawiający: Miasto SuwałkiSuwałki, Podlaskieopublikowano 11 sierpnia 2025
Wartość umowy
8 663 342 zł
Liczba ofert
4 oferty
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Przedsiębiorstwo Drogowo-Mostowe S.A. (16-400 Suwałki).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 8 663 341,74 zł (umowę zawarto 8 sierpnia 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 4 oferty; ceny wahały się od 8 663 341,74 zł do 13 622 771,59 zł.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 400 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail