Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
316 762 zł
Umowa zawarta
8 sierpnia 2025
Okres realizacji
od 16 sierpnia 2025 do 16 sierpnia 2026
Oferty w postępowaniu
12 ofertceny: 316 762 zł – 445 008 złodrzucone: 1
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

2025_Świadczenie usług w zakresie ochrony osób i mienia na terenie Zakładu Zagospodarowania Odpadów i oczyszczalni ścieków w Poświętnem gm. Płońsk.

Zamawiający Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Płońsku Sp. z o.o. (Płońsk, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „2025_Świadczenie usług w zakresie ochrony osób i mienia na terenie Zakładu…”, wybierając ofertę wykonawcy GUARD - Profesjonalna Ochrona Osób i Mienia Krzysztof Matuszczak i Wspólnicy Spółka Jawna. Wartość umowy: 316 762 zł. Złożono 12 ofert.

Wartość umowy
316 762 zł
Liczba ofert
12 ofert
Konkurencyjność
~4,4 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    30 czerwca 2025

    Termin ofert: 15 lipca 2025 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    08 sierpnia 2025

    12 ofert1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy GUARD - Profesjonalna Ochrona Osób i Mienia Krzysztof Matuszczak i Wspólnicy Spółka Jawna (Zacisze 10), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 316 761,60 zł (umowę zawarto 8 sierpnia 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 12 ofert; ceny wahały się od 316 761,60 zł do 445 008,00 zł. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: od 16 sierpnia 2025 r. do 16 sierpnia 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail