Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
468 990 zł
Umowa zawarta
6 sierpnia 2025
Okres realizacji
12 miesiące
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena60%Doświadczenie głównego projektanta opracowującego decyzje40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Usługa sporządzania projektów decyzji o ustalenie lokalizacji inwestycji celu publicznego oraz projektów decyzji o warunkach zabudowy na terenie Gminy Jedlińsk

Zamawiający Gmina Jedlińsk (Jedlińsk, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Usługa sporządzania projektów decyzji o ustalenie lokalizacji inwestycji celu publicznego…”, wybierając ofertę wykonawcy Masterplan Rafał Kozieł. Wartość umowy: 468 990 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Gmina JedlińskJedlińsk, Mazowieckie (powiat Radomski →)opublikowano 8 sierpnia 2025
Wartość umowy
468 990 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~3,9 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Masterplan Rafał Kozieł (Kielce), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 468 990,00 zł (umowę zawarto 6 sierpnia 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 12 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

GMINA JEDLIŃSK

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 670223764

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Warecka 19

1.5.2.)Miejscowość

Jedlińsk

1.5.3.)Kod pocztowy

26-660

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL921 - Radomski

1.5.7.)Numer telefonu

48 3213021

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi@jedlinsk.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.jedlinsk.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://jedlinsk.ezamawiajacy.pl/react/my-procedure/correspondence/128341

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Usługa sporządzania projektów decyzji o ustalenie lokalizacji inwestycji celu publicznego oraz projektów decyzji o warunkach zabudowy na terenie Gminy Jedlińsk

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-6b0114a0-9c25-486f-84ca-8df67b67bc1d

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00367803

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-08-08

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00046871/07/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.9 Usługa sporządzania projektów decyzji o ustalenie lokalizacji inwestycji celu publicznego oraz projektów decyzji o warunkach zabudowy na terenie Gminy Jedlińsk

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00292156

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZP.271.6.2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

381300,0 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest usługa w zakresie sporządzenia projektów decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego oraz projektów decyzji o warunkach zabudowy na terenie Gminy Jedlińsk, o których mowa w rozdziale 5 ustawy z dnia 27 marca 2003 r. o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym (tekst jednolity Dz. U. z 2024 r., poz. 1130), wraz z załącznikami do tych decyzji wynikających z przepisów a także projektów decyzji zmieniających w/w decyzje oraz decyzji w trybie art. 59 ust. 3 ustawy o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym w przypadku zmiany zagospodarowania terenu bez uzyskania decyzji o warunkach zabudowy.
Sporządzenie pojedynczego projektu przedmiotowych decyzji będzie następowało po przekazaniu przez Zamawiającego wniosku o jej wydanie.
Biorąc pod uwagę wymogi art. 100 ust. 1 i ust. 2 ustawy Pzp, tj. aby przedmiot zamówienia został zrealizowany z uwzględnieniem wymagań w zakresie dostępności dla osób niepełnosprawnych Zamawiający informuje, że adekwatnie do przedmiotu zamówienia nie zostały postawione wymogi w tym zakresie.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony jest w załączonym do SWZ OPISIE PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA – Załącznik Nr 9 .

4.5.3.)Główny kod CPV

71410000-5 - Usługi planowania przestrzennego

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

71400000-2 - Usługi architektoniczne dotyczące planowania przestrzennego i zagospodarowania terenu

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

468990,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

468990,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

468990,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Masterplan Rafał Kozieł

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

9591032975

7.3.3)Ulica

ul. Warszawska 30/9

7.3.4)Miejscowość

Kielce

7.3.5)Kod pocztowy

25-312

7.3.6.)Województwo

świętokrzyskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-08-06

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

468990,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Jedlińsk prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Jedlińsk.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 468 990 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 71410000-5 (Usługi planowania przestrzennego). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Masterplan Rafał Kozieł (Kielce). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.