Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
245 100 zł
Umowa zawarta
7 sierpnia 2025
Okres realizacji
12 miesiące
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Sukcesywna dostawa materiałów oraz wyposażenia wraz z asortymentem saunamistrzowskim do strefy Saun & Wellness znajdującej się w Kompleksie Termy Maltańskie.

Zamawiający Termy Maltańskie Sp. z o.o. (Poznań, Wielkopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Sukcesywna dostawa materiałów oraz wyposażenia wraz z asortymentem saunamistrzowskim do…”, wybierając ofertę wykonawcy Bassau Rawza Spółka Komandytowa. Wartość umowy: 245 100 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Termy Maltańskie Sp. z o.o.Poznań, Wielkopolskieopublikowano 8 sierpnia 2025
Wartość umowy
245 100 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~3,6 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Bassau Rawza Spółka Komandytowa (Prószków), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 245 100,03 zł (umowę zawarto 7 sierpnia 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 12 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

TERMY MALTAŃSKIE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 634355755

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Termalna 1

1.5.2.)Miejscowość

Poznań

1.5.3.)Kod pocztowy

61-028

1.5.4.)Województwo

wielkopolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL415 - Miasto Poznań

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zp@termymaltanskie.com.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.termymaltanskie.com.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1140731

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Rekreacja, kultura i religia

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Sukcesywna dostawa materiałów oraz wyposażenia wraz z asortymentem saunamistrzowskim do strefy Saun & Wellness znajdującej się w Kompleksie Termy Maltańskie.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-bf101f32-2826-492a-8052-3af7f6869820

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00367741

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-08-08

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00321364

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZP.P.23.2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

230000,00 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa materiałów oraz wyposażenia wraz z asortymentem saunamistrzowskim do strefy Saun & Wellness.

4.5.3.)Główny kod CPV

24920000-9 - Olejki eteryczne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

24950000-8 - Specjalistyczne produkty chemiczne

24900000-3 - Produkty chemiczne wysokowartościowe i różne

39290000-1 - Wyposażenie różne

42943000-8 - Łaźnie termostatyczne i akcesoria

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

245100,03 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

245100,03 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

245100,03 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Bassau Rawza Spółka Komandytowa

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

9910507924

7.3.4)Miejscowość

Prószków

7.3.6.)Województwo

opolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-08-07

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

245100,03 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

24920000-9Olejki eteryczne
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →