ZakończoneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

Remont budynku ul. Mostowa 9

Zamawiający Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej sp. z o.o. (Łapy, Podlaskie) prowadził postępowanie „Remont budynku ul. Mostowa 9”. Termin składania ofert minął 22 sierpnia 2025, 10:00. Wadium: 641 zł.

Otwórz na BZP
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 299 916 zł
Wadium
641 zł
Termin składania ofert
22 sierpnia 2025, 10:00
Zakończone
Konkurencyjność
~4,7 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofert
Cena60%Okres gwarancji40%

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. OgłoszenieBieżące

    07 sierpnia 2025

    Termin ofert: 22 sierpnia 2025 10:00
  2. Wynik postępowania

    25 sierpnia 2025

    1 oferta
    Otwórz ogłoszenie →

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    KryteriaKryteria oceny ofert: Cena 60%, okres gwarancji 40%.

  • 2

    ZakresPrzedmiot zamówienia: Remont budynku ul. Mostowa 9.

  • 3

    RyzykoWadium: 641,00 zł.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail