Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
326 080 zł
Umowa zawarta
4 lipca 2025
Okres realizacji
20 miesiące
Oferty w postępowaniu
1 oferta
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa leków na potrzeby apteki

Zamawiający Szpital Powiatowy im. Jana Mikulicza w Biskupcu (Biskupiec, Warmińsko-Mazurskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa leków na potrzeby apteki”, wybierając ofertę wykonawcy NEUCA S.A. Wartość umowy: 326 080 zł. Złożono 1 ofertę.

Wartość umowy
326 080 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~4,9 ofert
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Zamiar zawarcia umowy

    12 czerwca 2025

    1 wykonawca
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    05 sierpnia 2025

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy NEUCA S.A. (Toruń).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 326 080,44 zł (umowę zawarto 4 lipca 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 20 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail