Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
603 764 zł
Umowa zawarta
5 sierpnia 2025
Okres realizacji
60 dni
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 603 764 zł – 667 398 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Termin realizacji zamówienia40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Zakup wraz z wdrożeniem sprzętu i oprogramowania w ramach projektu pn. „rozwój Cyberbezpieczeństwa w powiecie lubartowskim”

Zamawiający Powiat Lubartowski (Lubartów, Lubelskie) rozstrzygnął postępowanie „Zakup wraz z wdrożeniem sprzętu i oprogramowania w ramach projektu pn. rozwój…”, wybierając ofertę wykonawcy Flowberg IT Sp. z o.o. Wartość umowy: 603 764 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Powiat LubartowskiLubartów, Lubelskie (powiat Lubartowski →)opublikowano 5 sierpnia 2025
Wartość umowy
603 764 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~1,9 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Flowberg IT Sp. z o.o. (Wrocław), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 603 763,95 zł (umowę zawarto 5 sierpnia 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 603 763,95 zł do 667 398,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 60 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Powiat Lubartowski

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 431019193

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Słowackiego

1.5.2.)Miejscowość

Lubartów

1.5.3.)Kod pocztowy

21-100

1.5.4.)Województwo

lubelskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL814 - Lubelski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi@powiatlubartowski.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.powiatlubartowski.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-2d339919-b988-4fc2-a457-b85159d68275

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Zakup wraz z wdrożeniem sprzętu i oprogramowania w ramach projektu pn. „rozwój Cyberbezpieczeństwa w powiecie lubartowskim”

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-2d339919-b988-4fc2-a457-b85159d68275

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00362313

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-08-05

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00042178/01/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.2 „Rozwój cyberbezpieczeństwa w powiecie lubartowskim”

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

Przedmiot zamówienia finansowany jest w ramach projektu grantowego pn. „Cyberbezpieczny Samorząd” o numerze FERC.02.02-CS.01-001/23 Fundusze Europejskie na rozwój cyfrowy 2021-2027 Priorytet II: Zaawansowane usługi cyfrowe działanie 2.2 Wzmocnienie krajowego systemu cyberbezpieczeństwa

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00282491

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZPB.272.23.2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

495236,50 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest zakup wraz z wdrożeniem sprzętu i oprogramowania w ramach projektu pn. „rozwój Cyberbezpieczeństwa w powiecie lubartowskim”, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia
2. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w SWZ oraz w załącznikach stanowiących integralną część SWZ, w tym w szczególności zgodnie z załącznikiem nr 1 do SWZ Opis przedmiotu zamówienia.

4.5.3.)Główny kod CPV

48820000-2 - Serwery

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne

32420000-3 - Urządzenia sieciowe

72253200-5 - Usługi w zakresie wsparcia systemu

72246000-1 - Usługi doradcze w zakresie systemów

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

603763,95 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

667398,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

603763,95 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Flowberg IT Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8943125802

7.3.3)Ulica

ul. Sucha 3

7.3.4)Miejscowość

Wrocław

7.3.5)Kod pocztowy

50-086

7.3.6.)Województwo

dolnośląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-08-05

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

603763,95 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

60 dni

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

48820000-2Serwery
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
627 214 zł
Próbka: 62 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
328 375 zł2 248 213 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 919 838 zł
Źródło próbki
CPV 48820000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
328 375 zł
Mediana
627 214 zł
Górny kwartyl
2 248 213 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Powiat Lubartowski prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Lubartów.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 603 764 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 48820000-2 (Serwery). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Flowberg IT Sp. z o.o. (Wrocław). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.