Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
236 633 zł
Umowa zawarta
30 czerwca 2025
Okres realizacji
12 miesiące
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Wyłapywanie bezdomnych zwierząt oraz ich utrzymanie w schronisku dla bezdomnych zwierząt, zapewnienie miejsca dla zwierząt gospodarskich w okresie 12 miesięcy

Zamawiający Gmina Brzeszcze (Brzeszcze, Małopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Wyłapywanie bezdomnych zwierząt oraz ich utrzymanie w schronisku dla bezdomnych zwierząt,…”, wybierając ofertę wykonawcy Jarosław Kołodziejczyk Gabinet Weterynaryjny Animal-Vet Zasole. Wartość umowy: 236 633 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Gmina BrzeszczeBrzeszcze, Małopolskie (powiat Oświęcimski →)opublikowano 5 sierpnia 2025
Wartość umowy
236 633 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~2,6 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Jarosław Kołodziejczyk Gabinet Weterynaryjny Animal-Vet Zasole (Oświęcim), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 236 632,80 zł (umowę zawarto 30 czerwca 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 12 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

GMINA BRZESZCZE

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 356305070

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Kościelna 4

1.5.2.)Miejscowość

Brzeszcze

1.5.3.)Kod pocztowy

32-620

1.5.4.)Województwo

małopolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL21A - Oświęcimski

1.5.7.)Numer telefonu

32 77 28 500

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

gmina@brzeszcze.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

http://www.brzeszcze.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-addc32e5-5364-462b-8568-0d37cd98483c

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Wyłapywanie bezdomnych zwierząt oraz ich utrzymanie w schronisku dla bezdomnych zwierząt, zapewnienie miejsca dla zwierząt gospodarskich w okresie 12 miesięcy

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-addc32e5-5364-462b-8568-0d37cd98483c

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00360677

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-08-05

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00060735/07/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.7 Wyłapywanie bezdomnych zwierząt oraz ich utrzymanie w schronisku dla bezdomnych zwierząt. Zapewnienia miejsca dla zwierząt gospodarskich - 12 m-cy

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00230397

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

SZP.271.8.2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.)Łączna wartość poszczególnych części zamówienia

308252,42 PLN

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

264404,05 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest utrzymanie zwierząt w schronisku (leczenie, okresowe szczepienia, zapewnienie dożywotniej opieki), przeprowadzanie akcji adopcji zwierząt (prowadzenie adopcji na stronie internetowej wraz z umieszczaniem na niej zdjęć zwierząt odłowionych z terenu Gminy Brzeszcze) oraz prowadzenia stosownej dokumentacji adopcji, przyjęcia zwierzęcia do schroniska, przekazywanie okresowych raportów przyjęć zwierząt do Urzędu Gminy)
Zapewnienie dożywotniej opieki nad bezdomnymi zwierzętami przyjętymi do schroniska z terenu Gminy Brzeszcze, zapewnienie odpowiednich warunków higienicznych i technicznych dla przyjętych zwierząt, przeprowadzenie sterylizacji/kastracji przyjętych zwierząt, oznakowanie za pomocą mi-krochipu, przeprowadzenie kompleksowego szczepienia (stosownie do wieku), odrobaczenie, od-pchlenie oraz przeprowadzenie adopcji zwierząt przebywających w schronisku lub oddanie prawo-witemu właścicielowi, zapewnienie karmy i świeżej wody zdatnej do picia.
Wyłapywanie bezdomnych zwierząt z terenu Gminy Brzeszcze i przewiezienie ich do schroniska.
Zapewnienie miejsca dla zwierząt gospodarskich.

Szczegółowy opis/zakres przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 10 do SWZ opis przedmiotu zamówienia oraz Załącznik nr 11 do SWZ – Wzór umowy.

4.5.3.)Główny kod CPV

98380000-0 - Usługi psiarni

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

85210000-3 - Ośrodki pielęgnowania zwierząt domowych

85200000-1 - Usługi weterynaryjne

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

236632,80 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

236632,80 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

236632,80 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Jarosław Kołodziejczyk Gabinet Weterynaryjny Animal-Vet Zasole

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

937-222-32-38

7.3.4)Miejscowość

Oświęcim

7.3.6.)Województwo

małopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-06-30

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

236632,80 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Brzeszcze prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Brzeszcze.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 236 633 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 98380000-0 (Usługi psiarni). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Jarosław Kołodziejczyk Gabinet Weterynaryjny Animal-Vet Zasole (Oświęcim). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.