Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
55 588 zł
Umowa zawarta
4 sierpnia 2025
Okres realizacji
30 dni
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Wykonanie remontu lokalu mieszkalnego (pustostanu) nr 33 w budynku przy ul. Tuchlińskiej 6 w Warszawie

Zamawiający Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Mokotów m.st. Warszawy (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Wykonanie remontu lokalu mieszkalnego (pustostanu) nr 33 w budynku przy ul. Tuchlińskiej…”, wybierając ofertę wykonawcy Jolanta Figurska-Kanar Zakład Robót Ogólnobudowlanych. Wartość umowy: 55 588 zł.

Wartość umowy
55 588 zł
Liczba ofert
Brak danych
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    04 sierpnia 2025

    1 wykonawca
  2. Wykonanie umowy

    17 października 2025

    1 wykonawca
    Otwórz ogłoszenie →

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Jolanta Figurska-Kanar Zakład Robót Ogólnobudowlanych (Warszawa), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 55 587,54 zł (umowę zawarto 4 sierpnia 2025 r.).

  • 3

    TerminOkres realizacji umowy: 30 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Mokotów m.st. Warszawy

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 010858407

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Irysowa 19

1.5.2.)Miejscowość

Warszawa

1.5.3.)Kod pocztowy

02-660

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia@zgnmokotow.waw.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.zgnmokotow.waw.pl

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Wykonanie remontu lokalu mieszkalnego (pustostanu) nr 33 w budynku przy ul. Tuchlińskiej 6 w Warszawie

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-c182cb45-6338-46a0-a07c-90be4a7a4894

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00359980

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-08-04

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Nie

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy

3.1.1.)Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki

w prowadzonym wcześniej postępowaniu w trybie podstawowym wszystkie oferty zostały odrzucone na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 i pierwotne warunki zamówienia nie zmieniły się w istotny sposób

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

TZ.WRK.260.8.2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

51890,78 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie remontu lokalu mieszkalnego (pustostanu) nr 33 w budynku przy ul. Tuchlińskiej 6 w Warszawie w branży budowlanej, sanitarnej i elektrycznej.

4.5.3.)Główny kod CPV

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45410000-4 - Tynkowanie

45420000-7 - Roboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskie

45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian

45440000-3 - Roboty malarskie i szklarskie

45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45111220-6 - Roboty w zakresie usuwania gruzu

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

45262500-6 - Roboty murarskie i murowe

45332200-5 - Roboty instalacyjne hydrauliczne

45332300-6 - Roboty instalacyjne kanalizacyjne

45332400-7 - Roboty instalacyjne w zakresie urządzeń sanitarnych

45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

45333000-0 - Roboty instalacyjne gazowe

45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Jolanta Figurska-Kanar Zakład Robót Ogólnobudowlanych

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

9521688618

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-08-04

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

55587,54 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

30 dni

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45310000-3Roboty instalacyjne elektryczne
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
266 075 zł
Próbka: 49 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
173 716 zł636 756 zł
Rozstęp międzykwartylowy
463 040 zł
Źródło próbki
CPV 45310000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
173 716 zł
Mediana
266 075 zł
Górny kwartyl
636 756 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Mokotów m.st. Warszawy prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Warszawa.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 55 588 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45310000-3 (Roboty instalacyjne elektryczne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Jolanta Figurska-Kanar Zakład Robót Ogólnobudowlanych (Warszawa). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.