Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
202 964 zł
Umowa zawarta
9 lipca 2025
Okres realizacji
12 miesiące
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 202 964 zł – 207 636 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Czas realizacji zamówienia20%Czas przygotowania platformy internetowej20%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Wyłonienie Wykonawcy w zakresie sukcesywnych dostaw papieru dla jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Jagiellońskiego - Collegium Medicum w Krakowie.

Zamawiający Uniwersytet Jagielloński - Collegium Medicum (Kraków, Małopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Wyłonienie Wykonawcy w zakresie sukcesywnych dostaw papieru dla jednostek organizacyjnych…”, wybierając ofertę wykonawcy Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Lobos Sp. z o. o. Wartość umowy: 202 964 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Uniwersytet Jagielloński - Collegium MedicumKraków, Małopolskieopublikowano 1 sierpnia 2025
Wartość umowy
202 964 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~3,3 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Lobos Sp. z o. o. (Kraków), średnia firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 202 963,53 zł (umowę zawarto 9 lipca 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 202 963,53 zł do 207 636,31 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 12 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Uniwersytet Jagielloński - Collegium Medicum

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 00000127000040

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

św. Anny 12

1.5.2.)Miejscowość

Kraków

1.5.3.)Kod pocztowy

31-008

1.5.4.)Województwo

małopolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL213 - Miasto Kraków

1.5.7.)Numer telefonu

12 433 27 30

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

dzp@cm-uj.krakow.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

http://www.dzp.cm-uj.krakow.pl/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/pn/cm-uj

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Edukacja

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Wyłonienie Wykonawcy w zakresie sukcesywnych dostaw papieru dla jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Jagiellońskiego - Collegium Medicum w Krakowie.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-84547a03-a89f-49d1-9a16-042f404badee

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00357994

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-08-01

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00210963

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

141.272.15.2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

197322,67 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem postępowania i zamówienia jest wyłonienie Wykonawcy w zakresie sukcesywnych dostaw papieru dla jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Jagiellońskiego - Collegium Medicum w Krakowie.
1.1 Zgodnie z art. 310 ustawy Pzp, Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia przedmiotowego postępowania, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane.
1.2 Zakres przedmiotu zamówienia opisany jest w pkt 5)11. SWZ, a szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określający parametry i wymagania techniczne, funkcjonalne wraz z wymaganą kalkulacją cenową, zawiera Załącznik A do Formularza oferty (1 plik w formacie excel).
2. Pozostałe wymagania dotyczące przedmiotu zamówienia zostały opisane w SWZ i załącznikach do Formularza oferty.

4.5.3.)Główny kod CPV

30197644-2 - Papier kserograficzny

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

30197630-1 - Papier do drukowania

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

2

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

202963,53 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

207636,31 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

202963,53 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Lobos Sp. z o. o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6760077460

7.3.3)Ulica

ul. Mieczysława Medweckiego 17

7.3.4)Miejscowość

Kraków

7.3.5)Kod pocztowy

31-870

7.3.6.)Województwo

małopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-07-09

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

202963,53 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

30197644-2Papier kserograficzny
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Uniwersytet Jagielloński - Collegium Medicum prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Kraków.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 202 964 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 30197644-2 (Papier kserograficzny). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Lobos Sp. z o. o. (Kraków). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.