Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Dostawa środków czystości (na 12 miesięcy)

Zamawiający Wojewódzkie Centrum Psychiatrii Długoterminowej w Stroniu Śląskim Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej (Stronie Śląskie, Dolnośląskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Dostawa środków czystości (na 12 miesięcy)”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
Konkurencyjność
~4,3 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

4 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Wojewódzkie Centrum Psychiatrii Długoterminowej w Stroniu Śląskim Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000294987

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Sudecka 3A

1.4.2.)Miejscowość

Stronie Śląskie

1.4.3.)Kod pocztowy

57-550

1.4.4.)Województwo

dolnośląskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL517 - Wałbrzyski

1.4.7.)Numer telefonu

+48748141488

1.4.8.)Numer faksu

+48748141494

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia@wcpd.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

http://www.wcpd.pl/

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-cecda792-1281-11ef-9381-e6cc5d6d04e5

2.2.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00357873

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2025-08-01

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2024/BZP 00324165

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

3.7.)Nazwa zamówienia

Dostawa środków czystości (na 12 miesięcy)

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest: sukcesywna cokwartalna dostawa środków czystości. Szczegółowy opis zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ. Okres trwania Dostawy wynosi 12 miesięcy. W zakres dostawy, stanowiącej przedmiot zamówienia, wchodzi: przygotowanie asortymentu dostawy zgodne z zamówieniem przesłanym przez Zamawiającego, dowóz towaru do Zamawiającego, wyładunek dostawy do magazynu tut. Centrum. Magazyn umieszczony jest na poziomie -1 budynku, budynek jest wyposażony w windę.

3.9.)Główny kod CPV

33760000-5 - Papier toaletowy, chusteczki higieniczne, ręczniki do rąk i serwety

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2024-06-07

4.2.)Okres realizacji zamówienia

od 2024-07-28 do 2025-07-28

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

HENRY KRUSE SP. Z O.O

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

930754160

4.3.3.)Ulica

KOLEJOWA 3

4.3.4.)Miejscowość

KOBIERZYCE

4.3.5.)Kod pocztowy

55-040

4.3.6.)Województwo

dolnośląskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

91152,84 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2024/BZP 00389883/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2025-07-28

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

75636,39 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Sekcja 6

Informacje dodatkowe

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Wojewódzkie Centrum Psychiatrii Długoterminowej w Stroniu Śląskim Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Stronie Śląskie.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 33760000-5 (Papier toaletowy. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.