Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Cena wybranej oferty
91 278 zł
Umowa zawarta
28 lipca 2025
Okres realizacji
12 miesiące
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena85%Termin realizacji reklamacji15%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Kompleksowa usługa prania wraz z transportem dla Krajowej Szkoły Sądownictwa i Prokuratury (lokalizacja: Dębe)

Zamawiający Krajowa Szkoła Sądownictwa i Prokuratury (Kraków, Małopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Kompleksowa usługa prania wraz z transportem dla Krajowej Szkoły Sądownictwa i…”, wybierając ofertę wykonawcy PIWOWAR Sp. z o.o. Cena wybranej oferty: 91 278 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Krajowa Szkoła Sądownictwa i ProkuraturyKraków, Małopolskieopublikowano 1 sierpnia 2025
Cena wybranej oferty
91 278 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~2,6 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy PIWOWAR Sp. z o.o. (Nowy Dwór Mazowiecki), średnia firma.

  • 2

    UmowaCena wybranej oferty: 91 277,50 zł.

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 12 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail