Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 2 częściach2 części
Łączna wartość umów
74 300 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1pn.: „Przewóz dzieci ze szkół na Międzyosiedlowy Basen Miejski przy ulicy Wysokiej 12 we Włocławku” polega na dowozie dzieci ze szkół na Międzyosiedlowy Basen Miejski przy ulicy Wysokiej 12 we Włocławku
    Wartość umowy
    37 403 zł
    1 oferta
  2. Umowa zawarta
    Część 2pn.: „Przewóz dzieci ze szkół na Krytą Pływalnię „Delfin” przy ulicy al. Chopina 10 we Włocławku” polega na dowozie dzieci ze szkół na Krytą Pływalnię „Delfin” przy ulicy al. Chopina 10 we Włocławku
    Wartość umowy
    36 897 zł
    1 oferta
Oferty w postępowaniu
2 oferty(łącznie na 2 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Liczba miejsc siedzących w autobusie40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Przewóz dzieci do obiektów Ośrodka Sportu i Rekreacji we Włocławku w roku 2025” – II postępowanie

Zamawiający GMINA MIASTO WŁOCŁAWEK - Urząd Miasta Włocławek (Włocławek, Kujawsko-Pomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Przewóz dzieci do obiektów Ośrodka Sportu i Rekreacji we Włocławku w roku 2025” – II…”, wybierając ofertę wykonawcy Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Sp. z o.o. Łączna wartość umów: 74 300 zł. Złożono 2 oferty.

Łączna wartość umów
74 300 zł
Liczba ofert
2 ofertyłącznie, 2 części
Konkurencyjność
~2,4 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    CzęściZamówienie podzielono na 2 części; we wszystkich wybrano wykonawców.

  • 2

    WykonawcaWszystkie rozstrzygnięte części wygrała firma Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Sp. z o.o. za łącznie 74 299,68 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 2 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

GMINA MIASTO WŁOCŁAWEK - Urząd Miasta Włocławek

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 910866910

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Zielony Rynek 11/13

1.5.2.)Miejscowość

Włocławek

1.5.3.)Kod pocztowy

87-800

1.5.4.)Województwo

kujawsko-pomorskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL619 - Włocławski

1.5.7.)Numer telefonu

+48 (54) 414 40 00

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia@um.wloclawek.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.wloclawek.eu

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://umwloclawek.logintrade.net/zapytania_email,204473,9844fd50862647cfc82558450eef0e88.html

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Przewóz dzieci do obiektów Ośrodka Sportu i Rekreacji we Włocławku w roku 2025” – II postępowanie

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-7e9ef1f5-9df2-485a-9327-b7a22e8c4146

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00354851

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-07-31

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00065448/12/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.25 Przewóz dzieci do obiektów Ośrodka Sportu i Rekreacji we Włocławku w roku 2025 - II postępowanie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00329561

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

IZ.ZP.271.41.2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

63980,28 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie 1 pn.: „Przewóz dzieci ze szkół na Międzyosiedlowy Basen Miejski przy ulicy Wysokiej 12 we Włocławku” polega na
dowozie dzieci ze szkół na Międzyosiedlowy Basen Miejski przy ulicy Wysokiej 12 we Włocławku.

4.5.3.)Główny kod CPV

60170000-0 - Wynajem pojazdów przeznaczonych do transportu osób wraz z kierowcą

4.5.5.)Wartość części

32207,76 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie 2 pn.: „Przewóz dzieci ze szkół na Krytą Pływalnię „Delfin” przy ulicy al. Chopina 10 we Włocławku” polega na dowozie dzieci ze szkół na Krytą Pływalnię „Delfin” przy ulicy al. Chopina 10 we Włocławku.

4.5.3.)Główny kod CPV

60170000-0 - Wynajem pojazdów przeznaczonych do transportu osób wraz z kierowcą

4.5.5.)Wartość części

31772,52 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

37402,56 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

37402,56 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

37402,56 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 910226702

7.3.3)Ulica

Rysia 3

7.3.4)Miejscowość

Włocławek

7.3.5)Kod pocztowy

87-800

7.3.6.)Województwo

kujawsko-pomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-07-31

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

37402,56 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2025-09-15 do 2025-12-12

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

36897,12 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

36897,12 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

36897,12 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 910226702

7.3.3)Ulica

Rysia 3

7.3.4)Miejscowość

Włocławek

7.3.5)Kod pocztowy

87-800

7.3.6.)Województwo

kujawsko-pomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-07-31

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

36897,12 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2025-09-15 do 2025-12-12

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

60170000-0Wynajem pojazdów przeznaczonych do…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
121 542 zł
Próbka: 22 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
73 191 zł296 212 zł
Rozstęp międzykwartylowy
223 021 zł
Źródło próbki
CPV 60170000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
73 191 zł
Mediana
121 542 zł
Górny kwartyl
296 212 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

GMINA MIASTO WŁOCŁAWEK - Urząd Miasta Włocławek prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Włocławek.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 74 300 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 60170000-0 (Wynajem pojazdów przeznaczonych do transportu osób wraz z kierowcą). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Sp. z o.o. (Włocławek). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.