Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
854 470 zł
Umowa zawarta
25 lipca 2025
Okres realizacji
4 miesiące
Oferty w postępowaniu
3 ofertyceny: 854 470 zł – 1 153 428 złodrzucone: 1wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Wykonanie renowacji elewacji wraz z zadaszeniem wejść od strony dziedzińca budynku Sądu Rejonowego w Miastku

Zamawiający Sąd Okręgowy w Słupsku (Słupsk, Pomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Wykonanie renowacji elewacji wraz z zadaszeniem wejść od strony dziedzińca budynku Sądu…”, wybierając ofertę wykonawcy PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO HANDLOWE ALPY-UNION HANNA SZURAN-KOGUT. Wartość umowy: 854 470 zł. Złożono 3 oferty.

Zamawiający: Sąd Okręgowy w SłupskuSłupsk, Pomorskieopublikowano 29 lipca 2025
Wartość umowy
854 470 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO HANDLOWE ALPY-UNION HANNA SZURAN-KOGUT (Słupsk), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 854 469,94 zł (umowę zawarto 25 lipca 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty; ceny wahały się od 854 469,94 zł do 1 153 428,11 zł. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 4 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Sąd Okręgowy w Słupsku

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000570677

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Zamenhofa 7

1.5.2.)Miejscowość

Słupsk

1.5.3.)Kod pocztowy

76-200

1.5.4.)Województwo

pomorskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL636 - Słupski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

poczta@slupsk.so.gov.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.slupsk.so.gov.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-fa05e506-fcd5-4970-bfcf-dca29e66cdf0

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ kontroli państwowej i ochrony prawa oraz sąd i trybunał

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego
Inna działalność


Wymiar sprawiedliwości

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Wykonanie renowacji elewacji wraz z zadaszeniem wejść od strony dziedzińca
budynku Sądu Rejonowego w Miastku

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-fa05e506-fcd5-4970-bfcf-dca29e66cdf0

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00349759

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-07-29

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00127931/04/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.2 Renowacja elewacji wraz z zadaszeniem wejść od strony dziedzińca budynku Sądu Rejonowego w Miastku

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00267653

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

IR.261.2.2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych związanych z renowacją elewacji wraz z zadaszeniem wejść od strony dziedzińca budynku Sądu Rejonowego w Miastku przy ul. Armii Krajowej 30.
2. Zakres prac remontowych:
1. Oczyszczenie elewacji:
1) z cegły klinkierowej,
2) z piaskowca:
a) gzymsów międzykondygnacyjnych,
b) gzymsów okapowych,
c) cokołów,
d) opasek wokół okien,
e) parapetów podokiennych,
f) zwieńczenia szczytów.
2. Naprawa spękań ścian na elewacji.
3. Wymiana spoin.
4. Wymiana uszkodzonych cegieł i uzupełnienie ubytków w cegłach.
5. Malowanie okien, krat, balustrad.
6. Impregnacja elewacji z cegły klinkierowej i piaskowca.
7. Przełożenie kamer, lamp, tablic, numerów, przewodów instalacji elektrycznych.
8. Zadaszenia wejść od strony dziedzińca.

4.5.3.)Główny kod CPV

45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45443000-4 - Roboty elewacyjne

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

45262521-9 - Roboty murarskie w zakresie fasad

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

854469,94 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

1153428,11 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

854469,94 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO HANDLOWE ALPY-UNION HANNA SZURAN-KOGUT

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 221753470

7.3.3)Ulica

ul. Witolda Lutosławskiego 4/12

7.3.4)Miejscowość

Słupsk

7.3.5)Kod pocztowy

76-200

7.3.6.)Województwo

pomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-07-25

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

854469,94 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

4 miesiące

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45000000-7Roboty budowlane
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
550 599 zł
Próbka: 1592 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
233 256 zł1 828 171 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 594 915 zł
Źródło próbki
CPV 45000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
233 256 zł
Mediana
550 599 zł
Górny kwartyl
1 828 171 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Sąd Okręgowy w Słupsku prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Słupsk.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 854 470 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45000000-7 (Roboty budowlane). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO HANDLOWE ALPY-UNION HANNA SZURAN-KOGUT (Słupsk). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 3 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.