Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
1 400 000 zł
Umowa zawarta
25 lipca 2025
Okres realizacji
14 miesiące
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena60%Wydłużenie okresu gwarancji dla robót budowlanych40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Wykonanie przebudowy ul. Storczykowej w Świętej Katarzynie wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego w trakcie realizacji robót budowlanych w formule zaprojektuj i wybuduj w podziale na zadania

Zamawiający Burmistrz Siechnic (Siechnice, Dolnośląskie) rozstrzygnął postępowanie „Wykonanie przebudowy ul. Storczykowej w Świętej Katarzynie wraz z pełnieniem nadzoru…”, wybierając ofertę wykonawcy PLUS INWEST P. Żygadło sp.j. Wartość umowy: 1 400 000 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Burmistrz SiechnicSiechnice, Dolnośląskie (powiat Wrocławski →)opublikowano 28 lipca 2025
Wartość umowy
1 400 000 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~3,5 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy PLUS INWEST P. Żygadło sp.j. (Żerniki Wrocławskie), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 1 400 000,00 zł (umowę zawarto 25 lipca 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 14 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Burmistrz Siechnic

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 931935129

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Jana Pawła II 12

1.5.2.)Miejscowość

Siechnice

1.5.3.)Kod pocztowy

55-011

1.5.4.)Województwo

dolnośląskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL518 - Wrocławski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zp@umsiechnice.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://siechnice.bip.gov.pl/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/pn/siechnice

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Wykonanie przebudowy ul. Storczykowej w Świętej Katarzynie wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego w trakcie realizacji robót budowlanych w formule zaprojektuj i wybuduj w podziale na zadania

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-79fa822c-b4d6-46a3-90c4-7c5a1cd39696

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00347771

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-07-28

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00045421/14/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.39 Przebudowa ulicy Storczykowej w Świętej Katarzynie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00253980

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

BZP.271.42.2025.E.L.

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

964385,40 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie przebudowy drogi gminnej ul. Storczykowej w Świętej Katarzynie wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego w trakcie realizacji robót budowlanych w formule zaprojektuj i wybuduj, w podziale na zadania:
Zadanie 1: Opracowanie dokumentacji projektowej dla przebudowy drogi gminnej ul.
Storczykowej w miejscowości Święta Katarzyna.
Zadanie 2: Pełnienie nadzoru autorskiego nad zadaniem 1 w trakcie realizacji robót
Budowlanych.
Zadanie 3: Wykonanie robót budowlanych na podstawie dokumentacji projektowej
opracowanej przez Wykonawcę w ramach zadania 1 dla przebudowy ul. Storczykowej w Świętej
Katarzynie.
4.2. Zamówienie obejmuje opracowanie dokumentacji projektowej umożliwiającej realizację przedmiotu umowy wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego dla ww. zadania oraz realizację robót budowlanych i uzyskanie niezbędnych uzgodnień i pozwoleń. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w Programie Funkcjonalno-Użytkowym.

4.5.3.)Główny kod CPV

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45233140-2 - Roboty drogowe

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

1400000,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

1400000,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

1400000,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

PLUS INWEST P. Żygadło sp.j.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8992716756

7.3.3)Ulica

Kolejowa 11A

7.3.4)Miejscowość

Żerniki Wrocławskie

7.3.5)Kod pocztowy

55-010

7.3.6.)Województwo

dolnośląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Tak

7.4.1.)Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani

Wykonawca wykona przedmiot umowy przy udziale następujących Podwykonawców:
1) Opracowanie dokumentacji projektowej wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego o wartości/
procentowej części 6 % , - Pracownia Projektowa Szymon Potoczny.

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-07-25

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

1400000,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

14 miesiące

Sekcja 9

Informacje dodatkowe

Termin wykonania zamówienia wynosi odpowiednio:
Zadanie 1: do 7 miesięcy od dnia podpisania umowy.
Zadanie 2: do dnia zakończenia robót budowlanych.
Zadanie 3: do 14 miesięcy od dnia podpisania umowy.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

71320000-7Usługi inżynieryjne w zakresie proj…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
225 500 zł
Próbka: 245 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
139 102 zł390 244 zł
Rozstęp międzykwartylowy
251 142 zł
Źródło próbki
CPV 71320000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
139 102 zł
Mediana
225 500 zł
Górny kwartyl
390 244 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Burmistrz Siechnic prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Siechnice.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 1 400 000 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 71320000-7 (Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: PLUS INWEST P. Żygadło sp.j. (Żerniki Wrocławskie). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.