Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 2 częściach2 części
Łączna wartość wybranych ofert
750 177 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1Kompleksowe wsparcie pracowników w zakresie uporządkowania i przygotowania dokumentów w celu przekazania akt do archiwum zakładowego
    Cena wybranej oferty
    731 727 zł
    3 oferty
  2. Umowa zawarta
    Część 2Kompleksowa usługa niszczenia dokumentów, których okres przydatności minął i zgodnie z obowiązującymi przepisami podlegają zniszczeniu
    Cena wybranej oferty
    18 450 zł
    2 oferty
Oferty w postępowaniu
5 ofert(łącznie na 2 części)
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Kompleksowa usługa wsparcia w zakresie przygotowania dokumentów do archiwizacji oraz zniszczenia

Zamawiający Polska Agencja Żeglugi Powietrznej (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Kompleksowa usługa wsparcia w zakresie przygotowania dokumentów do archiwizacji oraz…”, wybierając 2 wykonawców. Łączna wartość ofert: 750 177 zł. Złożono 5 ofert.

Zamawiający: Polska Agencja Żeglugi PowietrznejWarszawa, Mazowieckieopublikowano 28 lipca 2025
Łączna wartość ofert
750 177 zł
Liczba ofert
5 ofertłącznie, 2 części
Konkurencyjność
~4,4 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    27 maja 2025

    Termin ofert: 4 czerwca 2025 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcówBieżące

    28 lipca 2025

    3 oferty2 wykonawców

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: RODO-S Anna Kolecka (część 1); SYSTEM AD ŁUPIJ, ROGUSKI sp. j. (część 2).

  • 2

    UmowaŁączna wartość wybranych ofert: 750 177,00 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 5 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Polska Agencja Żeglugi Powietrznej

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 140886771

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Wieżowa 8

1.5.2.)Miejscowość

Warszawa

1.5.3.)Kod pocztowy

02-147

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zp@pansa.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.pansa.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://pansa.ezamawiajacy.pl/pn/PANSA/demand/212479/notice/public/details

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego
Inna działalność


zapewnienie służby żeglugi powietrznej, zarządzanie przestrzenią powietrzną oraz zarzadzanie przepływem ruchu lotniczego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Kompleksowa usługa wsparcia w zakresie przygotowania dokumentów do archiwizacji oraz zniszczenia

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-4c37a590-198c-4840-9c7c-b160ba5d95b1

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00347414

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-07-28

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00091083/02/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.1 Wsparcie w przygotowaniu do archiwizacji dokumentacji i materiałów archiwalnych

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00248895

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

072/MZP/2025/P/MOL

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

580000 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Kompleksowe wsparcie pracowników w zakresie uporządkowania i przygotowania dokumentów w celu przekazania akt do archiwum zakładowego

4.5.3.)Główny kod CPV

79995100-6 - Usługi archiwizacyjne

4.5.5.)Wartość części

570000 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Kompleksowa usługa niszczenia dokumentów, których okres przydatności minął i zgodnie z obowiązującymi przepisami podlegają zniszczeniu

4.5.3.)Główny kod CPV

79995100-6 - Usługi archiwizacyjne

4.5.5.)Wartość części

10000 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

731727,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

1999980,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

731727,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

RODO-S Anna Kolecka

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

PL 9680049871

7.3.3)Ulica

ul. Starożytna 151a

7.3.4)Miejscowość

Kalisz

7.3.5)Kod pocztowy

62-800

7.3.6.)Województwo

wielkopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-07-24

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

701100,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

30 miesiące

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

18450,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

24600,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

18450,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

SYSTEM AD ŁUPIJ, ROGUSKI sp. j.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

PL 1132900528

7.3.3)Ulica

ul. Ratuszowa 11

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.5)Kod pocztowy

03-450

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-07-17

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

12300 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

30 miesiące

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

79995100-6Usługi archiwizacyjne
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Polska Agencja Żeglugi Powietrznej prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Warszawa.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 750 177 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 79995100-6 (Usługi archiwizacyjne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: RODO-S Anna Kolecka (Kalisz). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 3 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.