Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Cena wybranej oferty
215 000 zł
Umowa zawarta
18 lipca 2025
Okres realizacji
16 miesiące
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 215 000 zł – 338 000 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania: Budowa drogi gminnej nr 313049T Jabłonna – Styków wraz z chodnikiem i oświetleniem

Zamawiający Gmina Brody (Brody, Świętokrzyskie) rozstrzygnął postępowanie „Opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania: Budowa drogi gminnej nr 313049T…”, wybierając ofertę wykonawcy JR-Justyna Rybak. Cena wybranej oferty: 215 000 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Gmina BrodyBrody, Świętokrzyskieopublikowano 24 lipca 2025
Cena wybranej oferty
215 000 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~3,4 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    11 czerwca 2025

    Termin ofert: 24 czerwca 2025 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    24 lipca 2025

    2 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy JR-Justyna Rybak (Rataje), mikrofirma.

  • 2

    UmowaCena wybranej oferty: 215 000,00 zł.

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 215 000,00 zł do 338 000,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 16 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Brody

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 291010004

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Stanisława Staszica 3

1.5.2.)Miejscowość

Brody

1.5.3.)Kod pocztowy

27-230

1.5.4.)Województwo

świętokrzyskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL721 - Kielecki

1.5.7.)Numer telefonu

41 271 12 31

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

aneta.koziel@brody.info.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.brody.info.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://gminabrody.ezamawiajacy.pl/

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania: Budowa drogi gminnej nr 313049T Jabłonna – Styków wraz z chodnikiem i oświetleniem

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-9fac1a25-9541-4ac5-8594-f74814c34776

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00344238

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-07-24

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00061566/04/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań
1.3.1 Opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania

Budowa drogi gminnej nr 313049T Jabłonna – Styków wraz z chodnikiem i oświetleniem

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00273563

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

I.271.23.2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

203252,03 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie projektu budowlanego na budowę drogi gminnej nr 313049T Jabłonna – Styków od skrzyżowania z ul. Słoneczną w miejscowości Jabłonna do skrzyżowania z DK 42 w miejscowości Styków. W ramach zadania należy wykonać kompleksową dokumentację budowy drogi gminnej nr 313049T Jabłonna – Styków wraz z chodnikiem i oświetleniem, niezbędną dla uzyskania stosownych decyzji administracyjnych w tym o środowiskowych uwarunkowaniach i o zezwoleniu na realizację inwestycji drogowej, oraz konieczną w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego na wykonanie robót budowlanych oraz na etapie wykonywania tych robót.
W trakcie opracowania dokumentacja projektowa powinna być na bieżąco konsultowana i uzgadniana z Zamawiającym w formie spotkań bezpośrednich w siedzibie Zamawiającego lub organizowanych za pomocą środków porozumiewania się na odległość. W ramach zadania należy zaprojektować: drogę o szerokość jezdni 5,50 m, chodnik, oświetlenie, odwodnienie oraz rozbudowę sieci wodociągowej fi 90 mm.

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 14 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

215000,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

338000,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

215000,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

JR-Justyna Rybak

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6641908564

7.3.3)Ulica

Kalinowa 10

7.3.4)Miejscowość

Rataje

7.3.5)Kod pocztowy

27-215

7.3.6.)Województwo

świętokrzyskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-07-18

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

264450,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

16 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

71320000-7Usługi inżynieryjne w zakresie proj…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
227 642 zł
Próbka: 247 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
141 051 zł387 480 zł
Rozstęp międzykwartylowy
246 429 zł
Źródło próbki
CPV 71320000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
141 051 zł
Mediana
227 642 zł
Górny kwartyl
387 480 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Brody prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Brody.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 215 000 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 71320000-7 (Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: JR-Justyna Rybak (Rataje). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.