Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

„Prowadzenie zajęć przygotowujących uczniów wszystkich szkół podstawowych dla których organem prowadzącym jest Gmina Kazimierza Wielka do udziału w zawodach sportowych”

Zamawiający Zespół Obsługi Ekonomiczno-Administracyjnej Publicznych Szkół i Placówek w Kazimierzy Wielkiej (Kazimierza Wielka, Świętokrzyskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Prowadzenie zajęć przygotowujących uczniów wszystkich szkół podstawowych dla których…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
Konkurencyjność
~2,6 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

2 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Zespół Obsługi Ekonomiczno-Administracyjnej Publicznych Szkół i Placówek w Kazimierzy Wielkiej

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 290619996

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Tadeusza Kościuszki 12

1.4.2.)Miejscowość

Kazimierza Wielka

1.4.3.)Kod pocztowy

28-500

1.4.4.)Województwo

świętokrzyskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL722 - Sandomiersko-jędrzejowski

1.4.7.)Numer telefonu

413522145

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

zoszk@kazimierzawielka.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://zeaskazimierzawielka.bip.gov.pl/

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-c626fa19-f8ba-4c9f-a80d-48ad6e2d3a9a

2.2.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00343027

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2025-07-24

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Nie

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Usługi

3.7.)Nazwa zamówienia

„Prowadzenie zajęć przygotowujących uczniów wszystkich szkół podstawowych dla których organem prowadzącym jest Gmina Kazimierza Wielka do udziału w zawodach sportowych”

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Zleceniodawca zleca, a Zleceniobiorca zobowiązuje się do wynajmowania Hali Sportowej do prowadzenia zajęć przygotowujących uczniów wszystkich szkół podstawowych dla których organem prowadzącym jest Gmina Kazimierza Wielka do udziału w zawodach sportowych w okresie od 7 stycznia do 26 czerwca 2025 roku.
2. Na przedmiot usług określony w ust. 1 niniejszego paragrafu składa się następujący zakres czynności do wykonania przez Zleceniobiorcę:
1) pełnej dostępności do „centralnej” sali gimnastycznej wraz z przynależnymi pomieszczeniami do przechowywania własnego sprzętu sportowego,
2) korzystanie ze sprzętu sportowego będącego własnością KOS,
3) udostępnienie sali siłowni,
4) korzystanie z pomieszczeń szatni, toalet i pomieszczeń socjalnych dla prowadzących zajęcia nauczycieli,
5) korzystanie z boisk, na zewnątrz budynku Hali, do siatkówki plażowej,
6) ubezpieczenia OC.
3. Wymagany termin rozpoczęcia usług ustala się na dzień 07.01.2025 r.
4. Wymagany termin zakończenia usług ustala się na dzień 26.06.2025 r.
5. Określone terminy realizacji umowy dotyczą dni nauki szkolnej zgodnie z harmonogramem stanowiącym załącznik do umowy.

3.9.)Główny kod CPV

92610000-0 - Usługi świadczone przez ośrodki sportowe

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2025-01-03

4.2.)Okres realizacji zamówienia

od 2025-01-07 do 2025-06-26

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Kazimierski Ośrodek Sportowy Sp. z o.o.

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6621736373

4.3.3.)Ulica

Tadeusza Kościuszki 13

4.3.4.)Miejscowość

Kazimierza Wielka

4.3.5.)Kod pocztowy

28-500

4.3.6.)Województwo

świętokrzyskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

87500,00 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2025/BZP 00014747/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2025-06-26

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

87500,00 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Zespół Obsługi Ekonomiczno-Administracyjnej Publicznych Szkół i Placówek w Kazimierzy Wielkiej prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Kazimierza Wielka.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 92610000-0 (Usługi świadczone przez ośrodki sportowe). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.