Zmiana ogłoszenia · To aktualizacja istniejącego postępowania, nie nowe ogłoszenie
AktywneBZPOgłoszenie o zmianie ogłoszenia
Zmiana ogłoszenia

Rozbiórka reaktora biologicznego i osadnika wtórnego oczyszczalni ścieków w Paczkowie

Zamawiający Gmina Paczków (Paczków, Opolskie) opublikował zmianę ogłoszenia w postępowaniu „Rozbiórka reaktora biologicznego i osadnika wtórnego oczyszczalni ścieków w Paczkowie”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina PaczkówPaczków, Opolskie (powiat Nyski →)opublikowano 24 lipca 2025
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 384 273 zł
Konkurencyjność
~5,3 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

4 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Zmiana ogłoszenia

Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Gmina Paczków

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 531412906

1.4.)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Rynek 1

1.4.2.)Miejscowość

Paczków

1.4.3.)Kod pocztowy

48-370

1.4.4.)Województwo

opolskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL523 - Nyski

1.4.7.)Numer telefonu

774316772

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

wzp@paczkow.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.paczkow.bip.net.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.6.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00342845

2.2.)Data ogłoszenia

2025-07-24

Sekcja 3

Zmiana ogłoszenia

PunktPoleWartość
3.2.)Numer zmienianego ogłoszenia w BZP

2025/BZP 00317772

3.3.)Identyfikator ostatniej wersji zmienianego ogłoszenia

01

3.4.)Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia

SEKCJA VIII - PROCEDURA

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
8.1.Termin składania ofert Przed zmianą

2025-07-25 09:00 Po zmianie: 2025-08-01 10:00

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
8.3.Termin otwarcia ofert Przed zmianą

2025-07-25 09:30 Po zmianie: 2025-08-01 10:30

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
8.4.Termin związania ofertą Przed zmianą

2025-08-23 Po zmianie: 2025-08-30

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45111300-1Roboty rozbiórkowe
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
384 273 zł
Próbka: 22 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
158 165 zł772 357 zł
Rozstęp międzykwartylowy
614 192 zł
Źródło próbki
CPV 45111300· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
158 165 zł
Mediana
384 273 zł
Górny kwartyl
772 357 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Paczków prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Paczków.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45111300-1 (Roboty rozbiórkowe). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.
Ta strona prezentuje zmianę (sprostowanie lub modyfikację) istniejącego postępowania. Zakres zmian — np. nowy termin, zmiana SWZ, korekta warunków — opisano w treści ogłoszenia. Właściwe postępowanie oraz oryginalne ogłoszenie są dostępne pod linkiem źródłowym.