Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
416 000 zł
Umowa zawarta
30 czerwca 2025
Okres realizacji
od 14 lipca 2025 do 30 czerwca 2027
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena60%Zatrudnienie40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

„Prowadzenie centrum socjoterapii dla dzieci z rodzin dotkniętych przemocą”

Zamawiający Centrum Usług Społecznych (Lubicz Dolny, Kujawsko-Pomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Prowadzenie centrum socjoterapii dla dzieci z rodzin dotkniętych przemocą”, wybierając ofertę wykonawcy Spółdzielnia Socjalna „Lubiczanka”. Wartość umowy: 416 000 zł. Złożono 1 ofertę.

Wartość umowy
416 000 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~5,5 ofert
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Spółdzielnia Socjalna „Lubiczanka” (Lubicz Dolny), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 416 000,00 zł (umowę zawarto 30 czerwca 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: od 14 lipca 2025 r. do 30 czerwca 2027 r..

  • 5

    Postępowanie przeprowadzono w trybie podstawowym (art. 275 pkt 1 ustawy).

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail