Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
143 365 zł
Umowa zawarta
24 lipca 2025
Okres realizacji
42 dni
Oferty w postępowaniu
4 ofertyceny: 143 365 zł – 171 530 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Zwiększenie okresu objętego gwarancją40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

WZPiFP-69-25 Dostawa mebli metalowych

Zamawiający Komenda Wojewódzka Policji w Bydgoszczy (Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie) rozstrzygnął postępowanie „WZPiFP-69-25 Dostawa mebli metalowych”, wybierając ofertę wykonawcy Tomasz Madlewski, Krzysztof Łudzik Lobby Meble. Wartość umowy: 143 365 zł. Złożono 4 oferty.

Zamawiający: Komenda Wojewódzka Policji w BydgoszczyBydgoszcz, Kujawsko-Pomorskieopublikowano 24 lipca 2025
Wartość umowy
143 365 zł
Liczba ofert
4 oferty
Konkurencyjność
~4,3 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Tomasz Madlewski, Krzysztof Łudzik Lobby Meble (Kraków), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 143 365,11 zł (umowę zawarto 24 lipca 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 4 oferty; ceny wahały się od 143 365,11 zł do 171 530,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 42 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Komenda Wojewódzka Policji w Bydgoszczy

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 091362152

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Powstańców Wielkopolskich 7

1.5.2.)Miejscowość

Bydgoszcz

1.5.3.)Kod pocztowy

85-090

1.5.4.)Województwo

kujawsko-pomorskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL613 - Bydgosko-toruński

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

przetarg@bg.policja.gov.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.kujawsko-pomorska.policja.gov.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-bb13f893-43c2-4960-8bd2-ba524372e4c2

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Porządek i bezpieczeństwo publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

WZPiFP-69-25 Dostawa mebli metalowych

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-bb13f893-43c2-4960-8bd2-ba524372e4c2

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00342694

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-07-24

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00139293/12/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.28 Dostawa mebli metalowych

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00275488

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

WZPiFP-69-25

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest: dostawa mebli metalowych.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia:
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierający minimalne parametry został określony w Załączniku nr 1A do SWZ.
Dostawa obejmuje transport, rozładunek oraz wniesienie przez Wykonawcę towaru do wskazanych przez Zamawiającego pomieszczeń wymienionych w Załączniku nr 1B do SWZ.
Ilekroć w SWZ lub załącznikach jest mowa o „towarze”, „meblach”, „asortymencie” należy przez to rozumieć asortyment wymieniony w Załączniku nr 1A do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

39130000-2 - Meble biurowe

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

39000000-2 - Meble (włącznie z biurowymi), wyposażenie, urządzenia domowe (z wyłączeniem oświetlenia) i środki czyszczące

44421000-7 - Zbrojone lub wzmocnione szafy, kasy i drzwi

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

2

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

143365,11 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

171530,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

143365,11 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Tomasz Madlewski, Krzysztof Łudzik Lobby Meble

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

9452198241

7.3.4)Miejscowość

Kraków

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-07-24

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

143365,11 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

42 dni

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

39130000-2Meble biurowe
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
204 885 zł
Próbka: 35 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
95 783 zł401 693 zł
Rozstęp międzykwartylowy
305 910 zł
Źródło próbki
CPV 39130000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
95 783 zł
Mediana
204 885 zł
Górny kwartyl
401 693 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Komenda Wojewódzka Policji w Bydgoszczy prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Bydgoszcz.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 143 365 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 39130000-2 (Meble biurowe). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Tomasz Madlewski, Krzysztof Łudzik Lobby Meble (Kraków). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 4 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.