Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Zakup ciągnika rolniczego wraz z oprzyrządowaniem do utrzymania zieleni przydrożnej na terenie Gminy Rząśnia

Zamawiający Gmina Rząśnia (Rząśnia, Łódzkie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Zakup ciągnika rolniczego wraz z oprzyrządowaniem do utrzymania zieleni przydrożnej na…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina RząśniaRząśnia, Łódzkie (powiat Pajęczański →)opublikowano 23 lipca 2025
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
Konkurencyjność
~2,0 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

5 wpisów
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Gmina Rząśnia

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 590647931

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

ul. 1 Maja 37

1.4.2.)Miejscowość

Rząśnia

1.4.3.)Kod pocztowy

98-332

1.4.4.)Województwo

łódzkie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL714 - Sieradzki

1.4.7.)Numer telefonu

446317122

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi@rzasnia.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://rzasnia.pl/

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-e05b2309-a4a9-4057-ba9c-d3c9e7c5f067

2.2.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00341609

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2025-07-23

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2025/BZP 00147552

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

3.7.)Nazwa zamówienia

Zakup ciągnika rolniczego wraz z oprzyrządowaniem do utrzymania zieleni przydrożnej na terenie Gminy Rząśnia

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa maszyn i urządzeń stanowiących osprzęt ciągnika w postaci
a) Kosiarki bijakowej,
b) Kosiarki rotacyjnej,
c) Zamiatarki,
d) Pługa do odśnieżania.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla tej części określa załącznik nr 7b do SWZ.

3.9.)Główny kod CPV

34390000-7 - Akcesoria do ciągników

3.10.)Dodatkowy kod CPV

43313100-1 - Pługi odśnieżające lemieszowe

34921100-0 - Zamiatarki drogowe

16310000-1 - Kosiarki

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2025-03-28

4.2.)Okres realizacji zamówienia

3 miesiące

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Japan Trak sp. z o.o.

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7722429093

4.3.4.)Miejscowość

Radomsko

4.3.6.)Województwo

łódzkie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

32520,32 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2025/BZP 00177886/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2025-05-19

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

32520,32 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Rząśnia prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Rząśnia.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 34390000-7 (Akcesoria do ciągników). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.