Zmiana ogłoszenia · To aktualizacja istniejącego postępowania, nie nowe ogłoszenie
AktywneBZPOgłoszenie o zmianie ogłoszenia
Zmiana ogłoszenia

a) Konserwacja i naprawa zdrojów ulicznych i urządzeń kanalizacji sanitarnej, kanalizacji deszczowej b) Konserwacja przepompowni kanalizacji deszczowej i kanalizacji sanitarnej

Zamawiający Gmina Miasto Pruszków (Pruszków, Mazowieckie) opublikował zmianę ogłoszenia w postępowaniu „a) Konserwacja i naprawa zdrojów ulicznych i urządzeń kanalizacji sanitarnej, kanalizacji…”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina Miasto PruszkówPruszków, Mazowieckie (powiat Pruszkowski →)opublikowano 23 lipca 2025
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
Konkurencyjność
~2,5 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Zmiana ogłoszenia

Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Gmina Miasto Pruszków

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 015834660

1.4.)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

J.I. Kraszewskiego 14/16

1.4.2.)Miejscowość

Pruszków

1.4.3.)Kod pocztowy

05-800

1.4.4.)Województwo

mazowieckie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL913 - Warszawski zachodni

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

bzp@miasto.pruszkow.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.pruszkow.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.6.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00340825

2.2.)Data ogłoszenia

2025-07-23

Sekcja 3

Zmiana ogłoszenia

PunktPoleWartość
3.2.)Numer zmienianego ogłoszenia w BZP

2025/BZP 00333321

3.3.)Identyfikator ostatniej wersji zmienianego ogłoszenia

01

3.4.)Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia

SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
5.4.Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu Przed zmianą

Na podstawie art. 112 ust. 2 ustawy Pzp, zamawiający określa warunki udziału w postępowaniu dotyczące: 1) Zdolności do występowania w obrocie w gospodarczym. Zamawiający nie stawia szczególnych wymagań z zakresu tego warunku. 2) Uprawnień do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów: Wykonawca spełni warunek jeżeli wykaże, że: Zamawiający nie stawia szczególnych wymagań z zakresu tego warunku. 3) Sytuacji ekonomicznej lub finansowej: - posiada środki finansowe lub zdolność kredytową w wysokości: 250 000,00 zł. 4) Zdolności technicznej lub zawodowej: Wykonawca spełni ten warunek udziału w postępowaniu, jeżeli wykaże, że 4.1/ wykonał usługi, a w przypadku świadczeń powtarzających się lub ciągłych również wykonywanych usług, w okresie ostatnich 3 lat, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie, wraz z podaniem ich wartości, przedmiotu, dat wykonania i podmiotów, na rzecz których usługi zostały wykonane lub są wykonywane, oraz załączeniem dowodów określających, czy te usługi zostały wykonane lub są wykonywane należycie, w tym: - nie mniej niż 3 usługi polegające na: Konserwacji i naprawie zdrojów ulicznych, urządzeń kanalizacji sanitarnej i deszczowej, pompowni sanitarnych i deszczowych, lub usunięciu awarii wod.-kan. lub budowie pompowni. Każda z przedstawionych prac musi mieć wartość brutto min. 250 000,00 zł 4.2/ dysponuje lub będzie dysponował osobami niezbędnymi do wykonania niniejszego zamówienia, tj. co najmniej a/ 1 osobę (kierownik robót) posiadającą uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci wodociągowych i kanalizacyjnych, wpisaną na listę członków właściwej Regionalnej Izby Samorządu Zawodowego. b/ 1 osobę posiadającą uprawnienia SEP, w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych, wpisaną na listę członków właściwej Regionalnej Izby Samorządu Zawodowego. c/ 1 osobę odpowiedzialną za całodobowe odbieranie telefonów alarmowych 4.3./ dysponuje wykazem narzędzi, wyposażenia zakładu lub urządzeń technicznych dostępnych wykonawcy w celu wykonania zamówienia publicznego wraz z informacją o podstawie do dysponowania tymi zasobami. - samochód WUKO do kanalizacji, - kamera inspekcyjna z możliwością nagrywania, - baza zlokalizowana nie dalej niż 50 km. od miejsca zlecenia Po zmianie: Na podstawie art. 112 ust. 2 ustawy Pzp, zamawiający określa warunki udziału w postępowaniu dotyczące: 1) Zdolności do występowania w obrocie w gospodarczym. Zamawiający nie stawia szczególnych wymagań z zakresu tego warunku. 2) Uprawnień do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów: Wykonawca spełni warunek jeżeli wykaże, że: Zamawiający nie stawia szczególnych wymagań z zakresu tego warunku. 3) Sytuacji ekonomicznej lub finansowej: - posiada środki finansowe lub zdolność kredytową w wysokości: 250 000,00 zł. 4) Zdolności technicznej lub zawodowej: Wykonawca spełni ten warunek udziału w postępowaniu, jeżeli wykaże, że 4.1/ wykonał usługi, a w przypadku świadczeń powtarzających się lub ciągłych również wykonywanych usług, w okresie ostatnich 3 lat, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie, wraz z podaniem ich wartości, przedmiotu, dat wykonania i podmiotów, na rzecz których usługi zostały wykonane lub są wykonywane, oraz załączeniem dowodów określających, czy te usługi zostały wykonane lub są wykonywane należycie, w tym: - nie mniej niż 3 usługi polegające na: Konserwacji i naprawie zdrojów ulicznych, urządzeń kanalizacji sanitarnej i deszczowej, pompowni sanitarnych i deszczowych, lub usunięciu awarii wod.-kan. lub budowie pompowni. Każda z przedstawionych prac musi mieć wartość brutto min. 250 000,00 zł 4.2/ dysponuje lub będzie dysponował osobami niezbędnymi do wykonania niniejszego zamówienia, tj. co najmniej a/ 1 osobę (kierownik robót) posiadającą uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci wodociągowych i kanalizacyjnych, wpisaną na listę członków właściwej Regionalnej Izby Samorządu Zawodowego. b/ 1 osobę posiadającą uprawnienia SEP lub w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych, wpisaną na listę członków właściwej Regionalnej Izby Samorządu Zawodowego. c/ 1 osobę odpowiedzialną za całodobowe odbieranie telefonów alarmowych 4.3./ dysponuje wykazem narzędzi, wyposażenia zakładu lub urządzeń technicznych dostępnych wykonawcy w celu wykonania zamówienia publicznego wraz z informacją o podstawie do dysponowania tymi zasobami. - samochód WUKO do kanalizacji, - kamera inspekcyjna z możliwością nagrywania, - baza zlokalizowana nie dalej niż 50 km. od miejsca zlecenia

3.4.)Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia

SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
6.4.1.Informacje dotyczące wadium Przed zmianą

Wykonawca przystępujący do postępowania jest zobowiązany, przed upływem terminu składania ofert, wnieść wadium w kwocie: 13 500,00 zł. (słownie: trzynaście tysięcy pięćset złotych 00/100) Po zmianie: Wykonawca przystępujący do postępowania jest zobowiązany, przed upływem terminu składania ofert, wnieść wadium w kwocie: 13 500,00 zł. (słownie: trzynaście tysięcy pięćset złotych 00/100)

3.4.)Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia

SEKCJA VIII - PROCEDURA

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
8.1.Termin składania ofert Przed zmianą

2025-07-28 09:00 Po zmianie: 2025-07-30 09:00

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
8.3.Termin otwarcia ofert Przed zmianą

2025-07-28 09:30 Po zmianie: 2025-07-30 09:30

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Miasto Pruszków prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Pruszków.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 50511000-0 (Usługi w zakresie napraw i konserwacji pomp). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.
Ta strona prezentuje zmianę (sprostowanie lub modyfikację) istniejącego postępowania. Zakres zmian — np. nowy termin, zmiana SWZ, korekta warunków — opisano w treści ogłoszenia. Właściwe postępowanie oraz oryginalne ogłoszenie są dostępne pod linkiem źródłowym.