Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
1 029 853 zł
Umowa zawarta
25 czerwca 2025
Okres realizacji
24 miesiące
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa leków (III)

Zamawiający Specjalistyczny Szpital Miejski im. Mikolaja Kopernika w Toruniu (Toruń, Kujawsko-Pomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa leków (III)”, wybierając ofertę wykonawcy Lek SA. Wartość umowy: 1 029 853 zł. Złożono 1 ofertę.

Wartość umowy
1 029 853 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~3,7 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    30 maja 2025

    Termin ofert: 9 czerwca 2025 09:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    18 lipca 2025

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Lek SA (Stryków).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 1 029 852,90 zł (umowę zawarto 25 czerwca 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 24 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail