Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
141 061 zł
Umowa zawarta
25 czerwca 2025
Okres realizacji
od 1 lipca 2025 do 30 czerwca 2026
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 141 061 zł – 146 393 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa artykułów spożywczych, przypraw i koncentratów spożywczych dla Domu Pomocy Społecznej w Teodorówce

Zamawiający Powiatowe Centrum Usług Wspólnych w Biłgoraju (Biłgoraj, Lubelskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa artykułów spożywczych, przypraw i koncentratów spożywczych dla Domu Pomocy…”, wybierając ofertę wykonawcy UNIMA-POL BIERNACKI, DOMINIKOWSKI SP.K. Wartość umowy: 141 061 zł. Złożono 2 oferty.

Wartość umowy
141 061 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~3,0 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy UNIMA-POL BIERNACKI, DOMINIKOWSKI SP.K. (Zielona Góra), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 141 060,73 zł (umowę zawarto 25 czerwca 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 141 060,73 zł do 146 393,39 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: od 1 lipca 2025 r. do 30 czerwca 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail