Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
360 852 zł
Umowa zawarta
8 lipca 2025
Okres realizacji
6 miesiące
Oferty w postępowaniu
4 ofertyceny: 360 852 zł – 386 925 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Świadczenie usług pracowniczych dla realizacji określonych zadań dla RZUOK Sp. z o.o.

Zamawiający Regionalny Zakład Utylizacji Odpadów Komunalnych "rypin" Sp. z o.o. (Puszcza Miejska, Kujawsko-Pomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Świadczenie usług pracowniczych dla realizacji określonych zadań dla RZUOK Sp. z o.o”, wybierając ofertę wykonawcy MI-POL Sp. z o.o. Wartość umowy: 360 852 zł. Złożono 4 oferty.

Wartość umowy
360 852 zł
Liczba ofert
4 oferty
Konkurencyjność
~3,8 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy MI-POL Sp. z o.o. (Brodnica).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 360 852,48 zł (umowę zawarto 8 lipca 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 4 oferty; ceny wahały się od 360 852,48 zł do 386 924,54 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 6 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

REGIONALNY ZAKŁAD UTYLIZACJI ODPADÓW KOMUNALNYCH "RYPIN" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 340327551

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

24

1.5.2.)Miejscowość

Puszcza Miejska

1.5.3.)Kod pocztowy

87-500

1.5.4.)Województwo

kujawsko-pomorskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL616 - Grudziądzki

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@rzuok.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.bip.rzuok.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1123726

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego
Inna działalność


utylizacja odpadów komunalnych

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Świadczenie usług pracowniczych dla realizacji określonych zadań dla RZUOK Sp. z o.o.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-782d7024-e7cf-41d1-8fcd-ef3c5c8b4291

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00327732

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-07-16

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00144611/02/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.2 Wybór firmy świadczącej usługi w zakresie świadczenia pracy

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00266261

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

RZUOK_ZP07/2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia są usługi pracownicze polegające na oddaniu przez Wykonawcę pracowników do wykonywania zadań związanych z realizacją usług pracowniczych dla RZUOK Sp. z o.o. Zamawiający szacuje, iż liczba roboczogodzin realizowanych przez 5 pracowników Wykonawcy w czasie realizacji zamówienia wyniesie około 7 680 roboczogodzin.
2. Przedmiot zamówienia szczegółowo określają załączniki do SWZ: Załącznik nr 2 (Projektowane postanowienia umowy) oraz Załącznik nr 1 (Opis przedmiotu zamówienia)

4.5.3.)Główny kod CPV

79610000-3 - Zapewnianie usług personelu

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

79620000-6 - Usługi w zakresie pozyskiwania personelu, w tym pracowników sezonowych

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

360852,48 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

386924,54 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

360852,48 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

MI-POL Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8741811090

7.3.3)Ulica

18 Stycznia 61A

7.3.4)Miejscowość

Brodnica

7.3.5)Kod pocztowy

87-300

7.3.6.)Województwo

kujawsko-pomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-07-08

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

360852,48 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

6 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

79610000-3Zapewnianie usług personelu
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Regionalny Zakład Utylizacji Odpadów Komunalnych "rypin" Sp. z o.o. prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Puszcza Miejska.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 360 852 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 79610000-3 (Zapewnianie usług personelu). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: MI-POL Sp. z o.o. (Brodnica). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 4 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.