Wynik częściowy: umowy w 2 z 4 części, 2 unieważniono4 części
Łączna wartość umów
141 786 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1
    "POLARIS" PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWE MAŁGORZATA GRUSZCZYŃSKA· Kalisz
    Wartość umowy
    125 406 zł
    2 oferty
  2. Umowa zawarta
    Część 2Jaja Lp. Przedmiot zamówienia J. m. Ilość 1. 2. 3. 4. 1. Jaja kurze szt. 30000 Szczegółowy zakres parametrów i wymagań dla przedmiotu Zamówienia opisany został w formularzu asortymentowym - Szczegółowa Oferta Cenowa- załącznik 1A do SWZ - w
    MARIUSZ TURCZYŃSKI JAJCO· Kraków
    Wartość umowy
    16 380 zł
    2 oferty
  3. Unieważniona
    Część 3
    Podstawa: art. 255 pkt 3 ustawy
  4. Unieważniona
    Część 4
    Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy
Oferty w postępowaniu
4 oferty(łącznie na 4 części)
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa artykułów żywnościowych dla Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Bochni Szpital Powiatowy im. bł. Marty Wieckiej

Zamawiający Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Bochni "Szpital Powiatowy" im. bł. Marty Wieckiej (Bochnia, Małopolskie) rozstrzygnął częściowo postępowanie „Dostawa artykułów żywnościowych dla Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w…”: w części wybrano wykonawców, część zakończono bez wyboru lub unieważniono. Łączna wartość umów: 141 786 zł. Złożono 4 oferty.

Łączna wartość umów
141 786 zł
Liczba ofert
4 ofertyłącznie, 4 części
Konkurencyjność
~2,7 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaZamówienie podzielono na 4 części: w 2 wybrano wykonawcę, 2 unieważniono.

  • 2

    WykonawcyWybrano wykonawców: "POLARIS" PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWE MAŁGORZATA GRUSZCZYŃSKA (część 1); MARIUSZ TURCZYŃSKI JAJCO (część 2).

  • 3

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 141 785,97 zł.

  • 4

    OfertyŁącznie złożono 4 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Bochni "Szpital Powiatowy" im. bł. Marty Wieckiej

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000304349

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Krakowska 31

1.5.2.)Miejscowość

Bochnia

1.5.3.)Kod pocztowy

32-700

1.5.4.)Województwo

małopolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL214 - Krakowski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zaopatrzenie@szpital-bochnia.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

http://szpital-bochnia.pl/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-7e2711cd-66e1-4ed3-9d9d-0b9340181a94

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Zdrowie

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawa artykułów żywnościowych dla Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Bochni Szpital Powiatowy im. bł. Marty Wieckiej

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-7e2711cd-66e1-4ed3-9d9d-0b9340181a94

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00327035

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-07-15

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00093546/07/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.8 Dostawa artkułów żywnościowych

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Nie

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

DZ-271-1-36/TP/2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Pakiet nr 1 - Artykuły spożywcze

Lp. Przedmiot zamówienia J.m Wielkość opakowania oczekiwana przez Zamawiającego Ilość zamawiana (wg. wielkości opakowania oczekiwanego przez Zamawiającego - wg kol. 4)
1. 2. 3. 4. 5.
1. Bazylia op. g 10 70,0
2. Biszkopty op. g 120 500,0
3. Groszek ptysiowy op. g 125 500,0
4. Przyprawa do dań z fasoli op. g 20 15,0
5. Przyprawa do ryb op. g 20 80,0
6. Bita śmietana op. g 60 10,0
7. Mąka razowa op. g 1000 15,0
8. Papryka czerwona mielona ostra op. g 20 50,0
9. Gałka muszkatołowa op. g 10 20,0
10. Tymianek op. g 10 30,0
11. Kasza pęczak op. g 1000 50,0
12. Imbir op. g 15 15,0
13. Słonecznik łuskany op. g 1000 30,0
14. Sezam op. g 1000 50,0
15. Żelatyna op. g 500 15,0
16. Cukier wanilinowy op. g 1000 50,0
17. Soda oczyszczona op. g 1000 10,0
18. Ksylitol op. g 1000 60,0
19. Curry op. g 20 30,0
20. Fasola czerwona w puszce op. g 400 80,0
21. Rodzynki op. g 1000 30,0
22. Kurkuma op. g 20 100,0
23. Czosnek granulowany op. g 1000 20,0
24. Budyń bez cukru op. g 1000 80,0
25. Wafle ryżowe naturalne op. g 130 300,0
26. Budyń z cukrem op. g 60 20,0
27. Chrupki kukurydziane bez dodatków op. g 80 500,0
28. Ciastko biszkoptowe, op. g 30 200,0
29. Chrzan tarty op. g 290 150
30. Cukier op. g 1000 600,0
31. Cukier puder op. g 400 30,0
32. Cynamon op. g 20 200,0
33. Drożdże świeże op. g 100 20,0
34. Drożdże instant op. g 8 200,0
35. Dżem op. g 25 22000,0
36. Galaretka owocowa op. g 75 1000,0
37. Groszek konserwowy op. g 400 350,0
38. Tortilla - placki pszenne op. g 250 350,0
39. Herbata op. g 200 350,0
40. Herbatniki op. g 50 1800,0
41. Kakao op. g 200 50,0
42. Kasza jęczmienna mazurska op. g 1000 850,0
43. Kasza kukurydziana op. g 1000 400,0
44. Kasza manna op. g 1000 500,0
45. Kawa zbożowa op. g 500 15,0
46. Ketchup łagodny op. g 560 250
47. Kisiel bez cukru op. g 1000 250,0
48. Kisiel z cukrem op. g 77 20,0
49. Kminek op. g 15 50
50. Koncentrat pomidorowy op. ml 1000 550,0
51. Kukurydza konserwowa op. g 400 300,0
52. Kwasek cytrynowy op. g 20 500,0
53. Liście laurowe op. g 100 20,0
54. Majeranek op. g 20 50,0
55. Majonez op. g 835 320,00
56. Makaron op. g 1000 1000,0
57. Makaron lasagne op. g 500 30,0
58. Makaron zacierka op. g 250 1200,0
59. Makaron sphagetti op. g 400 30,0
60. Makaron muszelki, kokardki op. g 500 800,0
61. Makaron penne op. g 500 200,0
62. Makaron cannelloni op. g 250 20,0
63. Makaron conchiglioni (muszle duże) op. g 500 12,0
64. Mąka pszenna typ. 500 op. g 1000 1700,0
65. Mąka ziemniaczana op. g 1000 60,0
66. Miód naturalny op. g 25 12000,0
67. Musztarda op. ml 1000 60,0
68. Ocet op. ml 1000 150,0
69. Ogórek konserwowy op. ml 900 300,0
70. Olej roślinny op. ml 1000 1000,0
71. Oregano op. g 10 70,0
72. Papryka mielona słodka op. g 20 300,0
73. Pieprz czarny mielony op. g 20 300,0
74. Płatki owsiane op. g 500 500,0
75. Proszek do pieczenia op. g 36 50,0
76. Przyprawa sypka op. g 1000 400,0
77. Przyprawa w płynie op. ml 1000 500,0
78. Ryż op. g 1000 900,0
79. Sól op. g 1000 400,0
80. Sucharki op. g 290 500,0
81. Ziele angielskie op. g 15 80,0
82. Zioła prowansalskie op. g 10 80,0
83. Bita śmietana spray op. g 250 8,0
84. Musli chrupkie bananowe z kawałkami czekolady i nasionami chia op. g 350 580,0
85. Soczewica czerwona op. g 3000 50,0
86. lubczyk op. g 10 100,0
87. pieprz ziołowy op. g 360 10,0
88. rozmaryn 250g pet op. g 250 10,0
89. siemię lniane 400 g op. g 400 5,0
90. groszek zielony mrożony op. g 450 300,0
91. dżem niskosłodzony op. g 3500 20,0
92. kasza gryczana op. g 1000 15,0
93. makaron gwiazdki op. g 250 50,0
94. makaron ryż op. g 250 450,0
95. przyprawa do kurczaka op. g 1000 10,0
96. makaron pełnoziarnisty op. g 400 10,0
97. mleko w proszku op. g 400 10,0
98. andrut op. g 160 100,0
99. goździki op. g 10 30,0
100. czekolada gorzka op. g 90 50,0
101. przyprawa kebab-gyros op. g 900 10,0
102. Mus owocowy op. g 100 200,0
103. Frytura gastronomiczna op. ml 5000 100,0
104. Makaron bezglutenowy op. g 500 80,0
105. Ryż bezglutenowy op. g 500 80,0
106. Tortilla bezglutenowa op. gg 160 80,0
107. Żurek w torebkach op. g 60 350,0


Szczegółowy zakres parametrów i wymagań dla przedmiotu Zamówienia opisany został w formularzu asortymentowym - Szczegółowa Oferta Cenowa- załącznik 1A do SWZ - wymagania określone na podstawie art. 218 ust. 2

4.5.3.)Główny kod CPV

15000000-8 - Żywność, napoje, tytoń i produkty pokrewne

4.5.5.)Wartość części

133212,82 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Pakiet nr 2 - Jaja

Lp. Przedmiot zamówienia J. m. Ilość
1. 2. 3. 4.
1. Jaja kurze szt. 30000

Szczegółowy zakres parametrów i wymagań dla przedmiotu Zamówienia opisany został w formularzu asortymentowym - Szczegółowa Oferta Cenowa- załącznik 1A do SWZ - wymagania określone na podstawie art. 218 ust. 2

4.5.3.)Główny kod CPV

15000000-8 - Żywność, napoje, tytoń i produkty pokrewne

4.5.5.)Wartość części

22050 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Pakiet nr 3 - Kleiki, kaszki i zupki

Lp. Przedmiot zamówienia J. m. Ilość
1. 2. 3. 4.
1. Kleik ryżowy szt. 10
2. Deserek owocowy dla dzieci po 4 miesiącu szt. 200
3. Deserek owocowy dla dzieci po 5 miesiącu szt. 80
4. Deserek owocowy dla dzieci po 6 miesiącu szt. 200
5. Deserek owocowy dla dzieci po 8 miesiącu szt. 150
6. Modyfikowane mleko początkowe dla niemowląt od urodzenia szt. 20
7. Mleko następne dla niemowląt po 6. miesiącu szt. 20
8. Mleko następne dla niemowląt powyżej 1. roku życia sz. 20
9. Kaszka ryżowa szt. 20
10. Kaszka mleczno-ryżowa szt. 30
11. Zupka marchewkowa z ryżem szt. 200
Warzywa z indykiem szt. 180
12. Zupka jarzynowa z kurczakiem szt. 180

Szczegółowy zakres parametrów i wymagań dla przedmiotu Zamówienia opisany został w formularzu asortymentowym - Szczegółowa Oferta Cenowa- załącznik 1A do SWZ - wymagania określone na podstawie art. 218 ust. 2

4.5.3.)Główny kod CPV

15000000-8 - Żywność, napoje, tytoń i produkty pokrewne

4.5.5.)Wartość części

9502,5 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Pakiet nr 4 - Woda mineralna

Lp. Przedmiot zamówienia J. m. Ilość Wielkość opakowania oczekiwana przez Zamawiającego (*)
1. 2. 3. 4. 5.
1. Woda mineralna, nienasycona CO2, szt. 3 500 ml 1 500
2. Woda mineralna, średnionasycona CO2, szt. 5 500 ml 1 500
3. Woda mineralna, średnionasycona CO2, szt. 200 ml 600
4. Woda mineralna, średnionasycona CO2, szt. 100 ml 300
5. Woda mineralna, wysokonasycona CO2, szt. 100 ml 300
6. Woda mineralna, nienasycona CO2, szt. 20 000 ml 500

Szczegółowy zakres parametrów i wymagań dla przedmiotu Zamówienia opisany został w formularzu asortymentowym - Szczegółowa Oferta Cenowa- załącznik 1A do SWZ - wymagania określone na podstawie art. 218 ust. 2

4.5.3.)Główny kod CPV

15000000-8 - Żywność, napoje, tytoń i produkty pokrewne

4.5.5.)Wartość części

42316,2 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

125405,97 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

129192,91 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

125405,97 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

"POLARIS" PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWE MAŁGORZATA GRUSZCZYŃSKA

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 250450755

7.3.3)Ulica

ul. Żołnierska, 20a

7.3.4)Miejscowość

Kalisz

7.3.5)Kod pocztowy

62-800

7.3.6.)Województwo

wielkopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-07-08

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

125405,97 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

16380 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

23625 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

16380 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

MARIUSZ TURCZYŃSKI JAJCO

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 121437743

7.3.3)Ulica

ul. Pana Tadeusza 6B

7.3.4)Miejscowość

Kraków

7.3.5)Kod pocztowy

30-727

7.3.6.)Województwo

małopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-07-08

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

16380 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Uzasadnienie Faktyczne:
Zgodnie z art. 222 ust. 4 Ustawa Pzp Zamawiający na stronie prowadzonego postępowania przed otwarciem ofert zamieścił informacje, że na pakiet zamierza przeznaczyć kwotę: 9 502,50 zł.

Termin otwarcia ofert upłynął 18.06.2025r. o godzinie 12:00
Do terminu składania ofert, który upłynął 18.06.2025r. o godzinie 11:00 została złożona oferta:
Numer oferty Nazwa i adres Wykonawcy Cena ofertowa brutto:
4 Angelika Uchańska PHU "BLUGEL",
ul. Wrocławska 33d lokal hala F, 55-095 Długołęka, 10 136,60 zł

Stosownie do art. 255 pkt 3 Ustawy Pzp Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie Zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie Zamówienia, chyba że Zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.
Decyzja o zwiększeniu tej kwoty jest oparta na swobodnym uznaniu Zamawiającego. Wyrażenie „może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty” należy interpretować jako uprawnienie Zamawiającego i to do jego decyzji należy kwestia możliwości zwiększenia środków finansowych na dany cel.

Postępowanie unieważnia się, jeżeli (..) oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie Zamówienia. W przypadku gdy oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie Zamówienia, postępowanie unieważnia się bez przeprowadzania wyboru najkorzystniejszej oferty.

Mając na uwadze, iż oferta z najniższą ceną Angelika Uchańska PHU "BLUGEL" przewyższa kwotę, jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie Zamówienia, Zamawiający podjął decyzję o unieważnieniu postępowania.

Zamawiający podejmując decyzję o braku możliwości zwiększenia kwoty, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie Zamówienia do ceny najkorzystniejszej oferty brał pod uwagę celowość i efektywność gospodarowania środkami publicznymi.

Z powyższych względów postanawiano jak na wstępie.

Sekcja 15

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

W postępowaniu do upływu terminu składania ofert nie złożono żadnej oferty na w/w pakiet

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

15000000-8Żywność, napoje, tytoń i produkty p…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
308 850 zł
Próbka: 89 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
199 917 zł567 513 zł
Rozstęp międzykwartylowy
367 596 zł
Źródło próbki
CPV 15000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
199 917 zł
Mediana
308 850 zł
Górny kwartyl
567 513 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Bochni "Szpital Powiatowy" im. bł. Marty Wieckiej prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Bochnia.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 141 786 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 15000000-8 (Żywność. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: "POLARIS" PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWE MAŁGORZATA GRUSZCZYŃSKA (Kalisz). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.