Zmiana ogłoszenia · To aktualizacja istniejącego postępowania, nie nowe ogłoszenie
AktywneBZPOgłoszenie o zmianie ogłoszenia
Zmiana ogłoszenia

„Dowóz i odwóz uczniów niepełnosprawnych do szkół w roku szkolnym 2025/2026”

Zamawiający Gminny Zarząd Oświaty w Andrychowie (Andrychów, Małopolskie) opublikował zmianę ogłoszenia w postępowaniu „Dowóz i odwóz uczniów niepełnosprawnych do szkół w roku szkolnym 2025/2026”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.

Otwórz na BZP
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 273 224 zł
Konkurencyjność
~3,1 oferty
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

5 wpisów
Przejdź do nawigacji sekcji

Zmiana ogłoszenia

Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

GMINNY ZARZĄD OŚWIATY W ANDRYCHOWIE

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 070608537

1.4.)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Rynek 10

1.4.2.)Miejscowość

Andrychów

1.4.3.)Kod pocztowy

34-120

1.4.4.)Województwo

małopolskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL21A - Oświęcimski

1.4.7.)Numer telefonu

33 842 99 38

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

gzo@oswiataandrychow.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

http://www.andrychow.eu

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.6.)Przedmiot działalności zamawiającego

Edukacja

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00325720

2.2.)Data ogłoszenia

2025-07-15

Sekcja 3

Zmiana ogłoszenia

PunktPoleWartość
3.2.)Numer zmienianego ogłoszenia w BZP

2025/BZP 00321744

3.3.)Identyfikator ostatniej wersji zmienianego ogłoszenia

01

3.4.)Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
4.2.2.Krótki opis przedmiotu zamówienia (Część zamówienia nr 1) Przed zmianą

4.1.1. Część I: Zamawiający zleca, a Wykonawca przyjmuje do wykonania zadanie polegające na zapewnieniu transportu i opieki w czasie przewozu (przywóz i odwóz) uczniów niepełnosprawnych zamieszkałych na terenie Gminy Andrychów do Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Kaczynie, zgodnie z wykazem tras oraz ilością dowożonych uczniów niepełnosprawnych stanowiącym załącznik nr 3. Część I: Trasa Kaczyna I 16 uczniów + 1 miejsca rezerwowe + opiekun (zapewniony przez Wykonawcę). Wyjazd: ok. godz.: 6:00 – 7:00 Powrót: ok. godz. 14:00 – 15:00 Trasa Kaczyna II: 18 uczniów (jeden uczeń na wózku inwalidzkim) + 1 miejsce rezerwowe + miejsce na złożony wózek inwalidzki + opiekun (zapewniony przez Wykonawcę). Wyjazd: ok. godz. 6:00-7:00 Powrót: ok. godz. 14:00 -15:00 Z uwagi na ograniczoną ilość znaków pełna treść w SWZ. Po zmianie: 4.1.1. Część I: Zamawiający zleca, a Wykonawca przyjmuje do wykonania zadanie polegające na zapewnieniu transportu i opieki w czasie przewozu (przywóz i odwóz) uczniów niepełnosprawnych zamieszkałych na terenie Gminy Andrychów do Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Kaczynie, zgodnie z wykazem tras oraz ilością dowożonych uczniów niepełnosprawnych stanowiącym załącznik nr 3. Część I: Trasa Kaczyna I 16 uczniów + 1 miejsca rezerwowe + opiekun (zapewniony przez Wykonawcę). Wyjazd: ok. godz.: 6:00 – 7:00 Powrót: ok. godz. 14:00 – 15:00 Trasa Kaczyna II: 18 uczniów (jeden uczeń na wózku inwalidzkim) + 1 miejsce rezerwowe + miejsce na złożony wózek inwalidzki + opiekun (zapewniony przez Wykonawcę). Wyjazd: ok. godz. 6:00-7:00 Powrót: ok. godz. 14:00 -15:00 Dotyczy Części I, II, III W trakcie przewozu dzieci niepełnosprawnych, Wykonawca zapewni w każdym samochodzie opiekę sprawowaną przez osobę pełnoletnią, przy czym ze względu na bezpieczeństwo przewożonych dzieci, opieki nie może sprawować kierujący pojazdem. Z uwagi na ograniczoną ilość znaków pełna treść w SWZ.

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
4.2.2.Krótki opis przedmiotu zamówienia (Część zamówienia nr 2) Przed zmianą

Część II: Zamawiający zleca, a Wykonawca przyjmuje do wykonania zadanie polegające na zapewnieniu transportu i opieki w czasie przewozu (przywóz i odwóz) uczniów niepełnosprawnych zamieszkałych na terenie Gminy Andrychów do Zespołu Szkół Specjalnych w Wadowicach, Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Kalwarii Zebrzydowskiej, Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego dla Dzieci Niewidomych i Słabowidzących w Krakowie, ul. Tyniecka 6, Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego nr 2 w Krakowie, ul. J. Zamoyskiego 100, Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego nr 6 dla dzieci i młodzieży z zaburzeniami słuchu i mowy w Krakowie, ul. Niecała 8, zgodnie z wykazem tras oraz ilością dowożonych uczniów niepełnosprawnych stanowiącym załącznik nr 3. Część II: Trasa Kalwaria Zebrzydowska przez Wadowice (w tym Odcinek I: Andrychów – Wadowice, Wadowice – Andrychów i Odcinek II: Wadowice – Kalwaria Zebrzydowska, Kalwaria Zebrzydowska – Wadowice) 13 uczniów + 1 miejsca rezerwowe + opiekun (zapewniony przez Wykonawcę). Wyjazd: ok. godz.: 6:00 – 7:00 Powrót: ok. godz. 14:00 – 15:00 Trasa Kraków 6 uczniów + 1 miejsce rezerwowe + opiekun (zapewniony przez Wykonawcę) Wyjazd: ok. godz. 5:00 – 6:00 (Poniedziałek) Powrót: ok. godz. 14:00 – 15:00 (Piątek) Z uwagi na ograniczoną ilość znaków pełna treść w SWZ. Po zmianie: Część II: Zamawiający zleca, a Wykonawca przyjmuje do wykonania zadanie polegające na zapewnieniu transportu i opieki w czasie przewozu (przywóz i odwóz) uczniów niepełnosprawnych zamieszkałych na terenie Gminy Andrychów do Zespołu Szkół Specjalnych w Wadowicach, Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Kalwarii Zebrzydowskiej, Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego dla Dzieci Niewidomych i Słabowidzących w Krakowie, ul. Tyniecka 6, Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego nr 2 w Krakowie, ul. J. Zamoyskiego 100, Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego nr 6 dla dzieci i młodzieży z zaburzeniami słuchu i mowy w Krakowie, ul. Niecała 8, zgodnie z wykazem tras oraz ilością dowożonych uczniów niepełnosprawnych stanowiącym załącznik nr 3. Część II: Trasa Kalwaria Zebrzydowska przez Wadowice (w tym Odcinek I: Andrychów – Wadowice, Wadowice – Andrychów i Odcinek II: Wadowice – Kalwaria Zebrzydowska, Kalwaria Zebrzydowska – Wadowice) 13 uczniów + 1 miejsca rezerwowe + opiekun (zapewniony przez Wykonawcę). Wyjazd: ok. godz.: 6:00 – 7:00 Powrót: ok. godz. 14:00 – 15:00 Trasa Kraków 6 uczniów + 1 miejsce rezerwowe + opiekun (zapewniony przez Wykonawcę) Wyjazd: ok. godz. 5:00 – 6:00 (Poniedziałek) Powrót: ok. godz. 14:00 – 15:00 (Piątek) Dotyczy Części I, II, III W trakcie przewozu dzieci niepełnosprawnych, Wykonawca zapewni w każdym samochodzie opiekę sprawowaną przez osobę pełnoletnią, przy czym ze względu na bezpieczeństwo przewożonych dzieci, opieki nie może sprawować kierujący pojazdem. Z uwagi na ograniczoną ilość znaków pełna treść w SWZ.

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
4.2.2.Krótki opis przedmiotu zamówienia (Część zamówienia nr 3) Przed zmianą

Część III: Zamawiający zleca, a Wykonawca przyjmuje do wykonania zadanie polegające na zapewnieniu transportu i opieki w czasie przewozu (przywóz i odwóz) uczniów niepełnosprawnych zamieszkałych na terenie Gminy Andrychów do Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego Filia w Kętach, Ośrodka Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczego w Kozach, Szkoły Podstawowej ELF w Bielsku Białej zgodnie z wykazem tras oraz ilością dowożonych uczniów niepełnosprawnych stanowiącym załącznik nr 3. Część III: Trasa Kęty 2 uczniów + 1 miejsce rezerwowe + opiekun (zapewniony przez Wykonawcę) Wyjazd: ok. godz. 7:00 – 8:00 Powrót: ok. godz. 13:00 – 15:00 Trasa Bielsko-Biała przez Kozy (w tym Odcinek I: Andrychów – Kozy, Kozy - Andrychów i Odcinek II: Kozy – Bielsko-Biała, Bielsko-Biała - Kozy) 3 uczniów (2 uczniów na wózku inwalidzkim w tym jedno w pozycji leżącej) + 1 miejsce rezerwowe + opiekun (zapewniony przez Wykonawcę). Wyjazd: ok. godz. 7:00 – 8:00 Powrót: ok. godz. 13:00 – 15:00 Z uwagi na ograniczoną ilość znaków pełna treść w SWZ. Po zmianie: Część III: Zamawiający zleca, a Wykonawca przyjmuje do wykonania zadanie polegające na zapewnieniu transportu i opieki w czasie przewozu (przywóz i odwóz) uczniów niepełnosprawnych zamieszkałych na terenie Gminy Andrychów do Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego Filia w Kętach, Ośrodka Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczego w Kozach, Szkoły Podstawowej ELF w Bielsku Białej zgodnie z wykazem tras oraz ilością dowożonych uczniów niepełnosprawnych stanowiącym załącznik nr 3. „Część III: Trasa Kęty 2 uczniów + 1 miejsce rezerwowe + opiekun (zapewniony przez Wykonawcę) Wyjazd: ok. godz. 7:00 – 8:00 Powrót: ok. godz. 13:00 – 15:00 Trasa Bielsko-Biała przez Kozy (w tym Odcinek I: Andrychów – Kozy, Kozy - Andrychów i Odcinek II: Kozy – Bielsko-Biała, Bielsko-Biała - Kozy) 3 uczniów (2 uczniów na wózku inwalidzkim w tym jedno w pozycji leżącej*) + 1 miejsce rezerwowe + opiekun (zapewniony przez Wykonawcę). Wyjazd: ok. godz. 7:00 – 8:00 Powrót: ok. godz. 13:00 – 15:00 * na wózku inwalidzkim specjalnym, spacerowym umożliwiającym również ułożenie dziecka w pozycji leżącej, półleżącej lub siedzącej przeznaczony do przewożenia dzieci i młodzieży o wzroście od 130 cm do 160 cm”. Dotyczy Części I, II, III W trakcie przewozu dzieci niepełnosprawnych, Wykonawca zapewni w każdym samochodzie opiekę sprawowaną przez osobę pełnoletnią, przy czym ze względu na bezpieczeństwo przewożonych dzieci, opieki nie może sprawować kierujący pojazdem. Z uwagi na ograniczoną ilość znaków pełna treść w SWZ.

3.4.)Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia

SEKCJA VIII - PROCEDURA

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
8.1.Termin składania ofert Przed zmianą

2025-07-21 09:00 Po zmianie: 2025-07-22 09:00

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
8.3.Termin otwarcia ofert Przed zmianą

2025-07-21 10:00 Po zmianie: 2025-07-22 10:00

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
8.4.Termin związania ofertą Przed zmianą

2025-08-19 Po zmianie: 2025-08-20

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

60100000-9Usługi w zakresie transportu drogow…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
273 224 zł
Próbka: 90 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
215 000 zł477 013 zł
Rozstęp międzykwartylowy
262 013 zł
Źródło próbki
CPV 60100000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
215 000 zł
Mediana
273 224 zł
Górny kwartyl
477 013 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gminny Zarząd Oświaty w Andrychowie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Andrychów.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 60100000-9 (Usługi w zakresie transportu drogowego). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.
Ta strona prezentuje zmianę (sprostowanie lub modyfikację) istniejącego postępowania. Zakres zmian — np. nowy termin, zmiana SWZ, korekta warunków — opisano w treści ogłoszenia. Właściwe postępowanie oraz oryginalne ogłoszenie są dostępne pod linkiem źródłowym.