Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
827 346 zł
Umowa zawarta
2 lipca 2025
Okres realizacji
12 miesiące
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

emisja programu radiowego z obiektu nadawczego RTCN Sucha Góra (90,5 MHz)

Zamawiający "Polskie Radio Rzeszów" S.A. w likwidacji (Rzeszów, Podkarpackie) rozstrzygnął postępowanie „emisja programu radiowego z obiektu nadawczego RTCN Sucha Góra (90,5 MHz)”, wybierając ofertę wykonawcy Emitel S.A. Wartość umowy: 827 346 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: "Polskie Radio Rzeszów" S.A. w likwidacjiRzeszów, Podkarpackieopublikowano 14 lipca 2025
Wartość umowy
827 346 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~1,1 oferta
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Emitel S.A. (Warszawa).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 827 346,36 zł (umowę zawarto 2 lipca 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 12 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail