Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 2 częściach2 części
Łączna wartość umów
453 362 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 11. Przedmiotem zamówienia jest dostawa chemii gospodarczej dla Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie. 2. Zakres zamówienia oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w formularzu cenowym - załącznik nr 1.1 do Specyfikacj
    Wartość umowy
    275 750 zł
    6 ofert
  2. Umowa zawarta
    Część 21. Przedmiotem zamówienia jest dostawa materiałów i akcesoriów do utrzymania czystości obiektów dla Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie. 2. Zakres zamówienia oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w formularzu ceno
    Wartość umowy
    177 612 zł
    3 oferty
Oferty w postępowaniu
9 ofert(łącznie na 2 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Aspekty środowiskowe30%Termin realizacji zamówienia cząstkowego10%Cena80%Termin realizacji zamówienia cząstkowego20%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa chemii gospodarczej oraz materiałów i akcesoriów do utrzymania czystości obiektów dla Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie

Zamawiający Komenda Wojewódzka Policji w Lublinie (Lublin, Lubelskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa chemii gospodarczej oraz materiałów i akcesoriów do utrzymania czystości obiektów…”, wybierając 2 wykonawców. Łączna wartość umów: 453 362 zł. Złożono 9 ofert.

Zamawiający: Komenda Wojewódzka Policji w LublinieLublin, Lubelskieopublikowano 14 lipca 2025
Łączna wartość umów
453 362 zł
Liczba ofert
9 ofertłącznie, 2 części
Konkurencyjność
~2,6 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    30 kwietnia 2025

    Termin ofert: 16 maja 2025 11:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcówBieżące

    14 lipca 2025

    6 ofert2 wykonawców

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    Decyzjapostępowaniu na dostawę chemii gospodarczej oraz materiałów i akcesoriów do utrzymania czystości dla KWP w Lublinie wybrano dwóch wykonawców: HURTICO s.c. z Kalisza oraz BDS Sp. z o.o. z Lublina.

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 453 362,23 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 9 ofert na wszystkie części postępowania.

  • 4

    Zamówienie było ujęte w planie postępowań pod pozycjami 1.2.20 (Zakup chemii gospodarczej) oraz 1.2.26 (Zakup materiałów i akcesoriów do utrzymania czystości obiektów).

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail