Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
2 192 438 zł
Umowa zawarta
7 lipca 2025
Okres realizacji
do 25 czerwca 2026
Oferty w postępowaniu
5 ofertceny: 2 192 438 zł – 3 956 464 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji i rękojmi40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Budowa budynku Samorządowego Klubu Malucha w miejscowości Wielgolas

Zamawiający Gmina Latowicz (Latowicz, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Budowa budynku Samorządowego Klubu Malucha w miejscowości Wielgolas”, wybierając ofertę wykonawcy USŁUGI BUDOWLANO TRANSPORTOWE. Wartość umowy: 2 192 438 zł. Złożono 5 ofert.

Zamawiający: Gmina LatowiczLatowicz, Mazowieckie (powiat Miński →)opublikowano 11 lipca 2025
Wartość umowy
2 192 438 zł
Liczba ofert
5 ofert
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy USŁUGI BUDOWLANO TRANSPORTOWE (Sulejówek), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 2 192 438,25 zł (umowę zawarto 7 lipca 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 5 ofert; ceny wahały się od 2 192 438,25 zł do 3 956 464,34 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 25 czerwca 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Latowicz

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 711582730

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Rynek 6

1.5.2.)Miejscowość

Latowicz

1.5.3.)Kod pocztowy

05-334

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL912 - Warszawski wschodni

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@gmina-latowicz.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

latowicz.samorzady.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-ca8e2fab-c50d-47b1-8092-f7adbbf3f5e6

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Budowa budynku Samorządowego Klubu Malucha
w miejscowości Wielgolas

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-ca8e2fab-c50d-47b1-8092-f7adbbf3f5e6

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00320951

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-07-11

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00003018/03/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.3 Budowa i wyposażenie Samorządowego Klubu Malucha w Wielgolesie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

Instrument na rzecz Odbudowy i Zwiększania Odporności - Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększenia Odporności w ramach inwestycji A4.2.1. pn. Wsparcie programów dofinansowania miejsc opieki nad dziećmi 0-3 lat (żłobki, kluby dziecięce) w ramach MALUCH+ wskaźnik – (A61G) Tworzenie nowych miejsc w placówkach opiekuńczych (żłobki, kluby dziecięce) dla dzieci do 3 roku życia,

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00252020

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

RGOŚ.271.8.2025.TN

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

2504738,71 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiotem zamówienia jest realizacji zadania inwestycyjnego

" Budowa budynku Samorządowego Klubu Malucha w miejscowości Wielgolas " – budynek niski o jednej kondygnacji nadziemnej – wysokości 4,1 m, o pow, zabudowy budynku 413,71m2 wraz z wykonaniem przyłączy. W zakres prac do realizacji wykonania robót budowlanych i montażowych na podstawie uzyskanej decyzji zatwierdzającej projekt budowlany i udzielającej pozwolenia na budowę oraz uzyskanie decyzji wchodzą w szczególności: a) opracowanie harmonogramu realizacji prac w uzgodnieniu z dyrektorem Szkoły Podstawo-wej w Wielgolesie i Zamawiającym, b) wykonanie robót budowlanych na podstawie projektu budowlanego, po wytyczeniu robót przez uprawnionego geodetę z uwzględnieniem uzgodnień z dyrektorem Szkoły Podstawowej w Wielgolesie dotyczących wydzielonego placu budowy i dostępu do drogi c) odtworzenie trawników i terenów zielonych, przylegających do miejsc prowadzenia robót, d) uporządkowanie obszaru przyległego do terenu prowadzonych robót, e) prowadzenie dziennika budowy i wykonanie obmiarów ilości zrealizowanych robót, f) sporządzenie geodezyjnej inwentaryzacji powykonawczej w formie GIS/CAD i dostarcze-nie na nośniku CD oraz w formie papierowej zatwierdzonej w ośrodku dokumentacji geodezyjnej właściwym dla prowadzonych prac, g) przeprowadzenie wymaganych badań i pomiarów kontrolnych zgodnie z wymogami SST a wyniki badań należy przedstawić do akceptacji przez Inspektora Nadzoru bądź przedstawiciela Zamawiającego; h) przygotowanie rozliczenia końcowego i sporządzenie 2 egz. operatu kolaudacyjnego, który ma zawierać: ofertę, umowy z ewentualnymi podwykonawcami, harmonogram, tabele elemen-tów rozliczeniowych, polisę ubezpieczeniową, protokół przekazania terenu budowy, protokoły robót zakrywanych, badania materiałów, recepty, wyniki pomiarów, wyniki badań laborato-ryjnych, deklaracje zgodności materiałów, aprobaty, sprawozdania techniczne Wykonawcy, geodezyjną inwentaryzację powykonawczą, rozliczenie finansowe, potwierdzenie zakończenia odbioru robót, oświadczenia uprawnionych kierowników robót o wykonaniu zadania zgodnie z przepisami, potwierdzonych podpisem kierownika budowy, j) uzyskanie w imieniu i na rzecz Gminy Latowicz prawomocnej decyzji zezwalającej na użyt-kowanie k) przekazanie zrealizowanych robót Zamawiającemu, Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 9 do SWZ Opis przedmiotu zamówienia - dokumentacja projektowa.

4.5.3.)Główny kod CPV

45214100-1 - Roboty budowlane w zakresie budowy przedszkolnych obiektów budowlanych

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45332200-5 - Roboty instalacyjne hydrauliczne

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

5

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

5

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

2192438,25 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

3956464,34 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

2192438,25 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

USŁUGI BUDOWLANO TRANSPORTOWE

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5441096339

7.3.3)Ulica

Solskiego

7.3.4)Miejscowość

Sulejówek

7.3.5)Kod pocztowy

05-071

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-07-07

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

2192438,25 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-06-25

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Latowicz prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Latowicz.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 2 192 438 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45214100-1 (Roboty budowlane w zakresie budowy przedszkolnych obiektów budowlanych). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: USŁUGI BUDOWLANO TRANSPORTOWE (Sulejówek). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 5 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.