Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
53 862 zł
Umowa zawarta
9 lipca 2025
Okres realizacji
do 31 grudnia 2025
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Prowadzenie Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych

Zamawiający Gmina Ścinawa (Ścinawa, Dolnośląskie) rozstrzygnął postępowanie „Prowadzenie Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych”, wybierając ofertę wykonawcy Zakład Gospodarki Komunalnej w Ścinawie Sp. z o. o. Wartość umowy: 53 862 zł.

Zamawiający: Gmina ŚcinawaŚcinawa, Dolnośląskie (powiat Lubiński →)opublikowano 10 lipca 2025
Wartość umowy
53 862 zł
Liczba ofert
Brak danych
Konkurencyjność
~3,0 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Zamiar zawarcia umowy

    24 czerwca 2025

    1 wykonawca
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    10 lipca 2025

    1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Zakład Gospodarki Komunalnej w Ścinawie Sp. z o. o (Ścinawa).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 53 862,00 zł (umowę zawarto 9 lipca 2025 r.).

  • 3

    TerminOkres realizacji umowy: do 31 grudnia 2025 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail