Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
6890 zł
Umowa zawarta
2 czerwca 2025
Okres realizacji
do 31 lipca 2025
Oferty w postępowaniu
3 ofertyceny: 6890 zł – 11 700 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Organizacja i przeprowadzenie kursu stylizacji paznokci

Zamawiający Powiat Suski (Sucha Beskidzka, Małopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Organizacja i przeprowadzenie kursu stylizacji paznokci”, wybierając ofertę wykonawcy Publicite Robert Bobula. Wartość umowy: 6890 zł. Złożono 3 oferty.

Zamawiający: Powiat SuskiSucha Beskidzka, Małopolskie (powiat Suski →)opublikowano 9 lipca 2025
Wartość umowy
6890 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~3,2 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Publicite Robert Bobula (Kraków), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 6 890,00 zł (umowę zawarto 2 czerwca 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty; ceny wahały się od 6 890,00 zł do 11 700,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 31 lipca 2025 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Powiat Suski

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 072181675

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Kościelna 5 b

1.5.2.)Miejscowość

Sucha Beskidzka

1.5.3.)Kod pocztowy

34-200

1.5.4.)Województwo

małopolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL219 - Nowotarski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

modernizacja@powiatsuski.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.powiatsuski.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-10ec1714-88a1-4c19-9cab-c8c83b46d69d

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Tak

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Organizacja i przeprowadzenie kursu stylizacji paznokci

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-10ec1714-88a1-4c19-9cab-c8c83b46d69d

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00317579

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-07-09

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00069591/07/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.2 Organizacja kursów zawodowych dla uczniów i nauczycieli

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

Kreatywny uczeń – profesjonalista w zawodzie III

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00213744

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

WE.272.19.2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

5000 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest organizacja i przeprowadzenie kursu stylizacji paznokci w ramach projektu pn. „Kreatywny uczeń – profesjonalista w zawodzie III”
Pełna treść w swz

4.5.3.)Główny kod CPV

80530000-8 - Usługi szkolenia zawodowego

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

6890 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

11700 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

6890 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Publicite Robert Bobula

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6782184364

7.3.3)Ulica

Os. Centrum E 10/10

7.3.4)Miejscowość

Kraków

7.3.5)Kod pocztowy

31-934

7.3.6.)Województwo

małopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-06-02

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

6890 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2025-07-31

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

80530000-8Usługi szkolenia zawodowego
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
46 860 zł
Próbka: 20 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
30 672 zł143 925 zł
Rozstęp międzykwartylowy
113 253 zł
Źródło próbki
CPV 80530000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
30 672 zł
Mediana
46 860 zł
Górny kwartyl
143 925 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Powiat Suski prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Sucha Beskidzka.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 6890 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 80530000-8 (Usługi szkolenia zawodowego). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Publicite Robert Bobula (Kraków). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 3 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.