Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
57 430 zł
Umowa zawarta
30 czerwca 2025
Okres realizacji
do 30 czerwca 2026
Oferty w postępowaniu
2 ofertywszystkie od małych i średnich firm
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Część I - Dostawa środków i sprzętu do utrzymania czystości w obiektach oraz środków higieny osobistej na potrzeby MOSiR w Elblągu

Zamawiający Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Elblągu (Elbląg, Warmińsko-Mazurskie) rozstrzygnął częściowo postępowanie „Część I - Dostawa środków i sprzętu do utrzymania czystości w obiektach oraz środków…”: w części wybrano wykonawców, część zakończono bez wyboru lub unieważniono. Wartość umowy: 57 430 zł. Złożono 2 oferty.

Wartość umowy
57 430 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~3,8 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

5 wpisów

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Dafipapier sp. z o.o. (Białystok), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 57 430,43 zł (umowę zawarto 30 czerwca 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 0,00 zł do 57 430,43 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 30 czerwca 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail