Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
128 107 zł
Umowa zawarta
7 lipca 2025
Okres realizacji
do 30 czerwca 2026
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 128 107 zł – 154 780 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa artykułów spożywczych do stołówki w Szkole Podstawowej nr 2 w Markach w podziale na części.

Zamawiający Gmina Miasto Marki (Marki, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa artykułów spożywczych do stołówki w Szkole Podstawowej nr 2 w Markach w podziale…”, wybierając ofertę wykonawcy Hurt-Detal Art. Spoż-Rolne Anna Siekierko. Wartość umowy: 128 107 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Gmina Miasto MarkiMarki, Mazowieckie (powiat Wołomiński →)opublikowano 8 lipca 2025
Wartość umowy
128 107 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~2,9 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

10 wpisów

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Hurt-Detal Art. Spoż-Rolne Anna Siekierko (Wysokie Mazowieckie), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 128 106,52 zł (umowę zawarto 7 lipca 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 128 106,52 zł do 154 779,73 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 30 czerwca 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail