Zmiana ogłoszenia · To aktualizacja istniejącego postępowania, nie nowe ogłoszenie
AktywneBZPOgłoszenie o zmianie ogłoszenia
Zmiana ogłoszenia

Dostarczenie, utrzymanie oraz rozwój narzędzia Chatbot AI na potrzeby Biura Uznawalności Wykształcenia NAWA

Zamawiający Narodowa Agencja Wymiany Akademickiej (Warszawa, Mazowieckie) opublikował zmianę ogłoszenia w postępowaniu „Dostarczenie, utrzymanie oraz rozwój narzędzia Chatbot AI na potrzeby Biura Uznawalności…”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Narodowa Agencja Wymiany AkademickiejWarszawa, Mazowieckieopublikowano 4 lipca 2025
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
Konkurencyjność
~2,1 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

6 wpisów
Przejdź do nawigacji sekcji

Zmiana ogłoszenia

Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Narodowa Agencja Wymiany Akademickiej

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 368205180

1.4.)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Polna 40

1.4.2.)Miejscowość

Warszawa

1.4.3.)Kod pocztowy

00-635

1.4.4.)Województwo

mazowieckie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL911 - Miasto Warszawa

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia@nawa.gov.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.nawa.gov.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego
Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Państwowa Osoba Prawna

1.6.)Przedmiot działalności zamawiającego
Inna działalność


Nauka i Szkolnictwo Wyższe

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00309592

2.2.)Data ogłoszenia

2025-07-04

Sekcja 3

Zmiana ogłoszenia

PunktPoleWartość
3.2.)Numer zmienianego ogłoszenia w BZP

2025/BZP 00298692

3.3.)Identyfikator ostatniej wersji zmienianego ogłoszenia

01

3.4.)Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia

SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
5.4.Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu Przed zmianą

O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wykonawcy, którzy spełniają warunki dotyczące zdolności technicznej lub zawodowej tj.: 1) w okresie ostatnich trzech lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy, to w tym okresie, w okresie ostatnich trzech lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie wykonał należycie, a w przypadku świadczeń okresowych lub ciągłych, również wykonuje, co najmniej wykonał 2 usługi polegające w szczególności łącznie na usłudze analizy przedwdrożeniowej, opracowaniu dokumentacji wdrożeniowej, wdrożeniu i implementacji narzędzia typu Chatbot AI, których wartość wynosiła nie niżej niż 75 000,00 zł brutto każda (w przypadku, jeżeli wartość zamówienia została wyrażona w walucie obcej – wyrażona w złotych równoważność tej kwoty wg średniego kursu NPB z dnia zawarcia umowy). 2) skieruje do realizacji zamówienia osoby o odpowiednich kwalifikacjach zawodowych i doświadczeniu niezbędnym do prawidłowej realizacji zamówienia, tj.: o Kierownik Projektu (jedna osoba), który posiada: • wykształcenie wyższe, • co najmniej 5-letnie doświadczenie w kierowaniu projektami informatycznymi, • doświadczenie polegające na udziale jako kierownik lub zastępca kierownika projektu, w co najmniej 2 projektach obejmujących zaprojektowanie i wdrożenie narzędzia typu Chatbot, opartego na dużym modelu językowym, pełniącego rolę narzędzia wspierającego komunikację za pośrednictwem strony internetowej, w okresie ostatnich 5 lat przed upływem terminu składania ofert. o Główny Programista (jedna osoba), który posiada: • wykształcenie wyższe informatyczne, • co najmniej 5-letnie doświadczenie zawodowe w branży informatycznej, doświadczenie polegająca na udziale jako główny programista, w co najmniej 2 projektach, obejmujących zaprojektowanie i wdrożenie narzędzia typu Chatbot, opartego na dużym modelu językowym, pełniącego rolę narzędzia wspierającego komunikację za pośrednictwem strony internetowej, w okresie ostatnich 5 lat przed upływem terminu składania ofert. Po zmianie: O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wykonawcy, którzy spełniają warunki dotyczące zdolności technicznej lub zawodowej tj.: 1) w okresie ostatnich pięciu lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy, to w tym okresie, w okresie ostatnich pięciu lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie wykonał należycie, a w przypadku świadczeń okresowych lub ciągłych, również wykonuje, co najmniej wykonał 2 usługi polegające w szczególności łącznie na usłudze analizy przedwdrożeniowej, opracowaniu dokumentacji wdrożeniowej, wdrożeniu i implementacji narzędzia typu Chatbot AI, których wartość wynosiła nie niżej niż 55 000,00 zł brutto każda (w przypadku, jeżeli wartość zamówienia została wyrażona w walucie obcej – wyrażona w złotych równoważność tej kwoty wg średniego kursu NPB z dnia zawarcia umowy. 2) skieruje do realizacji zamówienia osoby o odpowiednich kwalifikacjach zawodowych i doświadczeniu niezbędnym do prawidłowej realizacji zamówienia, tj.: o Kierownik Projektu (jedna osoba), który posiada: • wykształcenie wyższe, • co najmniej 5-letnie doświadczenie w kierowaniu projektami informatycznymi, • doświadczenie polegające na udziale jako kierownik lub zastępca kierownika projektu, w co najmniej 2 projektach obejmujących zaprojektowanie i wdrożenie narzędzia typu Chatbot, opartego na dużym modelu językowym, pełniącego rolę narzędzia wspierającego komunikację za pośrednictwem strony internetowej, w okresie ostatnich 5 lat przed upływem terminu składania ofert. o Główny Programista (jedna osoba), który posiada: • wykształcenie wyższe informatyczne, • co najmniej 5-letnie doświadczenie zawodowe w branży informatycznej, doświadczenie polegająca na udziale jako główny programista, w co najmniej 2 projektach, obejmujących zaprojektowanie i wdrożenie narzędzia typu Chatbot, opartego na dużym modelu językowym, pełniącego rolę narzędzia wspierającego komunikację za pośrednictwem strony internetowej, w okresie ostatnich 5 lat przed upływem terminu składania ofert.

3.4.)Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia

SEKCJA VIII - PROCEDURA

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
8.1.Termin składania ofert Przed zmianą

2025-07-08 10:00 Po zmianie: 2025-07-11 10:00

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
8.3.Termin otwarcia ofert Przed zmianą

2025-07-08 11:00 Po zmianie: 2025-07-11 11:00

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
8.4.Termin związania ofertą Przed zmianą

2025-08-06 Po zmianie: 2025-08-09

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

72200000-7Usługi doradcze w zakresie programo…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Narodowa Agencja Wymiany Akademickiej prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Warszawa.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 72200000-7 (Usługi doradcze w zakresie programowania oprogramowania). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.
Ta strona prezentuje zmianę (sprostowanie lub modyfikację) istniejącego postępowania. Zakres zmian — np. nowy termin, zmiana SWZ, korekta warunków — opisano w treści ogłoszenia. Właściwe postępowanie oraz oryginalne ogłoszenie są dostępne pod linkiem źródłowym.