Wynik częściowy: umowy w 5 z 6 części, 1 unieważniono6 części
Łączna wartość umów
357 899 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1Przedmiotem zamówienia jest dostawa: 1. Sterylnego zestawu do eksploatacji automatycznego wstrzykiwacza kontrastu MARK 7 ARTERION : -jednorazowy wkład -złącze szybkiego napełniania typu "J" 2. Złącza wysokociśnieniowego do automatycznego ws
    Wartość umowy
    31 275 zł
    1 oferta
  2. Unieważniona
    Część 2Przedmiotem zamówienia jest dostawa podwójnej strzykawka RM 60ml z pojedynczym zaworem zwrotnym, drenem z rozdzielaczem i końcówkami do napełniania - pasująca do wstrzykiwacza Guerbet OptiStar® Elite. Szczegółowy opis i zakres przedmiotu za
    Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy
    0 ofert
  3. Umowa zawarta
    Część 3Przedmiotem zamówienia jest dostawa zestawu jednorazowego kompatybilnego ze wstrzykiwaczem kontrastu Accutron MR Firmy Medtron AG: - dwie strzykawki - system rurek - dwa ostrza do napełniania wkładów Szczegółowy opis i zakres przedmiotu zam
    Wartość umowy
    66 096 zł
    1 oferta
  4. Umowa zawarta
    Część 4Przedmiotem zamówienia jest dostawa jednorazowy sterylnego zestawu wkładów do automatycznego wstrzykiwacza kontrastu Medrad® Stellant® CT D: - dwa sterylne jednorazowe wkłady - złącze niskiego ciśnienia - 2 ostrza szybkiego napełniania typu
    Wartość umowy
    191 411 zł
    1 oferta
  5. Umowa zawarta
    Część 5Przedmiotem zamówienia jest dostawa Zestaw do elucji płynnych postaci leku ZESFDGU: - modyfikowany przedłużacz - igła biorcza - igła odpowietrzająca w warunkach aseptycznych Szczegółowy opis i zakres przedmiotu zamówienia zawarty jest w zał
    Wartość umowy
    17 710 zł
    2 oferty
  6. Umowa zawarta
    Część 6Przedmiotem zamówienia jest dostawa Zestawu jednorazowego sterylnych przewodów podłączanych do urzadzenia nmc micro w celu automatycznego porcjowania stężonego roztworu radiofarmacuetyku do strzykawek. Szczegółowy opis i zakres przedmiotu z
    Canberra Packard Sp. z o.o.· Warszawa
    Wartość umowy
    51 408 zł
    1 oferta
Oferty w postępowaniu
6 ofert(łącznie na 6 części)
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

ZP/CZD/069/25 DOSTAWA METERIAŁÓW MEDYCZNYCH DEDYKOWANYCH DO WSTRZYKIWACZY KONTRASTU ORAZ DYSPENSERA W KOMORZE LAMINARNEJ

Zamawiający Instytut Pomnik-Centrum Zdrowia Dziecka (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął częściowo postępowanie „ZP/CZD/069/25 DOSTAWA METERIAŁÓW MEDYCZNYCH DEDYKOWANYCH DO WSTRZYKIWACZY KONTRASTU ORAZ…”: w części wybrano wykonawców, część zakończono bez wyboru lub unieważniono. Łączna wartość umów: 357 899 zł. Złożono 6 ofert.

Zamawiający: Instytut Pomnik-Centrum Zdrowia DzieckaWarszawa, Mazowieckieopublikowano 3 lipca 2025
Łączna wartość umów
357 899 zł
Liczba ofert
6 ofertłącznie, 6 części
Konkurencyjność
~4,8 ofert
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaZamówienie podzielono na 6 części: w 5 wybrano wykonawcę, 1 unieważniono (podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy).

  • 2

    WykonawcyWybrano wykonawców: SALUS INTERNATIONAL Sp. z o. o. (część 1); Synektik S.A. (część 3); SALUS INTERNATIONAL Sp. z o.o. (część 4); Skamex S.A. (część 5) oraz 1 innych.

  • 3

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 357 899,04 zł.

  • 4

    OfertyŁącznie złożono 6 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Instytut Pomnik-Centrum Zdrowia Dziecka

1.3.)Oddział zamawiającego

Dział Zamówień Publicznych

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000557961

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Al. Dzieci Polskich 20

1.5.2.)Miejscowość

Warszawa

1.5.3.)Kod pocztowy

04-730

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia.publiczne@ipczd.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://www.czd.pl/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ipczd.ezamawiajacy.pl/pn/ipczd/demand/209236/notice/public/details

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Zdrowie

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

ZP/CZD/069/25 DOSTAWA METERIAŁÓW MEDYCZNYCH DEDYKOWANYCH DO WSTRZYKIWACZY KONTRASTU ORAZ DYSPENSERA W KOMORZE LAMINARNEJ

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-347cf4d4-4724-4731-9ea6-06afe7898db5

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00308096

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-07-03

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00223189

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZP/CZD/069/25

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

346853 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa:
1. Sterylnego zestawu do eksploatacji automatycznego wstrzykiwacza kontrastu MARK 7 ARTERION :
-jednorazowy wkład
-złącze szybkiego napełniania typu "J"

2. Złącza wysokociśnieniowego do automatycznego wstrzykiwacza kontrastu MARK 7 ARTERION- sterylny jednorazowy dren.
Szczegółowy opis i zakres przedmiotu zamówienia zawarty jest w zał. 1 i 5 do swz.

4.5.3.)Główny kod CPV

33140000-3 - Materiały medyczne

4.5.5.)Wartość części

29229,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa podwójnej strzykawka RM 60ml z pojedynczym zaworem zwrotnym, drenem z rozdzielaczem i końcówkami do napełniania - pasująca do wstrzykiwacza Guerbet OptiStar® Elite.
Szczegółowy opis i zakres przedmiotu zamówienia zawarty jest w zał. 1 i 5 do swz.

4.5.3.)Główny kod CPV

33140000-3 - Materiały medyczne

4.5.5.)Wartość części

13000,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa zestawu jednorazowego kompatybilnego ze wstrzykiwaczem kontrastu Accutron MR Firmy Medtron AG:
- dwie strzykawki
- system rurek
- dwa ostrza do napełniania wkładów
Szczegółowy opis i zakres przedmiotu zamówienia zawarty jest w zał. 1 i 5 do swz.

4.5.3.)Główny kod CPV

33140000-3 - Materiały medyczne

4.5.5.)Wartość części

63000,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa jednorazowy sterylnego zestawu wkładów do automatycznego wstrzykiwacza kontrastu Medrad® Stellant® CT D:
- dwa sterylne jednorazowe wkłady
- złącze niskiego ciśnienia
- 2 ostrza szybkiego napełniania typu spike
Szczegółowy opis i zakres przedmiotu zamówienia zawarty jest w zał. 1 i 5 do swz.

4.5.3.)Główny kod CPV

33140000-3 - Materiały medyczne

4.5.5.)Wartość części

178904,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa Zestaw do elucji płynnych postaci leku ZESFDGU:
- modyfikowany przedłużacz
- igła biorcza
- igła odpowietrzająca w warunkach aseptycznych

Szczegółowy opis i zakres przedmiotu zamówienia zawarty jest w zał. 1 i 5 do swz.

4.5.3.)Główny kod CPV

33140000-3 - Materiały medyczne

4.5.5.)Wartość części

15120,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa Zestawu jednorazowego sterylnych przewodów podłączanych do urzadzenia nmc micro w celu automatycznego porcjowania stężonego roztworu radiofarmacuetyku do strzykawek.
Szczegółowy opis i zakres przedmiotu zamówienia zawarty jest w zał. 1 i 5 do swz.

4.5.3.)Główny kod CPV

33140000-3 - Materiały medyczne

4.5.5.)Wartość części

47600,00 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

0

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

31274,64 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

31274,64 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

31274,64 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

SALUS INTERNATIONAL Sp. z o. o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6340125442

7.3.3)Ulica

ul. gen. Kazimierza Pułaskiego 9

7.3.4)Miejscowość

Katowice

7.3.5)Kod pocztowy

40-273

7.3.6.)Województwo

śląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-06-30

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

31274,64 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Do upływu terminu składania ofert tj. 19.05.2025r. do godz. 09:00 nie złożono żadnej oferty.

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

0

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

0

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

Sekcja 12

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 13

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

0

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

66096,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

66096,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

66096,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 14

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Synektik S.A.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5213197880

7.3.3)Ulica

Piusa Dziekońskiego 3

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.5)Kod pocztowy

00-728

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 15

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-06-25

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

66096,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

Sekcja 16

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 17

OFERTY (dla części 4)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

0

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

191410,56 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

191410,56 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

191410,56 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 18

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

SALUS INTERNATIONAL Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6340125442

7.3.3)Ulica

ul. gen. Kazimierza Pułaskiego 9

7.3.4)Miejscowość

Katowice

7.3.5)Kod pocztowy

40-273

7.3.6.)Województwo

śląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 19

UMOWA (dla części 4)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-06-30

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

191410,56 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

Sekcja 20

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 21

OFERTY (dla części 5)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

17709,84 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

22453,20 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

17709,84 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 22

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Skamex S.A.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5542980836

7.3.3)Ulica

ul. Częstochowska 38/52

7.3.4)Miejscowość

Łódź

7.3.5)Kod pocztowy

93-121

7.3.6.)Województwo

łódzkie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 23

UMOWA (dla części 5)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-07-03

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

17709,84 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

Sekcja 24

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 25

OFERTY (dla części 6)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

51408,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

51408,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

51408,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 26

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 6)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Canberra Packard Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

521143675

7.3.3)Ulica

ul. Królowej Marysieńki 24B

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.5)Kod pocztowy

02-954

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 27

UMOWA (dla części 6)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-06-24

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

51408,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

33140000-3Materiały medyczne
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
904 191 zł
Próbka: 169 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
383 800 zł2 341 537 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 957 737 zł
Źródło próbki
CPV 33140000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
383 800 zł
Mediana
904 191 zł
Górny kwartyl
2 341 537 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Instytut Pomnik-Centrum Zdrowia Dziecka prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Warszawa.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 357 899 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 33140000-3 (Materiały medyczne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: SALUS INTERNATIONAL Sp. z o. o. (Katowice). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.