Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Dostawa żeli diagnostycznych, sond do tonometru, rękawic diagnostycznych do procedur wysokiego ryzyka, zestawów do drenażu klatki piersiowej oraz pojemników do odśluzowywania dla SPSK-2 w Szczecinie.

Zamawiający Uniwersytecki Szpital Kliniczny nr 2 PUM w Szczecinie (Szczecin, Zachodniopomorskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Dostawa żeli diagnostycznych, sond do tonometru, rękawic diagnostycznych do procedur…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 2 136 520 zł
Konkurencyjność
~5,2 ofert
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

5 wpisów
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Uniwersytecki Szpital Kliniczny nr 2 PUM w Szczecinie

1.2.)Oddział zamawiającego

USK-2

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000288900

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Al. Powstańców Wielkopolskich nr 72

1.4.2.)Miejscowość

Szczecin

1.4.3.)Kod pocztowy

70-111

1.4.4.)Województwo

zachodniopomorskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL424 - Miasto Szczecin

1.4.7.)Numer telefonu

+4891 466 1030

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

z.wutke@usk2.szczecin.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.usk2.szczecin.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-b8df5ca7-fb98-11ed-9355-06954b8c6cb9

2.2.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00307410

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2025-07-03

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2023/BZP 00236934

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

3.7.)Nazwa zamówienia

Dostawa żeli diagnostycznych, sond do tonometru, rękawic diagnostycznych do procedur wysokiego ryzyka, zestawów do drenażu klatki piersiowej oraz pojemników do odśluzowywania dla SPSK-2 w Szczecinie.

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa żeli diagnostycznych, sond do tonometru, rękawic diagnostycznych do procedur wysokiego ryzyka, zestawów do drenażu klatki piersiowej oraz pojemników do odśluzowywania dla SPSK-2 w Szczecinie (zwanymi dalej „wyrobami”)
2. Dla zadania nr 5 szacunkowe ilości wyrobów oraz opis wyrobów oraz sprzętu zawiera formularz cen jednostkowych (zał. 2 do SWZ, dalej również jako FCJ).
3. Zamawiający wymaga zaoferowania wyrobów medycznych – w rozumieniu Ustawy z dnia 7 kwietnia 2022r o wyrobach medycznych (Dz.U. 2022 poz. 974), dalej: „UoWM”), wprowadzonych do obrotu i używania na terytorium RP zgodnie z obowiązującymi przepisami.
4. Zamawiający wymaga, by dostarczane wyroby posiadały okres przydatności do użycia nie krótszy niż 24 miesiące, licząc od daty ich dostarczenia do siedziby zamawiającego.
5. Zamawiający ma prawo zamówić mniejszą ilość wyrobów, z tym że nie mniej niż 60% ilości podanej w formularzu cen jednostkowych.
6. Zamówienie składa się z 5 zadań.
7. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych.
Zamawiający wymaga realizacji przedmiotu zamówienia :
a) dla zadania 5 przez okres 12 miesięcy, od dnia zawarcia umowy.

3.9.)Główny kod CPV

33000000-0 - Urządzenia medyczne, farmaceutyki i produkty do pielęgnacji ciała

3.10.)Dodatkowy kod CPV

33141641-5 - Sondy

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2023-07-10

4.2.)Okres realizacji zamówienia

12 miesiące

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

TOPCON POLSKA SP. Z O.O.

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

240565680

4.3.3.)Ulica

WARSZAWSKA 23

4.3.4.)Miejscowość

SIEWIERZ

4.3.5.)Kod pocztowy

42-470

4.3.6.)Województwo

śląskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

74359,62 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2023/BZP 00314338/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2025-02-10

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Nie

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

2

5.4.2.)Numer zmiany

1

5.4.3.)Podstawa prawna zmiany

art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy

5.4.4.)Przyczyny dokonania zmian

wydłużenie umowy o 12 miesięcy

5.4.5.)Krótki opis zamówienia po zmianie

wydłużenie umowy o 12 miesięcy

5.4.8.)Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej

Nie

5.4.2.)Numer zmiany

2

5.4.3.)Podstawa prawna zmiany

art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy

5.4.4.)Przyczyny dokonania zmian

zmiana pomiędzy pozycjami

5.4.5.)Krótki opis zamówienia po zmianie

zmiana pomiędzy pozycjami

5.4.6.)Wartość zmiany

74364,91

5.4.7.)Kod waluty

PLN

5.4.8.)Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej

Nie

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

74364,91 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

33000000-0Urządzenia medyczne, farmaceutyki i…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
2 136 520 zł
Próbka: 23 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
856 681 zł4 531 005 zł
Rozstęp międzykwartylowy
3 674 324 zł
Źródło próbki
CPV 33000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
856 681 zł
Mediana
2 136 520 zł
Górny kwartyl
4 531 005 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Uniwersytecki Szpital Kliniczny nr 2 PUM w Szczecinie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Szczecin.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 33000000-0 (Urządzenia medyczne. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.