ZakończoneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

29/TP1/SZP-2/2025 Przedłużenie wsparcia serwisowego i aktualizacji do najnowszej wersji oprogramowania do wirtualizacji serwerów VMware dla Politechniki Koszalińskiej

Zamawiający Politechnika Koszalińska (Koszalin, Zachodniopomorskie) prowadził postępowanie „29/TP1/SZP-2/2025 Przedłużenie wsparcia serwisowego i aktualizacji do najnowszej wersji…”. Termin składania ofert minął 16 lipca 2025, 10:00. Wadium nie jest wymagane.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Politechnika KoszalińskaKoszalin, Zachodniopomorskieopublikowano 3 lipca 2025
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 518 984 zł
Wadium
Niewymagane (wg ogłoszenia)
Termin składania ofert
16 lipca 2025, 10:00
Zakończone
Konkurencyjność
~1,8 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofert
Cena80%Termin dostawy20%

Przebieg postępowania

4 wpisy

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    KryteriaKryteria oceny ofert: Cena 80%, Termin dostawy 20%.

  • 2

    ZakresPrzedmiot zamówienia: 29/TP1/SZP-2/2025 Przedłużenie wsparcia serwisowego i aktualizacji do najnowszej wersji oprogramowania do wirtualizacji serwerów VMware dla Politechniki Koszalińskiej.

  • 3

    WarunkiWadium nie jest wymagane.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail