ZakończoneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

Zakup wraz z dostawą nabiału dla Działu Żywienia Świętokrzyskiego Centrum Onkologii w Kielcach.

Zamawiający Świętokrzyskie Centrum Onkologii (Kielce, Świętokrzyskie) prowadził postępowanie „Zakup wraz z dostawą nabiału dla Działu Żywienia Świętokrzyskiego Centrum Onkologii w…”. Termin składania ofert minął 11 lipca 2025, 08:00. Wadium nie jest wymagane.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Świętokrzyskie Centrum OnkologiiKielce, Świętokrzyskieopublikowano 3 lipca 2025
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 239 375 zł
Wadium
Niewymagane (wg ogłoszenia)
Termin składania ofert
11 lipca 2025, 08:00
Zakończone
Konkurencyjność
~2,7 oferty
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofert
Cena60%Termin płatności40%

Przebieg postępowania

3 wpisy

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    KryteriaKryteria oceny ofert: Cena 60%, termin płatności 40%.

  • 2

    ZakresPrzedmiot zamówienia: Zakup wraz z dostawą nabiału dla Działu Żywienia Świętokrzyskiego Centrum Onkologii w Kielcach.

  • 3

    WarunkiWadium nie jest wymagane.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie

Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Świętokrzyskie Centrum Onkologii

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 001263233

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Stefana Artwińskiego 3

1.5.2.)Miejscowość

Kielce

1.5.3.)Kod pocztowy

25-734

1.5.4.)Województwo

świętokrzyskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL721 - Kielecki

1.5.7.)Numer telefonu

4123674072

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zampubl@onkol.kielce.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://www.onkol.kielce.pl/

1.6.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.7.)Przedmiot działalności zamawiającego

Zdrowie

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Zakup wraz z dostawą nabiału dla Działu Żywienia
Świętokrzyskiego Centrum Onkologii w Kielcach.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-3bef1a37-7a18-48da-9bb8-d71f98bf02e7

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00306263

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-07-03

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00157443/02/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.94 Artykuły spożywcze m.in. pieczywo, owoce, warzywa, ryby jaja, nabiał, pieczarki

2.11.)O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy

Nie

2.14.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.16.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 3

Udostępnianie dokumentów zamówienia i komunikacja

PunktPoleWartość
3.1.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

platformazakupowa.pl/pn/onkol_kielce

3.2.)Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia

Nie

3.4.)Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej

Tak

3.5.)Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej

platformazakupowa.pl/pn/onkol_kielce

3.6.)Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej

1. Postępowanie prowadzone jest w języku polskim w formie elektronicznej za pośrednictwem platformazakupowa.pl pod adresem: platformazakupowa.pl/pn/onkol_kielce
2. W celu skrócenia czasu udzielenia odpowiedzi na pytania preferuje się, aby komunikacja między zamawiającym a Wykonawcami, w tym wszelkie oświadczenia, wnioski, zawiadomienia oraz
informacje, przekazywane były za pośrednictwem platformazakupowa.pl i formularza „Wyślij wiadomość do zamawiającego”.
Za datę przekazania (wpływu) oświadczeń, wniosków, zawiadomień oraz informacji przyjmuje się datę ich przesłania za pośrednictwem platformazakupowa.pl poprzez kliknięcie przycisku „Wyślij wiadomość do zamawiającego” po których pojawi się komunikat, że wiadomość została wysłana do zamawiającego. Zamawiający dopuszcza, awaryjnie, komunikację za pośrednictwem poczty elektronicznej. Adres poczty elektronicznej osoby uprawnionej do kontaktu z Wykonawcami: zampubl@onkol.kielce.pl
3. Zamawiający będzie przekazywał wykonawcom informacje w formie elektronicznej za pośrednictwem platformazakupowa.pl. Informacje dotyczące odpowiedzi na pytania, zmiany specyfikacji, zmiany terminu składania i otwarcia ofert Zamawiający będzie zamieszczał na platformie w sekcji „Komunikaty”. Korespondencja, której zgodnie z obowiązującymi przepisami adresatem jest konkretny Wykonawca, będzie przekazywana w formie elektronicznej za pośrednictwem platformazakupowa.pl do konkretnego wykonawcy.
4. Wykonawca jako podmiot profesjonalny ma obowiązek sprawdzania komunikatów i wiadomości bezpośrednio na platformazakupowa.pl przesłanych przez zamawiającego, gdyż system powiadomień może ulec awarii lub powiadomienie może trafić do folderu SPAM.
5. Zamawiający określa niezbędne wymagania sprzętowo - aplikacyjne umożliwiające pracę na platformazakupowa.pl, tj.:
a) stały dostęp do sieci Internet o gwarantowanej przepustowości nie mniejszej niż 512 kb/s,
b) komputer klasy PC lub MAC o następującej konfiguracji: pamięć min. 2 GB Ram, procesor Intel IV 2 GHZ lub jego nowsza wersja, jeden z systemów operacyjnych - MS Windows 7, Mac Os x 10 4, Linux, lub ich nowsze wersje,
c) zainstalowana dowolna przeglądarka internetowa, w przypadku Internet Explorer minimalnie wersja 10 0.,
d) włączona obsługa JavaScript,
e) zainstalowany program Adobe Acrobat Reader lub inny obsługujący format plików .pdf,
f) Platformazakupowa.pl działa według standardu przyjętego w komunikacji sieciowej - kodowanie UTF8,
g) Oznaczenie czasu odbioru danych przez platformę zakupową stanowi datę oraz dokładny czas (hh:mm:ss) generowany wg. czasu lokalnego serwera synchronizowanego z zegarem Głównego Urzędu Miar.
6. Wykonawca, przystępując do niniejszego postępowania o udzielenie zamówienia publicznego:
a) akceptuje warunki korzystania z platformazakupowa.pl określone w Regulaminie zamieszczonym na stronie internetowej pod linkiem w zakładce „Regulamin” oraz uznaje go za wiążący,
b) zapoznał i stosuje się do Instrukcji składania ofert/wniosków dostępnej pod linkiem.
7. Zamawiający informuje, że instrukcje korzystania z platformazakupowa.pl dotyczące w szczególności logowania, składania wniosków o wyjaśnienie treści SWZ, składania ofert oraz innych czynności podejmowanych w niniejszym postępowaniu przy użyciu platformazakupowa.pl znajdują się w zakładce „Instrukcje dla Wykonawców” na stronie internetowej pod adresem: https://platformazakupowa.pl/strona/45-instrukcje

3.8.)Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne

Nie

3.12.)Oferta - katalog elektroniczny

Nie dotyczy

3.14.)Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu

polski

3.15.)RODO (obowiązek informacyjny)

Rozdział XVII SWZ

3.16.)RODO (ograniczenia stosowania)

Rozdział XVII SWZ

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia
4.1.1.)Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe

Nie

4.1.2.)Numer referencyjny

IZP.2411.130.2025.MS

4.1.3.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.1.4.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.1.8.)Możliwe jest składanie ofert częściowych

Nie

4.1.13.)Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia

Nie

4.2.Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia
4.2.2.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Pakiet nr 1 - nabiał (mleko, twaróg, masło)

4.2.6.)Główny kod CPV

15500000-3 - Produkty mleczarskie

4.2.8.)Zamówienie obejmuje opcje

Nie

4.2.10.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

4.2.11.)Zamawiający przewiduje wznowienia

Nie

4.2.13.)Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane

Nie

4.3.)Kryteria oceny ofert
4.3.1.)Sposób oceny ofert

W niniejszym postępowaniu Zamawiający będzie oceniał oferty na podstawie następujących kryteriów i przyznanej im wagi:
Cena (C) – 60 pkt
Termin płatności – 40 pkt

4.3.2.)Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert

Punktowo

4.3.3.)Stosowane kryteria oceny ofert

Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

4.3.5.)Nazwa kryterium

Cena

4.3.6.)Waga

60

4.3.4.)Rodzaj kryterium

inne.

4.3.5.)Nazwa kryterium

termin płatności

4.3.6.)Waga

40

4.3.10.)Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert

Nie

Sekcja 5

Kwalifikacja wykonawców

PunktPoleWartość
5.1.)Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia

Nie

5.3.)Warunki udziału w postępowaniu

Nie

5.5.)Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy

Tak

5.6.)Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie niepodlegania wykluczeniu

 decyzja Powiatowego Lekarza Weterynarii o wpisie do rejestru i/lub zatwierdzeniu (lub warunkowym zatwierdzeniu*) zakładu do produkcji lub obrotu, określającą rodzaj i zakres działalności, w tym rodzaju produktów pochodzenia zwierzęcego, które mają być produkowane w tym zakładzie, zgodnie z ustawą z 16 grudnia
2005 r. o produktach pochodzenia zwierzęcego (t.j.: Dz. U. 2023, poz. 827),
lub
 decyzja właściwego PPIS o wpisie do rejestru i/lub zatwierdzeniu (lub warunkowym zatwierdzeniu*) zakładu w zakresie prowadzonej działalności, zgodnie z wymaganiami określonymi ustawie z dn. 25 sierpnia 2006 r. o bezpieczeństwie żywności i żywienia (t.j.: Dz. U. 2023, poz. 1448),
lub
 aktualne zaświadczenie o wpisie do rejestru / zatwierdzeniu, stosownie do działalności wydanym przez właściwą jednostkę nadzorującą, wystawionym nie wcześniej niż 3 miesiące przed terminem wezwania do złożenia dokumentów.
b) Posiadania zdolności technicznej lub zawodowej tj.:
a) Wykonawca zobowiązany jest wykazać posiadanie prawidłowo wdrożonego i funkcjonującego systemu bezpieczeństwa żywności HACCP w zakresie prowadzonej działalności dotyczącej przedmiotu zamówienia, na potwierdzenie czego zobowiązany jest okazać się nw. dokumentem:
 protokołem z ostatnio przeprowadzonej przez Inspekcję Sanitarną (jeśli podlega nadzorowi) kontroli sanitarnej, w roku 2025 lub 2024 (jeśli nie odbyła się w roku 2025) wraz z zapisem potwierdzającym prawidłowe wdrożenie / stosowanie procedur na podstawie zasad HACCP,
lub
 protokołem z ostatnio przeprowadzonej przez Inspekcję Weterynaryjną (jeśli podlega nadzorowi) kontroli w roku 2025 lub 2024 (jeśli nie odbyła się w roku 2025) z zapisem potwierdzającym prawidłowe wdrożenie / stosowanie procedur na podstawie zasad HACCP,
lub
 aktualnym, wystawionym nie wcześniej niż 3 miesiące przed terminem wezwania do złożenia dokumentów, zaświadczeniem lub innym dokumentem wystawionym przez właściwy organ Państwowej Inspekcji Sanitarnej lub Inspekcji Weterynaryjnej poświadczającym o prawidłowym wdrożeniu / stosowaniu procedur na podstawie zasad systemu HACCP,
lub
 aktualnym akredytowanym certyfikatem spełnienia wymagań normy ISO 22000:2018-08 wydanym przez jednostkę certyfikującą na akredytacji krajowej jednostki akredytacyjnej lub jednostki notyfikowanej**.
** w przypadku, gdy ważność certyfikatu kończy się w trakcie trwania umowy Wykonawca zobowiązany jest - pod rygorem rozwiązania umowy - do przedłożenia:
- kolejnego certyfikatu (z utrzymaniem ciągłości certyfikacji) na warunkach j.w.
lub
- aktualnego zaświadczenia (lub innego dokumentu) wystawionego przez właściwy organ Państwowej Inspekcji Sanitarnej lub Inspekcji Weterynaryjnej poświadczający o prawidłowym wdrożeniu/stosowaniu procedur na podstawie zasad systemu HACCP, wystawiony nie wcześniej niż 1 miesiąc przed terminem upływu ważności certyfikatu.
b) Wykonawca zobowiązany jest wykazać dysponowanie specjalistycznym środkiem transportu do przewozu przedmiotu zamówienia, zapewniającym właściwe warunki higieniczno-sanitarne dla transportu żywności, na potwierdzenie czego zobowiązany jest złożyć:
 oświadczenie o dysponowaniu dopuszczonym środkiem transportu do przewozu przedmiotu zamówienia, zapewniającym właściwe warunki higieniczno-sanitarne dla transportu żywności – Załącznik nr 6 do SWZ, wraz z dokumentami potwierdzającymi to dopuszczenie (np. decyzja Inspekcji Sanitarnej i/lub Weterynaryjnej lub aktualne, wystawione nie wcześniej niż 3 miesiące przed terminem wezwania do złożenia dokumentów, zaświadczenie lub inny dokument wystawiony przez właściwy organ Państwowej Inspekcji Sanitarnej lub Inspekcji Weterynaryjnej poświadczający dopuszczenie przedmiotowego/ych środka/ów transportu).

5.7.)Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu

 decyzja Powiatowego Lekarza Weterynarii o wpisie do rejestru i/lub zatwierdzeniu (lub warunkowym zatwierdzeniu*) zakładu do produkcji lub obrotu, określającą rodzaj i zakres działalności, w tym rodzaju produktów pochodzenia zwierzęcego, które mają być produkowane w tym zakładzie, zgodnie z ustawą z 16 grudnia
2005 r. o produktach pochodzenia zwierzęcego (t.j.: Dz. U. 2023, poz. 827),
lub
 decyzja właściwego PPIS o wpisie do rejestru i/lub zatwierdzeniu (lub warunkowym zatwierdzeniu*) zakładu w zakresie prowadzonej działalności, zgodnie z wymaganiami określonymi ustawie z dn. 25 sierpnia 2006 r. o bezpieczeństwie żywności i żywienia (t.j.: Dz. U. 2023, poz. 1448),
lub
 aktualne zaświadczenie o wpisie do rejestru / zatwierdzeniu, stosownie do działalności wydanym przez właściwą jednostkę nadzorującą, wystawionym nie wcześniej niż 3 miesiące przed terminem wezwania do złożenia dokumentów.
b) Posiadania zdolności technicznej lub zawodowej tj.:
a) Wykonawca zobowiązany jest wykazać posiadanie prawidłowo wdrożonego i funkcjonującego systemu bezpieczeństwa żywności HACCP w zakresie prowadzonej działalności dotyczącej przedmiotu zamówienia, na potwierdzenie czego zobowiązany jest okazać się nw. dokumentem:
 protokołem z ostatnio przeprowadzonej przez Inspekcję Sanitarną (jeśli podlega nadzorowi) kontroli sanitarnej, w roku 2025 lub 2024 (jeśli nie odbyła się w roku 2025) wraz z zapisem potwierdzającym prawidłowe wdrożenie / stosowanie procedur na podstawie zasad HACCP,
lub
 protokołem z ostatnio przeprowadzonej przez Inspekcję Weterynaryjną (jeśli podlega nadzorowi) kontroli w roku 2025 lub 2024 (jeśli nie odbyła się w roku 2025) z zapisem potwierdzającym prawidłowe wdrożenie / stosowanie procedur na podstawie zasad HACCP,
lub
 aktualnym, wystawionym nie wcześniej niż 3 miesiące przed terminem wezwania do złożenia dokumentów, zaświadczeniem lub innym dokumentem wystawionym przez właściwy organ Państwowej Inspekcji Sanitarnej lub Inspekcji Weterynaryjnej poświadczającym o prawidłowym wdrożeniu / stosowaniu procedur na podstawie zasad systemu HACCP,
lub
 aktualnym akredytowanym certyfikatem spełnienia wymagań normy ISO 22000:2018-08 wydanym przez jednostkę certyfikującą na akredytacji krajowej jednostki akredytacyjnej lub jednostki notyfikowanej**.
** w przypadku, gdy ważność certyfikatu kończy się w trakcie trwania umowy Wykonawca zobowiązany jest - pod rygorem rozwiązania umowy - do przedłożenia:
- kolejnego certyfikatu (z utrzymaniem ciągłości certyfikacji) na warunkach j.w.
lub
- aktualnego zaświadczenia (lub innego dokumentu) wystawionego przez właściwy organ Państwowej Inspekcji Sanitarnej lub Inspekcji Weterynaryjnej poświadczający o prawidłowym wdrożeniu/stosowaniu procedur na podstawie zasad systemu HACCP, wystawiony nie wcześniej niż 1 miesiąc przed terminem upływu ważności certyfikatu.
b) Wykonawca zobowiązany jest wykazać dysponowanie specjalistycznym środkiem transportu do przewozu przedmiotu zamówienia, zapewniającym właściwe warunki higieniczno-sanitarne dla transportu żywności, na potwierdzenie czego zobowiązany jest złożyć:
 oświadczenie o dysponowaniu dopuszczonym środkiem transportu do przewozu przedmiotu zamówienia, zapewniającym właściwe warunki higieniczno-sanitarne dla transportu żywności – Załącznik nr 6 do SWZ, wraz z dokumentami potwierdzającymi to dopuszczenie (np. decyzja Inspekcji Sanitarnej i/lub Weterynaryjnej lub aktualne, wystawione nie wcześniej niż 3 miesiące przed terminem wezwania do złożenia dokumentów, zaświadczenie lub inny dokument wystawiony przez właściwy organ Państwowej Inspekcji Sanitarnej lub Inspekcji Weterynaryjnej poświadczający dopuszczenie przedmiotowego/ych środka/ów transportu).

5.8.)Wykaz przedmiotowych środków dowodowych
1.Oświadczenia lub dokumenty

1.1. Oświadczenie dotyczące wymagań jakościowych oraz oświadczenie, że każdy dostarczony artykuł jest wyprodukowany z właściwymi normami branżowymi - Załącznik nr 8 do SWZ. 1.2. Oświadczenie dot. lokalizacji – Załącznik nr 11 do SWZ.

5.9.)Zamawiający przewiduje uzupełnienie przedmiotowych środków dowodowych

Tak

5.10.)Przedmiotowe środki dowodowe podlegające uzupełnieniu po złożeniu oferty
1.Oświadczenia lub dokumenty

1.1. Oświadczenie dotyczące wymagań jakościowych oraz oświadczenie, że każdy dostarczony artykuł jest wyprodukowany z właściwymi normami branżowymi - Załącznik nr 8 do SWZ. 1.2. Oświadczenie dot. lokalizacji – Załącznik nr 11 do SWZ.

5.11.)Wykaz innych wymaganych oświadczeń lub dokumentów

a. Wypełniony formularz oferty (Załącznik nr 1 do SWZ).
b. Formularz asortymentowo-cenowy (Załącznik nr 2 SWZ).
c. Oświadczenie o niepodleganiu wykluczeniu – wzór oświadczenia stanowi Załącznik nr 3 do SWZ (Wykonawca) oraz Załącznik nr 3a (podmiot udostępniający zasoby). W przypadku wspólnego ubiegania się o zamówienie przez Wykonawców, oświadczenie, o którym mowa składa każdy z Wykonawców. Oświadczenia te potwierdzają brak podstaw wykluczenia. W przypadku poleganiu na zdolnościach podmiotów trzecich Wykonawca składa także oświadczenie podmiotu udostępniającego zasoby, potwierdzające brak podstaw wykluczenia tego podmiotu.
d. Oświadczenie potwierdzające spełnienie warunków udziału w postępowaniu – wzór oświadczenia stanowi Załącznik nr 4 do SWZ (Wykonawca) oraz Załącznik nr 4a (podmiot udostępniający zasoby).
e. Dokument, z którego wynika zakres umocowania do działania w imieniu Wykonawcy
w postępowaniu o udzielenie zamówienia:
- Odpis lub informacja z Krajowego Rejestru Sądowego, Centralnej Ewidencji i Informacji
o Działalności Gospodarczej lub innego właściwego rejestru.
UWAGA:
Wykonawca nie jest zobowiązany do złożenia ww. dokumentu, jeżeli Zamawiający może go uzyskać za pomocą bezpłatnych i ogólnodostępnych baz danych, o ile Wykonawca wskazał dane umożliwiające dostęp do tych dokumentów.
- Pełnomocnictwo lub inny dokument potwierdzający umocowanie do reprezentowania Wykonawcy, jeżeli w imieniu Wykonawcy działa osoba, której umocowanie do jego reprezentowania nie wynika z dokumentów rejestrowych.
f. Pełnomocnictwo dla pełnomocnika do reprezentowania w postępowaniu Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia – dotyczy ofert składanych przez Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia.

Sekcja 6

Warunki zamówienia

PunktPoleWartość
6.1.)Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe

Nie

6.3.)Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną

Nie

6.4.)Zamawiający wymaga wadium

Nie

6.5.)Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy

Nie

6.6.)Wymagania dotyczące składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia

Wykonawcy mogą wspólnie ubiegać się o udzielenie zamówienia. W takim przypadku Wykonawcy ustanawiają pełnomocnika do reprezentowania ich w postępowaniu albo do reprezentowania i zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego. Pełnomocnictwo winno być załączone do oferty.
Oświadczenia i dokumenty potwierdzające brak podstaw do wykluczenia z postępowania składa każdy z Wykonawców wspólnie ubiegających się o zamówienie.

6.7.)Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane

Nie

Sekcja 7

Projektowane postanowienia umowy

PunktPoleWartość
7.1.)Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek

Nie

7.3.)Zamawiający przewiduje zmiany umowy

Tak

7.4.)Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia

Zgodnie ze wzorem umowy - Załącznik nr 5 do SWZ

7.5.)Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia

Nie

Sekcja 8

Procedura

PunktPoleWartość
8.1.)Termin składania ofert

2025-07-11 08:00

8.2.)Miejsce składania ofert

platformazakupowa.pl/pn/onkol.kielce

8.3.)Termin otwarcia ofert

2025-07-11 09:00

8.4.)Termin związania ofertą

do 2025-08-09

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

15500000-3Produkty mleczarskie
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
239 375 zł
Próbka: 60 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
185 548 zł385 810 zł
Rozstęp międzykwartylowy
200 262 zł
Źródło próbki
CPV 15500000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
185 548 zł
Mediana
239 375 zł
Górny kwartyl
385 810 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Termin składania ofert upłynął 11.07.2025, 08:00. Nabór ofert w tym postępowaniu jest już zamknięty.
Świętokrzyskie Centrum Onkologii prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Kielce.
Nie. Wadium nie jest wymagane w tym postępowaniu.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 15500000-3 (Produkty mleczarskie). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.