Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
9 450 777 zł
Umowa zawarta
16 czerwca 2025
Okres realizacji
18 miesiące
Oferty w postępowaniu
4 ofertyceny: 9 450 777 zł – 12 346 158 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji i rękojmi40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Przebudowa dróg gminnych w Woli Łaskiej i Ostrowie

Zamawiający Gmina Łask (Łask, Łódzkie) rozstrzygnął postępowanie „Przebudowa dróg gminnych w Woli Łaskiej i Ostrowie”, wybierając ofertę wykonawcy WŁODAN SP. Z O.O. Wartość umowy: 9 450 777 zł. Złożono 4 oferty.

Zamawiający: Gmina ŁaskŁask, Łódzkie (powiat Łaski →)opublikowano 3 lipca 2025
Wartość umowy
9 450 777 zł
Liczba ofert
4 oferty
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy WŁODAN SP. Z O.O. (Pabianice), średnia firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 9 450 777,17 zł (umowę zawarto 16 czerwca 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 4 oferty; ceny wahały się od 9 450 777,17 zł do 12 346 157,94 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 18 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail