Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
577 500 zł
Umowa zawarta
2 lipca 2025
Okres realizacji
12 miesiące
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena60%odległość lokalu restauracyjnego, w którym będzie świadczona usługa, od siedziby Zamawiają40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

sukcesywne świadczenie usług restauracyjnych na potrzeby Działu Spraw Studenckich Politechniki Gdańskiej

Zamawiający Politechnika Gdańska (Gdańsk, Pomorskie) rozstrzygnął postępowanie „sukcesywne świadczenie usług restauracyjnych na potrzeby Działu Spraw Studenckich…”, wybierając ofertę wykonawcy Restauracyjka Pasibrzuch s.c. Bożena Markindorf Ryszard Kokoszka. Wartość umowy: 577 500 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Politechnika GdańskaGdańsk, Pomorskieopublikowano 3 lipca 2025
Wartość umowy
577 500 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~2,8 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Restauracyjka Pasibrzuch s.c. Bożena Markindorf Ryszard Kokoszka (Gdańsk), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 577 500,00 zł (umowę zawarto 2 lipca 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 12 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail